Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jest dobry i młody , zawsze moze sie zmienic ;)
0
Szkoda że już nie bedą reprezentować klubowych barw...
4
I niech Ci sie Alexis dobrze wiedzie bo jestes kapitalnym zawodnikiem , szkoda tylko ze musiałes odejść..
3
Juanzaj to jest fajny typ zawodnika.
2
Jak patrze na te twarze to mam ochote cos rozpi*****.
0
Krętactwa i nie więcej.
0
Co tu dużo mówić : Leo ;)
0
Same machloje nic więcej , ciągle coś jest nie tak.
2
Ta piątka naszych młodych talentów jestem pewien że poradziła by sobie w pierwszym składzie i wniosła trochę świeżości.
0
Marcelinho Huertas: Musimy szanować herb, który nosimy na piersi
Piekne słowa, szacunek tak ma być.
0
Brawo Panowie ! nic tak nie cieszy jak pokonanie Realu :)
0
Jak będzie potknięcie to chociaz jest szansa że ten cały zarząd wyj**** wczesniej bo szkoda na to patrzec co oni robią z klubem.. taa kolejny finał , wiele juz ich było.
0
Benfica na 5 miejscu ? to zarty jakies
2
I pomyslec że juz tyle lat minęło .. ;)
2
http://fcbarca.com/40090-valdes-w-szpitalu-aktualizacja.html
Macie az poszukalem w archiwum ! :D to samo 28 grudnia Valdes w szpitalu pogryziony hahahaha
0
haha pamiętam jak był news na prima aprillis w Hiszpanii że Valdesa pogryzł Rekin :D
0
Yyy ja sie pytam że co to kur** ma być ? jajca sobie robią ?
1
Heh odejście Pinto było chyba smutne dla Leo , wszędzie tylko razem ze sobą przebywali i gadali ;)
4
Niech odpoczywa, będzie nam potrzebny w pełni formy i sił na druga połowe sezonu :)
0
Kibice napewno stworzą niesamowitą oprawę dla Leo :)
0
Skończy sie na tym że Martin zostanie w Barcelonie i zajmie miejsce Alvesa w składzie ( wiem mam marzenia ) ale czasem sie spełniają a i marzyc każdy moze ;)
0
W pełni zasłuzenie się w niej znajdują.
1
Popieram, Neymar to przyszły zdobywca ZP. On jeszcze więcej pokaze na co go stać.
1
Ney rozwala mnie z tą broda :D
0
Thiago Silva był dobrym kapitanem i to powinno pozostać.
0
No prosze tylu piłkarzy a to Bojan wykonywał jedenastke , widac maja do niego zaufanie.
1
Nie powinno być tyle rotacji na obronie , powinna byc wybrana jedna stała linia defensywy.
1
Przecież to jest pewne z góry że wygra Vermaelen lub Douglas.. ;)
0
Widocznie sobie moga na takie przywileje pozwolić.
1
Heh Mourinho strzelił focha :D