Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nareszcie fajna wygrana:) oby tylko tak częściej bo stać ich na to.
0
Z góry wie juz jakie dokładnie posiadanie piłki, tosz to chyba magik jest :D
0
Dobrze mówi o Ney, ale przez to co robili na boisku jakie kosy szły to stracilem do nich szacunek.
0
I po co on nam potrzebny ?
0
Widzę że zdobywanie ostanio bramek 1 minuta w Hiszpanii stało się modne.
0
Ja widzę że trenują a nie stoja i sie gapią.
5
Humory dobre dopisuja i to najwazniejsze :)
0
Tym że sprawiedliwości nie ma . Lepiej edytuj i zmien wulgara bo szkoda bana ryzykowac..
0
Co do meczu to obysmy zagrali z takim zaangażowaniem jak ostatnio a napewno 3 pkt beda nasze :)
0
0
Wiem o tym bardzo dobrze.
0
Rozumiem na czym polega klauzula jeśli ma miec 175 mln i ktos tyle da to klub nie ma juz nic do gadania w tej sprawie. I będę się wypowiadał na jaki temat tylko zechce.Tylko szkoda że takie dziwne zasady bo jak ma 175 a ktos by dał 100 mln to i tak nic z tego..
1
Bardzo go lubię, wielka szkoda że nie wyszło mu w Barcelonie.. tak samo Giovanii jak grał w pierwszym składzie pamiętam Barcy wielki talent, oby im sie jak najlepiej wiodło !
0
Jakos musimy sobie poradzić innego wyjścia nie mamy.
0
Kurna jeszcze niech pobiorą krew i sprawdzą w labolatorium czy ma naprawdę DNA Barcy...
0
Wygrana cieszy ale za dużo tych zachwiań równowagi w tym sezonie..
0
Dobra decyzja, ale sorry gdyby ktos dał 100 mln to nie warto byłoby to zaakceptowac ? przeciez za taka kasę mamy zawodnika z górnej półki..
3
Oby dziś Sociedad urwał punkty Realowi.
0
A to numer kto by się spodziewał takiego łomotu dla Bayernu ;)
1
Narzekałem na Enrique i nie byłem za nim ostatnio jak był taki dołek , ale teraz gdy nam tak dobrze idzie nadal nie zmieniam o nim zdania bo nie bede sie osmieszał i mówił jaki to on teraz wielki jest , zreszta jeszcze nawet go nie chwaliłem po tych ostatnich dobrych meczach. A tak jak to w artykule sa tacy którzy własnie by go wywalili a teraz ma za wszelką cene zostac ... :)
1
Żeby jeszcze czasem nie płakali po meczu ;)
0
Szkoda Polaków , ale Katar ma naprawde niezły skład , w bramce Saric z Barcy i bornił kapitalnie ale co z tego jak to wszystko kasa...
1
Neymar ostatnio wymiata i to najbardziej cieszy, oby jak najwięcej bramek zdobył i trofeów z Barcą !
0
Coraz to nowsze te ciekawostki ;P
0
No no Pique szaleje ;D oby na boisku tez tylko ze z dobra forma ;)
0
Dla mnie tylko Laporta. Bartomeu z Sandro juz narobili tyle gó** w klubie że wystarczy.
0
Chciałbym aby Generał pozostał jeszcze na kolejny sezon, jego doświadczenie na boisku jest bezcenne mimo tego że ma juz 35 lat. Druga sprawa tak się zastanawiam czy Neymar spędzi cała karierę w Barcelonie... :) ciekawe co będzie za 4-5 lat , no ale wszystko czas pokaze ;)
2
Coś sporo tych wywiadów przed nowymi wyborami udziela Bartomeu. I tak nie wygra niech spada z Barcy już.
2
I to mnie bardzo cieszy :)
0
Oby teraz Pique nie stracił nic na formie jak drugie dziecko jest ;)