0

Pedro wygląda jakby miał śrubę :D

0

Niech sobie teraz spokojnie odpocznie ,a pożniej wróci do Barcy ;)

1

Miły gest ze strony Leo jak i innych zawodników :)

0

Dzięki i wzajemnie ;)

0

Dlatego mówie że tak sie wydawać może ze silniejszy ;)

1

Dobrze napisany tekst. Co do Messiego i CR7 to powiem Wam że na boisku mozna zaobserowwac że to Messi jest silniejszy bo jak Ronaldo ktos fauluje to leży jak piorunem strzelił a Leo.. no własnie Messi mimo nacisku 2 przeciwników czasami, biegnie dalej mimo że jest tam jakies zachaczenie to on pędzi dalej z piłką, to lubię u Leo.

0

Chciałbym zobaczyc jeszcze Abiego na boisku podczas meczu w koszulce Barcy ale to niemozliwe..

4

Messi jaki " koks " .. niezlą ktos miał wyobraznie robiąć to zdjęcie ;)

1

Zdecydowanie problem tkwi w rotacjach , ja rozumiem że sa ważne ale bez przesady.. co mecz to inna jedenastka i i trzymanie sie jednej i tej samej taktyki ktora juz trzeba powiedziec że jest " nudna ". Linia pomocy tez bardzo słabo potrzeba kogoś i czegoś " nowego " bo bez tego będzie naprawde cięzko..

0

Off top
hehe ale beka ;D

0

No to takiego ciemnego to mnie nie rób, wiem że to trawa poza boiskiem , mówie tylko ze "wygląda " jak z łąki z pola ...

0

Przeciez ten gruby to ledwo sie toczy po boisku :D

0

Jak dla mnie to : Neymar , Thiago Silva i Hulk.

0

Gdy sie ogląda mecz za meczem to sie tego nie odczuwa , ale jak teraz pokazana jest ta statystyka to robi wrażenie.

0

Człowiek z żelaznymi płucami . Nigdy nie odpuścił. Co do jego włosów to nie wyobrazam go sobie gdyby miał je zciąc... :P

0

Najlepiej to by było gdyby Martin został w Barcelonie i grał w składzie tak jak to miało miejsce w dwóch ostatnich spotkaniach.

0

I gitara , Laporta to dobry wybór , oby wygrał.

0

No to zajebiście sie nam trafiło nie ma co...

1

Szkoda że nie o 21 no ale ...

28

Na tym zdjęciu trawa wygląda niczym z łąki :D Neymar skubany piekności brameczka ;) jaki gruby ten co po 1 bramce gratuluje Ney o ja prd :D

0

Aż dziw że Xavi nie wygrał nigdy ZP , przeciez on kilka lat temu nawet za czasów Pepa rozdawał karty na boisku.

0

153 mln euro za Bale.. świat schodzi na psy !

0

Głupota tak jezdzić bo takie głupie przepisy w umowie..

0

Zobaczymy jak trafilmy na rywala z wyzszej pólki nie mowie tu o Atletico , Real tylko taka Malaga, Getafe np. wtedy Pedro nie strzeli juz hat-tricka .. ;)

0

Szkoda że Ibiego kariera tak sie potoczyła, gdy przechodził do Barcy z PSV to było pewne że odniesie tu sukces ale niestety było inaczej..

1

No to niektótrzy maja mniej urlopu :P

4

Grasz w Chelsea to graj , tak wielce chciałes spedzic cała karierę w Barcelonie a sprzedałes sie dla kasy. Twój wybór.

2

Lepiej że w niedziele i godzina nawet lepsza .

0

Czekam z niecierpliowścia na nowe wybory prezydenckie i Laporte...

0

Żeby tak dalej szło pieknie .. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?