1

No to Valencia ciekawie to nie ma, ale cóz taki los :D

6

Ciekawy przeciwnik, zapowiada sie fajny meczyk.

2

Ale gośc na fejsie ma szczęscie :D

0

Pamiętam własnie wcześniejsze lata to Leo tylko z lewej ładował gole a teraz bez róznicy czy prawa czy lewa ;)

33

O kurde takiego długiego wywiadu to jeszcze nie czytałem :) ale czyta się go znakomicie i jest super ! :) Cieszy bardzo fakt że Gerard chce zakonczyc tu karierę ;)

Podsumowując wywiad :

Kto potrzebuje więcej czasu na ubranie się?
Cristiano.

hahaha :D ;)

0

Tobie sie nie podoba mi tak więc w czym tu problem ?

0

Teraz z Navarro powinno być już tylko lepiej :)

6

Łapy precz od Matsa ! On jest przyszłoscia bramki Barcy na długie lata. Niech sobie szukaja kogos innego.

0

Leo jest bardzo ważny dla Argentyny bez niego to nie to samo. Szkoda tylko że nie udało mu sie wygrac tych mistrzostw.. ale oby następnym razem !

1

Szkoda niech szybko wraca do zdrowia. Talent ma niesamowity oby go tylko wykorzystał.

2

Fajnie że Pique chce grac do końca w Barcelonie to sie ceni :)
Taa i co niby Ronaldo odejdzie z Realu ? jakos mi sie nie widzi :D

0

I chyba im sie dalej na to nie zanosi z pewnością ;)

3

Hhaha teraz to doyebałes :D

0

a Rafinha dzis 22 lata ! 100 lat ! :)

7

Oby tylko utrzymał formę :) co jak co ale skoro tak doskonale strzela poza boiskiem to i podczas meczu musi bo nie wypada :D

0

Pięknie tak być powinno :)

1

Wcale mu się nie dziwię. Tylko kto wie czy miałby szanse pograc w pierwszym zespole..

5

Niech kupia Pogbe ;]

0

I tak jesli w wyborach wygra ktos nowy to będzie chciał po swojemu pracowników zatrudnić, więc długo nie posiedzi bo nie licze na to że Bartomeu wygra.

2

Wyglądaja jak ninja z tymi szalikami :D

1

Real niech sie wypcha ze swoim stadionem ;]

0

Widziałem to sam tez podawałem kilka dni temu ;)

0

Hhehe dobre dobre :D

0

Nie ma sprawy ;) dokładnie dobrze mówisz, ale jak widac nie każdy to rozumie...

2

O co Ci chodzi ? masz jakis problem ? to jest forum duże i nie da sie wyczytac wszedzie czy był juz taki link. Nie kazdy moze widział więc podaje.

2

Off Top
Każdy musi to obejrzec koniecznie odpalać !!! :D yebłem i mam taką beke że masakra ma łeb gościu ! hahahah :D

1

Danilo myślę że byłby dobrą opcją na prawą obronę. Tylko, wiem powtarzam sie lecz chciałbym aby to Montoya był w przyszłym sezonie podstawą obrony..dla jednych jest słaby dla innych dobry, dla mnie słaby nie jest. To tylko takie moje " chcieć ".

4

Hehe on chyba serio wierzy że wygra wybory skoro juz o nich tak mówi ze beda planowali transfery na przyszły sezon itp :D sie zdziwi jeszcze jak Laporta wygra ;) ale niech sobie ma nadzieje każdy je ma przeciez :P Dowiemy sie w czerwcu jak to będzie ;)

1

Dokładnie trzeba sie tylko cieszyć że mamy takiego szefa :)

0

Jam tam pierwszy raz mimo wszystko słyszę takie coś :) a no faktycznie jest też Geri w news :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?