Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja zawsze oglądam z hiszpańskim komentarzem bo wole sie skupic na meczu niz słuchac takiego debilnego komentarza :)
2
Drugi raz strzelaja wszyscy w ataku w jednym meczu Neymar-Mess-Suarez :)
0
Do 30 minuty słabo , pożniej nawet nawet :)
0
Messii gol gol gol gol gol gol gol :)
0
Mamy karnego nie wierze :D
0
Szkoda bo mało spotykane od poprzeczki :P
0
ajajaja Ney prawie !
0
Takiego Suareza chce oglądac ! :)
0
Suarezzzzzzzzzzz :)
0
Swoją droga długo kazali na to czekać.
0
Noo w końcu Neymar
0
Sporo kombinacji jest ale bramek brak...
0
http://www.ustream.tv/channel/gballervb
Macie HD i nie narzekać :)
2
Enrique chciał cos powiedziec ale zrobił tylko minę dziwna i to wszystko, widac ze on pomysłu nie ma na zespół.
0
Suarez niewidoczny...
0
Hahah ale by brama była :D
2
Premyślaw Tatoń xD
0
Ogólnie to beka z Enrique jak na Sociedad to dał Munira , jak dzis to N-M-S :D
0
Ten mecz trzeba wygrać. Cieszy fakt że Mascherano gra na DP. Co jak co ale dzis Barca na Camp Nou powinna zagrac na zero z tyłu. VeB !
6
Super Victor, powodzenia :)
35
Wypchajcie się ze swoimi 250 mln ! Messi tylko Barca !
0
Juz jestem ciekaw jak to wszystko dzis będzie wyglądac po tych wydarzeniach.
15
Bez kitu, Messi zostaje i koniec. Tu jest jego miejsce ...
0
MD jak dla mnie tylko Montoya za Alvesa.
0
Ciągle tylko tego DNA sie trzymaja , litości.
0
No to czekamy na to wspaniałe wydarzenie Leo :)
1
Bez sensu według mnie, zawsze był trenerem i teraz miałbybyć dyrektorem sportowym.. ?
0
- Jako zarząd będziemy pracować tak jak zawsze, z myślą o tym, co najlepsze dla Barçy.
No widac właśnie jak dbacie o dobro Barcy, kpina.
2
Munir haha beka , a Sandro i Adama jak zawsze rezerwa. Żal Enrique , żal !
0
Masakra, głupie zasady...