Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś Arek Milik wziął przykład z Turana :D
http://gfycat.com/ImpishAssuredInchworm
0
Yeaaaaaaaaaaa tak jest mamy brąz !!!!!!!!!!! :)
0
Mało ważne z kim , liczy się okazałe zwycięstwo .
2
Ale Barca w kosza dała dziś popis ;) 1 kwarta 26-4 , druga 27-9 a ogólnie 101 - 53 :P
0
Chętniej bym widział Generała niz Andresa, ale wazne żeby zdobyć 3 pkt !
0
Tyle sie znasz co nic , najlepsza pora to 21.
0
O cos Ci chodzi masz jakis problem kibicu ?
0
Może byc i tak że dostana lanie 3-0 i tyle będzie z tego gadania wszystkiego i ciekawostek ;) obyy tak było :)
0
Szkoda że Montoya już bez powołania... dali mu szanse na czas okienka żeby nie było i tyle.. eh :/
0
Dzis trzeba ich zatopic bo za długo się trzymają :) Messi, Neymar, Suarez po golu i pozamiatane ;)
6
No Enrique chociaz to mi się podoba, bardzo dobrze że Martin zostaje na to liczyłem.
0
Jak my moglismy przegrac z Sociedad a oni wczoraj tak łatwo polegli.. dobra mało ważne z tym , trzeba dzis wygrac i liczyc nadal na potknięcie Realu.
0
I ma rację, po co sie ma spieszyć z decyzją.
0
No zachował sie bardzo nieprofesjonalnie ...
8
No zobaczymy jak to będzie, byleby Barca awans.
2
Już jestem ciekawy jak będzie wyglądało spotkanie z City, chciałbym juz ten mecz.
0
Nareszcie fajna wygrana:) oby tylko tak częściej bo stać ich na to.
0
Z góry wie juz jakie dokładnie posiadanie piłki, tosz to chyba magik jest :D
0
Dobrze mówi o Ney, ale przez to co robili na boisku jakie kosy szły to stracilem do nich szacunek.
0
I po co on nam potrzebny ?
0
Widzę że zdobywanie ostanio bramek 1 minuta w Hiszpanii stało się modne.
0
Ja widzę że trenują a nie stoja i sie gapią.
5
Humory dobre dopisuja i to najwazniejsze :)
0
Tym że sprawiedliwości nie ma . Lepiej edytuj i zmien wulgara bo szkoda bana ryzykowac..
0
Co do meczu to obysmy zagrali z takim zaangażowaniem jak ostatnio a napewno 3 pkt beda nasze :)
0
0
Wiem o tym bardzo dobrze.
0
Rozumiem na czym polega klauzula jeśli ma miec 175 mln i ktos tyle da to klub nie ma juz nic do gadania w tej sprawie. I będę się wypowiadał na jaki temat tylko zechce.Tylko szkoda że takie dziwne zasady bo jak ma 175 a ktos by dał 100 mln to i tak nic z tego..
1
Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !
0
Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.