0

Szczęsliwego Nowego Roku 2015 Wszystikm Życzę :)

1

Sorry ale napewno nie zapłacze za Alvesem, zrobił dużo dla Barcy ale nie tym razem jego czas w Barcelonie własnie dobiega końca.

4

Oby Andres wrócił do swojej magicznej formy a to już będzie wzmocnienie ogromne i szansa na tytuły.

9

Pięknie , biore kalendarz i codziennie skreślam jeden dzień.

0

Jest bardzo dobry na swojej pozycji to i często występuje , proste.

4

Powinien tam zostać , dobrze mu idzie szkoda tego przerywac.

0

Celne podania to nie wszystko na jego pozycji.

0

Chce to niech idzie ...

0

Dla mnie najgorsze mistrzostwo, szkoda tego.

0

A ciul wie juz ;)

0

Pierwsze slysze o gosciu , jeszcze gorszy zapewne od Douglasa.

0

Zubi wygląda jak na wędke pod biedrą.

0

Pracuj i ucz sie a kto wie może cos z Ciebie będzie w przyszłosci ;)

3

I bardzo dobrze , niech Zubi i Bartomeu wypie*** jak najszybciej razem z z innymi.

0

Wiem że ma, ale świezosci w zespole nigdy za wiele .

3

No bo dla mnie to Montoya to powinien zostac i zajac miejsce Alvesa , czas najwyzszy.

0

Musimy jakoś to przetrwać, ale przykre to bedzie gdy kluby beda robiły tranfery i wzmacniały sie kapitalnymi zawodnikami a Barca nie..

0

Odejdz juz z Barcy tak bedzie najlepiej.

0

Jak dla mnie Alexis z Atletico ;) ale wszystkie fajne :)

0

No to juz wiemy że kolorowo to z nim nie będzie.

0

Jak przedłuża mimo tego nakazu kontrakt z Alvesem to mnie cos trafi.

0

Trzeba sie z tym pogodzic i tyle w temacie.

1

Tak jak juz to mówiłem wiele razy, Busquets wie że jest nietykalny i zawsze zagra nawet jak formy brak.

0

Niech się cmokną , poradzimy sobie bez tego.

0

No to czas zrzucic te słodkości i nie tylko ;)

0

Jackson na obrazku : Taka łapa ! Nie ma lipy ! :D

0

Ja bym sie nawet nie zastanawiał : Barca ! :)

0

Pep dyrektorem sportowym ? :) jakos sobie nie wyobrażam innej opcji dla niego niz trener :)

0

To przecież było pewne że nie skrócą zakazu.

0

I tak ten transfer to nieporozumienie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?