1

No ja się ciesze że beda 3 pkt .

0

Mamy te 2-0 ale gra wygląda okropnie słabo...

0

Zajebisty strzał ! szkoda że nie wpadło...

4

Nareszcie Suarez ;)

36

To idz kibicuj Realowi.

3

Alba ładnie dzis śmiga

5

haha za to Douglas i Alves to wybitni obrońcy

0

Strasznie sie z nimi męczymy...

0

Kurdee noo ......

0

Martin nie szukał na sile karnego tylko wstał i grał dalej

0

Za daleko sobie wypuścił :)

0

Niezle Martin :)

0

hahahah Pedro :"D

0

0

Kto ma dobrego neta to łapcie linka do meczu , jakosc HD , lepszej nie znajdziecie :) miłego meczu Wszystkim :)
http://www.ustream.tv/channel/cham01

1

Ważniejsze sa pkt niż bramki kto ile ma więcej.

0

Jak lubisz to rób.

4

No no Martin kolejna szansa , albo dostaje je żeby pożegnac sie z klubem , lub wszystko się zmieni i zostanie w klubie. Oby tak było. Po 3 pkt . Vamos Barca !

0

To co myślę. Mam swoje zdanie i nie lubię postępowania Enrique.

0

Bo przewidywalne składy praktycznie sie zgadzaja z tymi które wystawia Enrique, no ale zobaczymy..

0

hehe dobry tekst z tym Cases :D

1

To juz jest smieszne . Taki Sandro nie powołany a Munir ciągle dostaje szanse...

0

Ten Enrique to dziwak , dałby pograc Montoi w ostatnim meczu w tym roku na Camp Nou to nie chce postawic na Adriano haha bez komentarza...

0

Hahaha Ramos ale sie osmiesza :D

1

Damy rade i dzis zakonczymy ten rok zwycięstwem :)

0

Oby został bo on naprawde jest dobry i potrzebny Barcelonie na prawej obronie.

0

Szkoda że nadchodza takie czasy że tacy piłkarze musza konczyc kariery.. a drugie to że ten czas tak zapie**** ani się człowiek obejrzy a 5 lat mija..

0

Piękne momenty kariery , prócz tego choróbska głupiego.. ale dzięki walce pokonał ją :)

0

Poradzimy sobie , tak myślę.. :)

3

To były piekne czasy .. Barca zmiatała każdego z drogi , a przeciwnicy nie kumali co się dzieje na boisku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?