0

Karnyyyyyyyyyyy

0

Oby to był początek pięknych czasów ! :)

1

Już Rafa schodzi ? szkoda

1

Pique !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tak powinien grac DP !

2

Wielki szef dzis czysci az miło !

0

Co jak co ale odrabianie strat to my mamy wręcz zajebiscie szybkie !

4

Ludzie nie ma co wieszać psów na Ter Stegenie kazdemu sie mogło zdarzyc przy takim strzale .

0

Równie dobrze Bravo mógł tego nie obronic !

3

Kibice kur* od 10 bolesci co niektorzy ...

3

A skąd kur** wiecie że Bravo by tego nie puścił ! ale pewnie wielcy kibice odrazu najazd na Matsa a jak w pierwszej połowie wyciągnał piłe to by wielki ! zal !

0

Andres!!!!!!!!!!!

0

Hhahaha 2-1 !!!!!!!! :)

0

O zeszz kurde w morde jeza...

0

Noo nareszcie wybiegli :)

1

Dokładnie ! :)

0

W drugiej połowie trzeba dołożyć ze 2 bramki ! :)

2

Ter Stegen !

1

Ale Suarez ma pecha dzis ! piłka go szuka niesamowicie

0

Nie tylko bramki się licza , asysty też są ważne ! :)

1

Mesiiiiiiii Suarez asysta ! :)

0

Spalony Mathieuuuuuu

0

Piłka szuka dzis Suareza

0

hehehe mozna i we dwóch :D

0

No ale nie sprzedał sie dla innego kraju...

1

Elegancki skład i nawet jest Rafa i Mascherano na DP ! :) nic tylko pewnie wygrać i zapewnic sobie juz awans na Camp Nou. Vamos !

0

Dla mnie najlepszy tylko Joan Laporta i koniec.

0

Dobrze chociaż że on sie nie sprzedał dla petrodolarów Katarowi..

5

I tak jest najlepszy a 5 ZP juz w drodze do Leo :)

10

Niech strzeli nawet hat-trick będzie super ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?