1

Mimo tego że gramy teraz na Camp Nou to trzeba uważac bo nie takie cuda sie w piłce dzieją. Heh zawsze kojarzyłem i zapamiętałem Demichelisa w długich włosach z kitką z tyłu, a wczoraj go nie poznałem na boisku :D

0

Hhehe dobre porównanie :D Andres jeszcze wróci do formy tak jak grał za Pepa, napewno :)

1

Kun tez jest zajebisty, wiem gra w City ale wczoraj poszedł jak burza miedzy dwona naszymi i strzelił brame. Trzeba na niego uważac w rewanżu bo napewno sie łatwo nie poddadzą. Yaya Toure juz będzie mógł grać tak ?

3

Hahah tylko się osmiesza :) a co Adriano juz sie nie nalezy gra ?

1

Na Camp Nou trzeba zrobić miły prezent tym kibicom którzy wczoraj tak dzielnie dopingowali z całych sił i awansowac :)

0

No szkoda szkoda że to Luis nie wykonywał, pierwszy hat-trick dla niego to byłoby napewno cos wspaniałego.

13

Jak w drugiej połowie wczoraj słychac było naszych śpiewających hymn Barcy to az ciary mnie przeszły !! :)

13

No gdyby Messi trafił to pewnie los awansu byłby rozstrzygnięty, ale co tam damy rade na Camp Nou :) VeB !

0

Szef ma rację, to że Leo wczoraj nie strzelił karnego to nie znaczy że druzynie nic nie dał.

1

Widzieć wczoraj tak cieszącego się Suareza bo pierwszej strzelonej bramce, bezcenne :) Co zamieszanie w Katar bo myślą kogo skusić dolarami żeby sprzedał się dla kraju ?

1

Hmm gdyby City tak zagrało w pierwszej połowie jak to uczynili w drugiej, to kto wie jaki wynik końcowy byłby meczu. Trzeba się cieszyć i z tego 2-1 choć była szansa na 3 gola ale to tylko sport i zdarza sie nawet najlepszym, a Messi i tak da nam jeszcze wiele radości ;)

0

Oj jakie to mocne , brawo !

3

El Pistolero powaraca na dobre widac ! Brawo Luis oby tylko takich bramek i pieknych chwil dla Ciebie jak i całego zespołu więcej :)

0

Druga połowa nie była efektowna w wykonaniu naszych, ale ważne że udało się osiągnąć cel jakim było zwycięstwo.

1

Niestety ale pierwszą połowe meczu to ja straciłem prawie całą na szukanie linków bo się zacinało albo opoznienie 30 sekund a takie ogladanie jest bez sensu.. ale na druga juz miałem :) w rewanżu na Camp Nou nie jest wszystko rozstrzygnięte bo City będzie nadal szukac gola, ale wierzę że nasi się juz postaraja i wybija im z głowy marzenia o awansie raz dwa :)

11

Oj tam karny, nie zapominajmy ile strzelił w ostatnim czasie bramek ! I kolejnych 100 wystepów Leo !

0

Bez niego i tak będzie jeszcze cięzko, City jeszcze pewnie nie powiedziało ostatniego słowa.

3

No cóz cięzko mi to powiedziec ze smutkiem ale Messi dzis nie strzelił karnego i chyba trzeba go sprzedać...

0

I jednak znalazł patent na City, brawo Luis ! szkoda że nie strzelał karnego, ale cóz ważne ze wygraliśmy, choc mogło być spokojniej w rewanżu a tak to sprawa nadal otwarta kto awansuje.

0

Przy tym wyniku nawet na Camp Nou nie można czuć się pewnym awansu, City dobrze zagrało. Trzeba w rewanzu uwazac.

1

Ale szkoda mimo wszystko że Leo nie dał karnego Luisowi, gdyby trafił miałby hat-trick a dla niego wiele by to znaczyło napewno..

0

Mamy to !!! Brawo Suarez, Brawo Barca !! Messi 1 uciekł do szatni wkurzony ...

0

Ło matko nie wierze :D

0

Penaltyyyyyyyyyyyyyy

0

Kun to jest jednak kocur mimo iz gra w City..

1

hahaha Leo jaka przyczajka :D

0

hahahah Alves

1

Wygyrywamy 2-1, gramy w przewadze to jeszcze Alba chce wymusic karnego po co...

0

Jaki karny ludzie nawet go nie dotknął

1

Nie było faulu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?