0

Ale jest dobry i młody , zawsze moze sie zmienic ;)

0

Szkoda że już nie bedą reprezentować klubowych barw...

4

I niech Ci sie Alexis dobrze wiedzie bo jestes kapitalnym zawodnikiem , szkoda tylko ze musiałes odejść..

3

Juanzaj to jest fajny typ zawodnika.

2

Jak patrze na te twarze to mam ochote cos rozpi*****.

0

Krętactwa i nie więcej.

0

Co tu dużo mówić : Leo ;)

0

Same machloje nic więcej , ciągle coś jest nie tak.

2

Ta piątka naszych młodych talentów jestem pewien że poradziła by sobie w pierwszym składzie i wniosła trochę świeżości.

0

Marcelinho Huertas: Musimy szanować herb, który nosimy na piersi

Piekne słowa, szacunek tak ma być.

0

Brawo Panowie ! nic tak nie cieszy jak pokonanie Realu :)

0

Jak będzie potknięcie to chociaz jest szansa że ten cały zarząd wyj**** wczesniej bo szkoda na to patrzec co oni robią z klubem.. taa kolejny finał , wiele juz ich było.

0

Benfica na 5 miejscu ? to zarty jakies

2

I pomyslec że juz tyle lat minęło .. ;)

2

http://fcbarca.com/40090-valdes-w-szpitalu-aktualizacja.html

Macie az poszukalem w archiwum ! :D to samo 28 grudnia Valdes w szpitalu pogryziony hahahaha

0

haha pamiętam jak był news na prima aprillis w Hiszpanii że Valdesa pogryzł Rekin :D

0

Yyy ja sie pytam że co to kur** ma być ? jajca sobie robią ?

1

Heh odejście Pinto było chyba smutne dla Leo , wszędzie tylko razem ze sobą przebywali i gadali ;)

4

Niech odpoczywa, będzie nam potrzebny w pełni formy i sił na druga połowe sezonu :)

0

Kibice napewno stworzą niesamowitą oprawę dla Leo :)

0

Skończy sie na tym że Martin zostanie w Barcelonie i zajmie miejsce Alvesa w składzie ( wiem mam marzenia ) ale czasem sie spełniają a i marzyc każdy moze ;)

0

W pełni zasłuzenie się w niej znajdują.

1

Popieram, Neymar to przyszły zdobywca ZP. On jeszcze więcej pokaze na co go stać.

1

Ney rozwala mnie z tą broda :D

0

Thiago Silva był dobrym kapitanem i to powinno pozostać.

0

No prosze tylu piłkarzy a to Bojan wykonywał jedenastke , widac maja do niego zaufanie.

1

Nie powinno być tyle rotacji na obronie , powinna byc wybrana jedna stała linia defensywy.

1

Przecież to jest pewne z góry że wygra Vermaelen lub Douglas.. ;)

0

Widocznie sobie moga na takie przywileje pozwolić.

1

Heh Mourinho strzelił focha :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?