1

2-0

34

Pinto najlepszy jajcarz boiskowy jako bramkarz i także poza nim ;) to pamiętne gwizdanie :D

19

Wypoczęci, w formie nic tylko zdobyc pewne 3 pkt !

0

Obrońa to dobry, ale nie za dużą kasę.

0

Niech udziela wywiady, bo juz niedługo nie będzie miał okazji jak wyleci z klubu.

6

Dawać Bolta do Barcy na skrzydło przecinak jak znalazł :D

12

Gdyby sie tak udało sprowadzic Pogbe.. marzenie, on piłki praktycznie nie traci nawet z trudnej sytuacji i do tego potrafi kapitalna akcje zrobić. A dziś za Atletico !

0

Czas najwyższy aby wrócił na boisko..

3

Cieszy gdy patrzy sie na tak wysoką ocene Rafy :) zasłużył ;)

0

21 pora idealna :) dzień też spoko , nic tylko pogonic Real :)

0

Jeśli wkroczy Laporta to migiem wyleci ;)

1

Kasa duża i napewno by sie przydała.. teraz bez kasy to nic nie ruszy, ale nie podoba mi sie to wszystko.

2

W zyciu bym sobie nie zrobił tatuażu, nie dość że szkodliwe to nie fajne :P ale co kto lubi :)

1

No to co nowy skrzydłowy/napastnik po tatusiu ? :)

0

Jak jemu tylko odpowiada kontrakt na 3 lata i jest to prawdą to niech idzie.

0

Dobrze że ostatnio rozgrywa udane spotkania, ale stac go na więcej zdecydowanie.

1

Pique sie poprawił i to cieszy, bo teraz potrzebujemy zawodników w dobrej formie. Zdjęcie jak na majorce ...

1

Ma racje po sie wcinac i robic sobie może jakieś niepotrzebne kłopoty, to sprawa Bartomeu i niech on sie martwi.

0

Jak nie lubie ostatnio Atletico tak jutro jestem za nimi ! oby utarli nosa Realowi.

0

I dobrze. Na to stanowisko to tylko Laporta.

0

Chciałbym widziec Albe w sumie na ataku, szybkośc ma niesamowitą :D no ale na lewej stronie obrony to nasza podstawa więc niech tam zostanie :) Co do Bartry to dobrze mówi, tylko wazne aby minuty dostawał bo tak to nic z tego nie będzie...

2

Szkoda że nie dane im razem grac juz w Barcelonie...

0

Już wolę Martina,Bartrę niz jego i to na 3 lata z wysoką pensją.

0

Wszystko prawidłowe a zara się okaże że kara dla Barcy .. wez chłopie odejdz i zostaw ten klub w spokoju już..

11

Wybawili się na śniegu szczególnie Suarez i Messi a teraz czas wracać do pracy ;)

0

Nie używam strony mobilnej więc sie nie wypowiem :)

1

Nie rozumiem tego mają taki skład, a graja w kratkę ze słabszymi sobie czasem nie radzą a z Realem tez takie lanie... :/

0

Na bramke Roniego az mnie ciary przeszły... :)

1

Jeśli mu nie odpowiada kontrakt na rok to niech idzie. Ja tam będe zadowolony bo Martin będzie miał okazje na pierwszy skład, wiem że Douglas to nie Alves, ale Bartra juz mówił że gra na prawej stronie obrony mu odpowiada więc miałby kto grać.

0

No Alves chyba sobie jaja robi jeśli to prawda że chce kontrakt jeszcze na 3 lata, stanowczo nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?