Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no kurna to juz jest śmieszne :/ ile to będzie jeszcze trwać !
1
Messi rozwala tymi swoimi ocenami ostatnio to jak z kosmosu.. !
3
Suarez juz jest wzmocnieniem a nie że będzie dopiero :)
4
Wszystko wyjaśni boisko, wygra lepszy.
1
I to bardzo cieszy niech tak zostanie :)
0
Ha to juz wole zeby obecny zarzad out.
2
Od pamiętnego meczu z Sociedad wydarzyło sie więcej ze strony zarzadu niż przez ostatnie 2 lata.
1
W środowy poranek drużyna Barcelony powróciła do treningów na boisku nr 2 w Ciutat Esportiva Joan Gamper, aby rozpocząć przygotowania do niedzielnego meczu z Málagą....Więc bład w tekscie.
2
Wszystko pokaze boisko, moze być i tak że teraz City nie idzie a w meczu z nami zagraja konkret piłkę i równie dobrze oni moga zdobyc awans ( tfu ! ) .
1
Nawet jak dostanie kare, to taka grzywna to dla niego jest wielkie nic :P
2
Dobra decyzja, pewnie pozostanie w Barcelonie do końca kariery.
3
City napewno sie mocno postawi bo maja niezłych zawodników, ale oby to im nie wystarczyło i aby awans powedrował w strone Barcy :)
5
Wypoczęli, teraz dodatkowy czas na przygotowanie sie i w niedziele lecimy z tematem ! :)
2
Hehe a ja myslałem ze chodzi o piłkę i tak czytam a cos mi sie zaczyna nie zgadzac jakie Copa Del Rey.. patrze na obrazek a tu piłki od kosza :D
0
I bardzo dobrze że woli sie skupic na boisku niz przed kamerami wypowiadać :) Oby Barca B ruszyła teraz w górę bo stać ich na to. A co do Sampera to myslę że kiedys zawita do pierwszego zespołu bo talent to on ma :)
0
Lepsze takie logo niż Qataru...
0
Co z tego że dysponuje lepszym składem, wszystko sie okaze na koniec sezonu kto będzie miał najważniejsze trofea. Moga miec skład lepszy a zakonczyc sezon bez niczego.
2
Dziennik pisze, że nadszedł czas, by Cristiano Ronaldo zdobył bramkę po trzech meczach posuchy
No ale po co ma strzelać, jak dla mnie to niech kolejne trzy spotkania też zakończy bez gola :)
2
Szkoda że David juz nie występuje w FCB. Czasami podczas meczu były sytuacje ze z prostej sytuacji nie trafiał i troche sie człowiek wkurzał, każdemu sie zdarza, ale mimo to zajebisty zawodnik jest :)
0
No ja tylko pytam z ciekawości bo serio nie wiedzialem ze bana dostał.
0
Ooo a za co wiesz może ?
1
No szkoda.. bo juz miałby wszystko a tak to wygrania MŚ mu brakuje.. ale wierze ze je zdobędzie ! :)
2
Hmm mam pytanie do Was bo mnie dziwi ze od pewnego czasu w komentarzach nie widzę pewnej osoby a zawsze był przeważnie pierwszy. Gdzie jest użytkownik LOL_LOL ? :D
1
Messi jest niesamowity ! Wie dobrze że Barca go potrzebuje w pełni formy by myslec o pucharach na koniec sezonu.
0
Ale ale przeciez oni prawde powiedzieli hehe
1
No na szanse to on nie ma co liczyc za bardzo szczegolnie przy takim ataku jakim Barca dysponuje i ich formą. Walczak jest to trzeba mu przyznac ale jesli dadzą dobrą sume to czemu nie ? a swoja drogą Falcao którego chcial Real, w MU sobie nie radzi masakra.. przeciez on strzelał w Atletico na zawołanie a teraz znowu do Monaco, szkoda.
1
40 mln to sorry ale za dużo.. to takiego Kuna jak ktos chce kupic to musi wyłozyc pewnie ze 150 mln na to wychodzi. Zresztą mamy taki atak że on jest zbędny. Jest ważniejsza formacja która mozna by wzmocnic np. pomoc i Pogba.
1
Leo i te jego rekordy, maskara on nas nie przestanie zadziwiać ... :)
1
Przeciez to było pewne że De Gea jest nie do ruszenia..
0
Ładnie to wszystko wygląda, jest troche komplikacji ale to dobrze własnie bo rywale sie gubią.