0

Chciałbym aby jak najszybciej wróciła wersja Suareza z Liverpool.. szkoda też ze Alexis odszedł w takim momencie kariery i w tak wysokiej formie.

2

Tu pomoże tylko nowy zarząd i trener , skład odmienic tez. Inaczej to zadnych pucharów nie będzie. Oby wygwizdali Bartomeu kibice.

1

Ty Bartomeu nie zapomnij równiez odejsc.

0

Niezła paka , robi wrażenie trzeba przyznać. A z tym Sterling to przegięcie ;)

13

Tylko te człowiek może odnowić na nowo Barce : Joan Laporta wróć !

5

Jak czytam o tym że Barca sie sypie/rozpada to aż smutno się robi człowiekowi że takie czasy nastały .

0

Naprawdę ciekaw jestem jak było i jest na linii Messi-Enrique. Ale pomału się wszystkiego dowiemy a kto wie może i to nastapic juz w najblizszym czasie po tym co się od wczoraj dzieje.

0

Teraz się dopiero zacznie kto na dyrektora sportowego. Oby był to ktos naprawde z prawdziwego zdarzenia..

0

Bardzo mądrze gada polac mu ! Swoją droga boję się że gdy to wszystko sie nie uspokoi i zacznie się znowu nagonka na Messiego to on tego nie wytrzyma i pomyśli o odejściu :(

0

Nareszcie przejzeli na oczy !! wywalic go i tyle w temacie , to zwykły pseudo trener,

0

Messi w Chelsea.. koniec świata dla mnie. Nie wyobrażam sobie tego.

2

Już niech się tak Bartomeu nie podlizuje zatrudnianiem bo najlepiej bedzie i tak jak on wyleci a jego miejsce zajmnie nie kto inny jak Laporta , na co bardzo liczę.

0

Tylko czekam na to az go zwolnią.. o ile dojdzie do tej sytuacji..

0

Dobrze jest widzieć usmiech na twarzy tych dzieci :)

1

Puyol ma gdzies tą bande partaczy. Zegnaj Kapitanie dziekuje za wszystko ! Wróc kiedys !

0

No to ładnie jeszcze tego brakowało aby Tarzan odszedł... chyba zaczyna cos sie święcic w koncu.

1

Wszystko sie sypie w takim klubie jak Barca na tą chwile to przykre. Mam nadzieję ze ten pseudo trener poleci ze stanowiska szybciej niz przyszedł.

1

Po tym co wczoraj było i jakie decyzje podjął Enrique to az sie boje pomyśleć o City.

0

Zobaczymy ile pogosci w Sociedad :) w MU tez mu dobrze szlo na poczatku a potem dół :)

0

Tamte czasy juz dawno mineły , teraz jest zupełnie inaczej.

0

Ivan musi sie zabrac do roboty żeby odzyskac to co miał w Sevilli..

0

Piekna wiadomośc , nareszcie to sie stało !

3

Messi to tylko człowiek, napewno się odblokuje. Ważne aby inni też strzelali a nie tylko liczyc na niego bo na boisku jest jedenastu zawodników a nie tylko jeden.

2

Szkoda że mój komentarz został usunięty a inne jakos podobne zostają. No ale cóz admini wiedzą lepiej co robią.

0

Nikogo , błedem było to że Tata odszedł.

0

1

Barca wtopa, Barca B wtopa , koszykarze wtopa.. jedynie reczna trzyma poziom...

1

Haha posadzenie Ney i Messiego to według trenera dobre dla zespołu ? on nie ma pojęcia o prowadzeniu takiego klubu jak Barca , pokazał już w Romie co z nia zrobił i Celta bo gra teraz lepiej bez niego. To że grał w Barcelonie , zna klub i trenował rezerwy to nie znaczy że jest to trener na miarę takiego klubu jak Barca.

0

No to pewnie że nie macie , przeciez jest tylko jeden styl - klepanie do upadłego.

1

Sociedad rozegrał bardzo dobre spotkanie. Cieszy to że jest kilka druzyn w tym sezonie które licza sie w czołowce tabeli a nie tylko 2 jak to było w ostatnich latach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?