Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsliwego Nowego Roku 2015 Wszystikm Życzę :)
1
Sorry ale napewno nie zapłacze za Alvesem, zrobił dużo dla Barcy ale nie tym razem jego czas w Barcelonie własnie dobiega końca.
4
Oby Andres wrócił do swojej magicznej formy a to już będzie wzmocnienie ogromne i szansa na tytuły.
9
Pięknie , biore kalendarz i codziennie skreślam jeden dzień.
0
Jest bardzo dobry na swojej pozycji to i często występuje , proste.
4
Powinien tam zostać , dobrze mu idzie szkoda tego przerywac.
0
Celne podania to nie wszystko na jego pozycji.
0
Chce to niech idzie ...
0
Dla mnie najgorsze mistrzostwo, szkoda tego.
0
A ciul wie juz ;)
0
Pierwsze slysze o gosciu , jeszcze gorszy zapewne od Douglasa.
0
Zubi wygląda jak na wędke pod biedrą.
0
Pracuj i ucz sie a kto wie może cos z Ciebie będzie w przyszłosci ;)
3
I bardzo dobrze , niech Zubi i Bartomeu wypie*** jak najszybciej razem z z innymi.
0
Wiem że ma, ale świezosci w zespole nigdy za wiele .
3
No bo dla mnie to Montoya to powinien zostac i zajac miejsce Alvesa , czas najwyzszy.
0
Musimy jakoś to przetrwać, ale przykre to bedzie gdy kluby beda robiły tranfery i wzmacniały sie kapitalnymi zawodnikami a Barca nie..
0
Odejdz juz z Barcy tak bedzie najlepiej.
0
Jak dla mnie Alexis z Atletico ;) ale wszystkie fajne :)
0
No to juz wiemy że kolorowo to z nim nie będzie.
0
Jak przedłuża mimo tego nakazu kontrakt z Alvesem to mnie cos trafi.
0
Trzeba sie z tym pogodzic i tyle w temacie.
1
Tak jak juz to mówiłem wiele razy, Busquets wie że jest nietykalny i zawsze zagra nawet jak formy brak.
0
Niech się cmokną , poradzimy sobie bez tego.
0
No to czas zrzucic te słodkości i nie tylko ;)
0
Jackson na obrazku : Taka łapa ! Nie ma lipy ! :D
0
Ja bym sie nawet nie zastanawiał : Barca ! :)
0
Pep dyrektorem sportowym ? :) jakos sobie nie wyobrażam innej opcji dla niego niz trener :)
0
To przecież było pewne że nie skrócą zakazu.
0
I tak ten transfer to nieporozumienie .