Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karnyyyyyyyyyyy
0
Oby to był początek pięknych czasów ! :)
1
Już Rafa schodzi ? szkoda
1
Pique !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tak powinien grac DP !
2
Wielki szef dzis czysci az miło !
0
Co jak co ale odrabianie strat to my mamy wręcz zajebiscie szybkie !
4
Ludzie nie ma co wieszać psów na Ter Stegenie kazdemu sie mogło zdarzyc przy takim strzale .
0
Równie dobrze Bravo mógł tego nie obronic !
3
Kibice kur* od 10 bolesci co niektorzy ...
3
A skąd kur** wiecie że Bravo by tego nie puścił ! ale pewnie wielcy kibice odrazu najazd na Matsa a jak w pierwszej połowie wyciągnał piłe to by wielki ! zal !
0
Andres!!!!!!!!!!!
0
Hhahaha 2-1 !!!!!!!! :)
0
O zeszz kurde w morde jeza...
0
Noo nareszcie wybiegli :)
1
Dokładnie ! :)
0
W drugiej połowie trzeba dołożyć ze 2 bramki ! :)
2
Ter Stegen !
1
Ale Suarez ma pecha dzis ! piłka go szuka niesamowicie
0
Nie tylko bramki się licza , asysty też są ważne ! :)
1
Mesiiiiiiii Suarez asysta ! :)
0
Spalony Mathieuuuuuu
0
Piłka szuka dzis Suareza
0
hehehe mozna i we dwóch :D
0
No ale nie sprzedał sie dla innego kraju...
1
Elegancki skład i nawet jest Rafa i Mascherano na DP ! :) nic tylko pewnie wygrać i zapewnic sobie juz awans na Camp Nou. Vamos !
0
Dla mnie najlepszy tylko Joan Laporta i koniec.
0
Dobrze chociaż że on sie nie sprzedał dla petrodolarów Katarowi..
5
I tak jest najlepszy a 5 ZP juz w drodze do Leo :)
10
Niech strzeli nawet hat-trick będzie super ;)