Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wow niezle rozegrany rozny !
1
Ney ale ich ograł...
0
Bo akurat z dystanssu to od dawna powinnismy tak strzelac bo to jest dobra broń ;)
0
Kto wie może dzis nasze trio strzeli kazdy po bramce ? :)
0
To dziś zaskoczył. Jazda z nimi 3 pkt musi byc nasze ! :)
0
Abi to jest super człowiek :)
2
Napis na szaliku Puta Barca az mnie cos bierze jak to widze...
0
Ale teraz Barca sobiee nie pozwoli na porazkę :)
0
Dobre oceny , młodziez sie spisała :)
1
To byłe piekne chwile , bramki dwóch wspaniałych zawodników którzy sa przykładem do cięzkiej walki na boisku jak i poza nim !
0
Nom szkodaa wielka szkoda ...
0
Oby i takie miny wesołe były po meczu ;)
9
Ja chętnie chciałbym aby to Bartra zagrał z Pique na obronie a Wielki Szef na pozycji Busquetsa.
1
Byłoby megaa gdyby tak Getafe nawet punkt urwało Realowi !
1
I to jest najlepsze rozwiązanie dla niego jak i dla Barcy. Tu juz nie pogra a tam ma miejsce w podstawowej jedenastce w dobrym klubie i mocnej lidze.
0
Oby tylko nie postawili autobusu a napewno sobie poradzimy :)
0
Ładnie ładnie oby tylko tak dalej :)
2
I dobrze w sumie, w pierwszym składzie teraz nie pogra a tam chociaz ma miejsce pewne i będzie na bieżąco w rtymie meczowym.
0
Damy radę wierze w to ! :)
0
Super wywiad bardzo fajnie sie czyta ! :)
0
Niech strzelaja jak najwięcej ;)
0
Obyśmy jutro zagrali na 200 % i zgarneli 3 pkt bo potrzebujemy ich. Fajnie gdyby tak Messi,Neymar i Suarez znowu po golu strzelili :) ale to sprawa drugorzędna, najwazniejsze to wygrac.
0
Nie mówie nic przeciez o zrywaniu czegoś.
0
Szkoda, bo piekną bramkę właśnie z lewej nogi strzelił.
1
Akurat stawianie na młodych piłkarzy jest bardzo dobre, zawsze sie przyda powiew młodości i czegoś nowego w druzynie, a przy tym zdobywaja cenne doświadczenie.
0
Kasa kasą, wiadome potrzebna jest ale w tej chwili sa ważniejsze sprawy w klubie niz umowy...
0
Ma rację, trzeba poprawić grę i walczyć o to co piękne na koniec sezonu, czyli trofea.
0
Zdecydowanie za szybko to się potoczyło, wiedział jakiego poziomu sie oczekuje w pierwszym składzie i nie poradził sobie z tym. Oby w rezerwach się na nowo odbudował.
0
Nareszcie stało się to że Real powoli spuszcza z tonu.Teraz czas na Barcę by odzyskała lidera i wygrała LM :)
0
Zależy jak dla kogo :) ja lubie krótko, solidnie a na temat ;)