Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedro wygląda jakby miał śrubę :D
0
Niech sobie teraz spokojnie odpocznie ,a pożniej wróci do Barcy ;)
1
Miły gest ze strony Leo jak i innych zawodników :)
0
Dzięki i wzajemnie ;)
0
Dlatego mówie że tak sie wydawać może ze silniejszy ;)
1
Dobrze napisany tekst. Co do Messiego i CR7 to powiem Wam że na boisku mozna zaobserowwac że to Messi jest silniejszy bo jak Ronaldo ktos fauluje to leży jak piorunem strzelił a Leo.. no własnie Messi mimo nacisku 2 przeciwników czasami, biegnie dalej mimo że jest tam jakies zachaczenie to on pędzi dalej z piłką, to lubię u Leo.
0
Chciałbym zobaczyc jeszcze Abiego na boisku podczas meczu w koszulce Barcy ale to niemozliwe..
4
Messi jaki " koks " .. niezlą ktos miał wyobraznie robiąć to zdjęcie ;)
1
Zdecydowanie problem tkwi w rotacjach , ja rozumiem że sa ważne ale bez przesady.. co mecz to inna jedenastka i i trzymanie sie jednej i tej samej taktyki ktora juz trzeba powiedziec że jest " nudna ". Linia pomocy tez bardzo słabo potrzeba kogoś i czegoś " nowego " bo bez tego będzie naprawde cięzko..
0
Off top
hehe ale beka ;D
0
No to takiego ciemnego to mnie nie rób, wiem że to trawa poza boiskiem , mówie tylko ze "wygląda " jak z łąki z pola ...
0
Przeciez ten gruby to ledwo sie toczy po boisku :D
0
Jak dla mnie to : Neymar , Thiago Silva i Hulk.
0
Gdy sie ogląda mecz za meczem to sie tego nie odczuwa , ale jak teraz pokazana jest ta statystyka to robi wrażenie.
0
Człowiek z żelaznymi płucami . Nigdy nie odpuścił. Co do jego włosów to nie wyobrazam go sobie gdyby miał je zciąc... :P
0
Najlepiej to by było gdyby Martin został w Barcelonie i grał w składzie tak jak to miało miejsce w dwóch ostatnich spotkaniach.
0
I gitara , Laporta to dobry wybór , oby wygrał.
0
No to zajebiście sie nam trafiło nie ma co...
1
Szkoda że nie o 21 no ale ...
28
Na tym zdjęciu trawa wygląda niczym z łąki :D Neymar skubany piekności brameczka ;) jaki gruby ten co po 1 bramce gratuluje Ney o ja prd :D
0
Aż dziw że Xavi nie wygrał nigdy ZP , przeciez on kilka lat temu nawet za czasów Pepa rozdawał karty na boisku.
0
153 mln euro za Bale.. świat schodzi na psy !
0
Głupota tak jezdzić bo takie głupie przepisy w umowie..
0
Zobaczymy jak trafilmy na rywala z wyzszej pólki nie mowie tu o Atletico , Real tylko taka Malaga, Getafe np. wtedy Pedro nie strzeli juz hat-tricka .. ;)
0
Szkoda że Ibiego kariera tak sie potoczyła, gdy przechodził do Barcy z PSV to było pewne że odniesie tu sukces ale niestety było inaczej..
1
No to niektótrzy maja mniej urlopu :P
4
Grasz w Chelsea to graj , tak wielce chciałes spedzic cała karierę w Barcelonie a sprzedałes sie dla kasy. Twój wybór.
2
Lepiej że w niedziele i godzina nawet lepsza .
0
Czekam z niecierpliowścia na nowe wybory prezydenckie i Laporte...
0
Żeby tak dalej szło pieknie .. :)