Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Malaga zagrała paskudnie autobusem ale ten autobus nas wydymał ! A Alves jeszcze bardziej ...
1
Hhaha macie wielkiego Enrique jak po tych wygranych go wychwalaliście a on nie potrafił wymyslic planu na Malage !
0
No i ciul z tych wygranych jak było tak blisko i znowu będzie zapewne -4 ! ;/
0
I nawet remisu nie będzie nosz ja prd...
1
To wszystko przez to że cały tydzien było tylko ze nasi lepsi od Realu ;/
0
No ja yebie jak to mozna było zyebac !!
0
Pedro hahaha ja prd !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to wygralismy :(
0
0
Hahha jeszcze Pique zawieszony
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Złodzieje nie było spalonego !!!
0
Hahaa który to juz dzis ? 20 spalony ?
0
Czemu taki mecz musiał nadejsc teraz jak tracimy tylko punkt ehh
0
Remis to będzie cud !
6
Komentarz usunięty
0
18 min..
1
Tylko spalone ciągle i wrzutki na trybuny a by to uj !
0
Podziękujmy Alvesovi, a on chce kontrakt na 3 lata i to juz ostatni najwyzszy :)
1
Miec -1 do Realu i przegrywac z Malaga na Camp Nou, bezcenne !
1
Kurna no nic nie wychodzi jak na złośc ...
0
Kurde noo 26 min ....
1
Rakitic wchodzi !
0
Musi cos wpaść szybko bo będzie zle !
0
Dawac jazda !!!!!!!!!!
4
W końcu Malaga popełni jakis błąd i Barca wbije a potem juz poleci !! wygramy to ! :)
1
Haha Lewy 2 bramy strzelił teraz był karny i strzelał Robben łysy nie dał Lewemu hat-tricka.
3
Pierwsza połowa : okropna !!!! brac sie w drugiej do roboty bo autobus narazie nie do przejścia .. chyba juz o City mysla, żeby tylko przez ten błąd Alvesa mecz nie poszedł w piz** .. no ale cóż jazda w drugiej po zwycięstwo !!!!!!
0
Maskara......