Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeśli będzie chętny na Pedro za dobrą cenę to powinni go sprzedać, nie oszukujmy sie ale juz Adama dużo miesza jak otrzymuje szansę i pokazuje że stac go na to by być zawodnikiem pierwszej drużyny.Zobaczymy jak to będzie.
1
A na początku sezonu co niektórzy chcieli go sprzedac .. a tu prosze Pique się zabrał do roboty i efekty widac sa ! oby tak dalej :)
2
Aż morda sie cieszy na widok tego co nasi grają :) oby to trwało jak najdłużej... :)
3
18-0 dla Barcy miazga ! :)
0
Powiem tyle : kapitalny mecz !!!!!! :)
0
haha doyebali to pieca :D Pedrooo ! :D
3
17-0 dla Barcy w bramkach z Elche w tym sezonie :)
1
Goooll Leo Messi Manitaaaaaaaaa ! :)
i juz 17-0 ! :)
1
Statystyka Barcy z Elche podczas 4 spotkan w tym sezonie :bramki 16-0 na korzyśc wiadomo Barcy , kapitalnie to wygląda :)
2
Taaa napewno chciał
5
Szkoda że nie zamierza Suareza wpuścic .. ciekawe jak ma gole zdobywac na ławie...
1
Współpraca Messi -Neymar najepsza na świecie !
0
hahaah cos pieknego Neymarr x2 ! :)
0
Ołlł yeaaa Neymar ! :)
1
No czego on Suareza nie wpuszcza....
0
tak ;)
0
Kurde, gramy w przewadze i takie błedy w obronie nadal :/
1
Mówiłem że Elche tego w drugiej połowie nie skonczy w 11 :P
0
Wszystko ładnie ale błedy w obronie mnie dzis o zawał przyprawiaja !
0
I właśnie Leo pobił rekord bramek w styczniu ! :)
0
Karny i Messi gooooooolllll :)
0
Dzieki ;)
0
Ciul kurna z tym że nie ugryzł jak Suarez, ale takich zachowan w piłce byc nie powinno i trzeba tępic takie cos karą !
89
Suarez kare poniósł, Ronaldo powinna spotkac tezz kara. Sprawiedliwosc musi być.
0
Teraz w drugiej dołozyc z jedną/dwie bramki i mecz na zero :)
0
Kolejna żółta, ten mecz w 11 nie zakoncza chyba ;P
3
A pamiętam jak niektórzy chcieli opchnąć Pique do Manchester United ... pozdro dla nich. Gerard odzyskał formę i trzeba się cieszyć z tego ;)
1
Pique przyjęcie i strzał jak rasowy snajper :D
0
Pique waka waka napadzior ! :D
1
Leo jaka piła....