0

A ja zawsze oglądam z hiszpańskim komentarzem bo wole sie skupic na meczu niz słuchac takiego debilnego komentarza :)

2

Drugi raz strzelaja wszyscy w ataku w jednym meczu Neymar-Mess-Suarez :)

0

Do 30 minuty słabo , pożniej nawet nawet :)

0

Messii gol gol gol gol gol gol gol :)

0

Mamy karnego nie wierze :D

0

Szkoda bo mało spotykane od poprzeczki :P

0

ajajaja Ney prawie !

0

Takiego Suareza chce oglądac ! :)

0

Suarezzzzzzzzzzz :)

0

Swoją droga długo kazali na to czekać.

0

Noo w końcu Neymar

0

Sporo kombinacji jest ale bramek brak...

0

http://www.ustream.tv/channel/gballervb

Macie HD i nie narzekać :)

2

Enrique chciał cos powiedziec ale zrobił tylko minę dziwna i to wszystko, widac ze on pomysłu nie ma na zespół.

0

Suarez niewidoczny...

0

Hahah ale by brama była :D

2

Premyślaw Tatoń xD

0

Ogólnie to beka z Enrique jak na Sociedad to dał Munira , jak dzis to N-M-S :D

0

Ten mecz trzeba wygrać. Cieszy fakt że Mascherano gra na DP. Co jak co ale dzis Barca na Camp Nou powinna zagrac na zero z tyłu. VeB !

6

Super Victor, powodzenia :)

35

Wypchajcie się ze swoimi 250 mln ! Messi tylko Barca !

0

Juz jestem ciekaw jak to wszystko dzis będzie wyglądac po tych wydarzeniach.

15

Bez kitu, Messi zostaje i koniec. Tu jest jego miejsce ...

0

MD jak dla mnie tylko Montoya za Alvesa.

0

Ciągle tylko tego DNA sie trzymaja , litości.

0

No to czekamy na to wspaniałe wydarzenie Leo :)

1

Bez sensu według mnie, zawsze był trenerem i teraz miałbybyć dyrektorem sportowym.. ?

0

- Jako zarząd będziemy pracować tak jak zawsze, z myślą o tym, co najlepsze dla Barçy.

No widac właśnie jak dbacie o dobro Barcy, kpina.

2

Munir haha beka , a Sandro i Adama jak zawsze rezerwa. Żal Enrique , żal !

0

Masakra, głupie zasady...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?