1

Malaga zagrała paskudnie autobusem ale ten autobus nas wydymał ! A Alves jeszcze bardziej ...

1

Hhaha macie wielkiego Enrique jak po tych wygranych go wychwalaliście a on nie potrafił wymyslic planu na Malage !

0

No i ciul z tych wygranych jak było tak blisko i znowu będzie zapewne -4 ! ;/

0

I nawet remisu nie będzie nosz ja prd...

1

To wszystko przez to że cały tydzien było tylko ze nasi lepsi od Realu ;/

0

No ja yebie jak to mozna było zyebac !!

0

Pedro hahaha ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No to wygralismy :(

0

0

Hahha jeszcze Pique zawieszony

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Złodzieje nie było spalonego !!!

0

Hahaa który to juz dzis ? 20 spalony ?

0

Czemu taki mecz musiał nadejsc teraz jak tracimy tylko punkt ehh

0

Remis to będzie cud !

6

Komentarz usunięty

0

18 min..

1

Tylko spalone ciągle i wrzutki na trybuny a by to uj !

0

Podziękujmy Alvesovi, a on chce kontrakt na 3 lata i to juz ostatni najwyzszy :)

1

Miec -1 do Realu i przegrywac z Malaga na Camp Nou, bezcenne !

1

Kurna no nic nie wychodzi jak na złośc ...

0

Kurde noo 26 min ....

1

Rakitic wchodzi !

0

Musi cos wpaść szybko bo będzie zle !

0

Dawac jazda !!!!!!!!!!

4

W końcu Malaga popełni jakis błąd i Barca wbije a potem juz poleci !! wygramy to ! :)

1

Haha Lewy 2 bramy strzelił teraz był karny i strzelał Robben łysy nie dał Lewemu hat-tricka.

3

Pierwsza połowa : okropna !!!! brac sie w drugiej do roboty bo autobus narazie nie do przejścia .. chyba juz o City mysla, żeby tylko przez ten błąd Alvesa mecz nie poszedł w piz** .. no ale cóż jazda w drugiej po zwycięstwo !!!!!!

0

Maskara......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?