0

Dziś Arek Milik wziął przykład z Turana :D

http://gfycat.com/ImpishAssuredInchworm

0

Yeaaaaaaaaaaa tak jest mamy brąz !!!!!!!!!!! :)

0

Mało ważne z kim , liczy się okazałe zwycięstwo .

2

Ale Barca w kosza dała dziś popis ;) 1 kwarta 26-4 , druga 27-9 a ogólnie 101 - 53 :P

0

Chętniej bym widział Generała niz Andresa, ale wazne żeby zdobyć 3 pkt !

0

Tyle sie znasz co nic , najlepsza pora to 21.

0

O cos Ci chodzi masz jakis problem kibicu ?

0

Może byc i tak że dostana lanie 3-0 i tyle będzie z tego gadania wszystkiego i ciekawostek ;) obyy tak było :)

0

Szkoda że Montoya już bez powołania... dali mu szanse na czas okienka żeby nie było i tyle.. eh :/

0

Dzis trzeba ich zatopic bo za długo się trzymają :) Messi, Neymar, Suarez po golu i pozamiatane ;)

6

No Enrique chociaz to mi się podoba, bardzo dobrze że Martin zostaje na to liczyłem.

0

Jak my moglismy przegrac z Sociedad a oni wczoraj tak łatwo polegli.. dobra mało ważne z tym , trzeba dzis wygrac i liczyc nadal na potknięcie Realu.

0

I ma rację, po co sie ma spieszyć z decyzją.

0

No zachował sie bardzo nieprofesjonalnie ...

8

No zobaczymy jak to będzie, byleby Barca awans.

2

Już jestem ciekawy jak będzie wyglądało spotkanie z City, chciałbym juz ten mecz.

0

Nareszcie fajna wygrana:) oby tylko tak częściej bo stać ich na to.

0

Z góry wie juz jakie dokładnie posiadanie piłki, tosz to chyba magik jest :D

0

Dobrze mówi o Ney, ale przez to co robili na boisku jakie kosy szły to stracilem do nich szacunek.

0

I po co on nam potrzebny ?

0

Widzę że zdobywanie ostanio bramek 1 minuta w Hiszpanii stało się modne.

0

Ja widzę że trenują a nie stoja i sie gapią.

5

Humory dobre dopisuja i to najwazniejsze :)

0

Tym że sprawiedliwości nie ma . Lepiej edytuj i zmien wulgara bo szkoda bana ryzykowac..

0

Co do meczu to obysmy zagrali z takim zaangażowaniem jak ostatnio a napewno 3 pkt beda nasze :)

0

0

Wiem o tym bardzo dobrze.

0

Rozumiem na czym polega klauzula jeśli ma miec 175 mln i ktos tyle da to klub nie ma juz nic do gadania w tej sprawie. I będę się wypowiadał na jaki temat tylko zechce.Tylko szkoda że takie dziwne zasady bo jak ma 175 a ktos by dał 100 mln to i tak nic z tego..

1

Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !

0

Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?