Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mimo tego że gramy teraz na Camp Nou to trzeba uważac bo nie takie cuda sie w piłce dzieją. Heh zawsze kojarzyłem i zapamiętałem Demichelisa w długich włosach z kitką z tyłu, a wczoraj go nie poznałem na boisku :D
0
Hhehe dobre porównanie :D Andres jeszcze wróci do formy tak jak grał za Pepa, napewno :)
1
Kun tez jest zajebisty, wiem gra w City ale wczoraj poszedł jak burza miedzy dwona naszymi i strzelił brame. Trzeba na niego uważac w rewanżu bo napewno sie łatwo nie poddadzą. Yaya Toure juz będzie mógł grać tak ?
3
Hahah tylko się osmiesza :) a co Adriano juz sie nie nalezy gra ?
1
Na Camp Nou trzeba zrobić miły prezent tym kibicom którzy wczoraj tak dzielnie dopingowali z całych sił i awansowac :)
0
No szkoda szkoda że to Luis nie wykonywał, pierwszy hat-trick dla niego to byłoby napewno cos wspaniałego.
13
Jak w drugiej połowie wczoraj słychac było naszych śpiewających hymn Barcy to az ciary mnie przeszły !! :)
13
No gdyby Messi trafił to pewnie los awansu byłby rozstrzygnięty, ale co tam damy rade na Camp Nou :) VeB !
0
Szef ma rację, to że Leo wczoraj nie strzelił karnego to nie znaczy że druzynie nic nie dał.
1
Widzieć wczoraj tak cieszącego się Suareza bo pierwszej strzelonej bramce, bezcenne :) Co zamieszanie w Katar bo myślą kogo skusić dolarami żeby sprzedał się dla kraju ?
1
Hmm gdyby City tak zagrało w pierwszej połowie jak to uczynili w drugiej, to kto wie jaki wynik końcowy byłby meczu. Trzeba się cieszyć i z tego 2-1 choć była szansa na 3 gola ale to tylko sport i zdarza sie nawet najlepszym, a Messi i tak da nam jeszcze wiele radości ;)
0
Oj jakie to mocne , brawo !
3
El Pistolero powaraca na dobre widac ! Brawo Luis oby tylko takich bramek i pieknych chwil dla Ciebie jak i całego zespołu więcej :)
0
Druga połowa nie była efektowna w wykonaniu naszych, ale ważne że udało się osiągnąć cel jakim było zwycięstwo.
1
Niestety ale pierwszą połowe meczu to ja straciłem prawie całą na szukanie linków bo się zacinało albo opoznienie 30 sekund a takie ogladanie jest bez sensu.. ale na druga juz miałem :) w rewanżu na Camp Nou nie jest wszystko rozstrzygnięte bo City będzie nadal szukac gola, ale wierzę że nasi się juz postaraja i wybija im z głowy marzenia o awansie raz dwa :)
11
Oj tam karny, nie zapominajmy ile strzelił w ostatnim czasie bramek ! I kolejnych 100 wystepów Leo !
0
Bez niego i tak będzie jeszcze cięzko, City jeszcze pewnie nie powiedziało ostatniego słowa.
3
No cóz cięzko mi to powiedziec ze smutkiem ale Messi dzis nie strzelił karnego i chyba trzeba go sprzedać...
0
I jednak znalazł patent na City, brawo Luis ! szkoda że nie strzelał karnego, ale cóz ważne ze wygraliśmy, choc mogło być spokojniej w rewanżu a tak to sprawa nadal otwarta kto awansuje.
0
Przy tym wyniku nawet na Camp Nou nie można czuć się pewnym awansu, City dobrze zagrało. Trzeba w rewanzu uwazac.
1
Ale szkoda mimo wszystko że Leo nie dał karnego Luisowi, gdyby trafił miałby hat-trick a dla niego wiele by to znaczyło napewno..
0
Mamy to !!! Brawo Suarez, Brawo Barca !! Messi 1 uciekł do szatni wkurzony ...
0
Ło matko nie wierze :D
0
Penaltyyyyyyyyyyyyyy
0
Kun to jest jednak kocur mimo iz gra w City..
1
hahaha Leo jaka przyczajka :D
0
hahahah Alves
1
Wygyrywamy 2-1, gramy w przewadze to jeszcze Alba chce wymusic karnego po co...
0
Jaki karny ludzie nawet go nie dotknął
1
Nie było faulu