Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Oby zagrał Adama i Halilovic !
0
Alves jaka mina... osobiście nie jestem za tym by Alves pozostał w klubie ale w sytuacji gdy mam zakaz to klub zdecyduje co zrobia z nim.
3
I bardzo dobrze niech sie biora tez za Real i wlepia tez karę jeśli jest cos nie tak. Sprawiedliwość musi być. Inne kluby tez nie sa święte.
1
Oby Real odpadł dziś, Atletico ma doskonała sytuację by dopełnic formalnośći. A co do naszych to szansa kolejna dla młodych graczy by sie pokazali.
0
No co jak co ale Pep nie pasowałby na prezydenta, jego najlepsza rola to trener.
1
Jak to dobrze że to my go mamy w drużynie,. pamiętam jak mówiono przed jego transferem że jak przyjdzie do Europy to wielkie gów** pokaze bo Brazylia a Europa to nie to samo. Jak widać potrzebował jednego sezonu by pokazac ile jest naprawde wart a myśle ze to dopiero początek tego co ma do zaoferowania Barcelonie na boisku.
0
Niech wraca szybko , szkoda tylko ze tak z nim postąpiono wcześniej...
2
Gdzie jak gdzie ale w Ajaxie napewno wyrośnie na bardzo dobrego bramkarza.
1
Oby tylko drużyna nie spuszczała z tonu po ostatnim meczu z Atletico, bo takiej formy zespołu teraz potrzebujemy.
2
„Agent Cristiano Ronaldo już pracuje, żeby jego klient wygrał następną Złotą Piłkę”.
Spoko, Messi sam to zrobi i juz zaczął na to pracowac bez pomocy swojego agenta. 2015 bedzie nalezał do Leo jestem pewien, tym razem nie odpuści.
1
No nieżle Nacional przed Juve , Arsenalem. Widac fachowcy to robili.
0
Gdyby nie był taki szklany to i może by coś osiągnął w Barcelonie a tak kontuzje mu to uniemozliwiły..
25
Abi i ten jego słynny bieg tyłem po bramce i ta radość bezcenna ... !
6
I takie chwile cieszą :)
0
Dobre oceny Wszystkich naleza sie bo rozegrali solidny mecz, oby tylko kolejne tez były takie!
0
Oj Bartomeu tylko ciągle gadasz , pakuj manele i opuść juz Barce najlepiej.
1
Tarzan niech wraca do Barcy gdy Laporta wygra wybory :)
0
No przekonamy sie czy beda tak grac nadal , bo mogł byc to kolejny przebłysk druzyny jak juz nieraz widzieliśmy taki przypadek a potem było znowu słabo...
7
Mimo że nie zdobył Leo ZP i tak jest the best ;)
0
hahaha dobre żarty , miałem go pierwszy już od 4 dni a Ty mi sie wczoraj pytałes co to za avatar mam że jakis garnitur podrobiony i wtedy nie miałeś avataru. Wstydz się za kłamstwo !
1
Nieładnie tak podkradac avatar
0
Chciałbym w końcu zobaczyć Halilovicia w składzie z Elche..
1
Dawno się tak nie uśmiałem :) Leo w Realu ? hahaa
0
Ronaldo mysli że juz jest tuz tuz za Messim i go dogoni ale sie zdziwi bo jestem przekonany że rok 2015 będzie należał do Leo lub Neymara :)
2
Hhahaha no to sa chyba jakies jaja.
2
A co miał powiedzec że jest słaby i wgl ?
3
I bardzo dobrze Leo że zostajesz. Barca to Twoje miejsce.
0
Spora róznica trzeba przyznac między Messim a Ronaldo.
0
https://vine.co/v/ODiFLTrFiZJ
hahahahaha ale beka ! auuuuu i ta mina ! hahahaha
2
Hehe lubie Andresa jak piłkarza ale troszke naciągane to osiągnięcie ;)