0

Po co było ryzykowac , sezon jest długi i czekaja nas ważne mecze i Neymar musi być w pełni sił.

3

Bo mam swoja opinie na ten temat ?

0

Nasz Magik jeszcze będzie czarował ;)

6

Nie wydaje mi się Ze będzie bornił Bravo , etat LM jest Ter Stegena wiec i tym razem Enrique na niego zapewne postawi. Ja wierzę bardzo w Matsa.

0

Enrique i tak za wysoka ocene dostał.. Czemu Bale chciałby odejść z Realu do United ?

0

W kosza porażka , Barca B łomot ...

0

Ja i tak nie przepadam za Busquets , wole Mascherano ale on na bank nie odejdzie...

1

Dobra decyzja trzeba się zabezpieczac na przyszłosc juz.

0

No formą to on nie czaruje , ale on to akurat powinien zostać.

3

Łooo niezły łomot dostali.. ciekawe czy oni byli na boisku wgl...

1

hahahahahha wszystko pasuje do siebie :D

0

Neymar strzeli gola i będzie tańczył czeczere czecze a Lima zaśpiewa :D

20

A tam picollo maja , ja bym im dał bimbru to by dopiero śmigali na boisku az miło :D

3

Forma Pique rośnie i to bardzo cieszy , oby jak najczęsciej trafiał tak jak wczoraj ;)

3

Oby rok 2015 był świetny dla Barcy , a Andres jeszcze pokaże swoja dawną wspaniała formę.

0

Oby Suarez wystrzelił tak jak w Liverpool w połowie sezonu.

0

2012 rok najlepszy :)

0

Szacunek za to wszystko co osiągnał i jakim wspaniałym był piłkarzem :)

0

Transfer Bravo wyszedł na dobre.Pewny punkt w bramce,choć szkoda mi że Ter Stegen nie jest pierwszym bramkarzem ale mam nadzieje że już niedługo to nastapi.

0

Nie znam go , ale mam nadzieje że pomoże drużynie :)

0

Barca ma niesamowita pake jeśli chodzi o piłkarzy ręcznych, same gwiazdy. Brawo Panowie i oby tak dalej .

1

Fajnie statystyki , ale trzeba się zabrac ostro do pracy , w 2015 trzeba odzyskac lidera i wygrac lige jak i inne trofea . Choc łatwo nie będzie.

0

Chłop się wypowiedział z klasą , krótko i na temat.

1

Najbardziej cieszy gol Pique zdobyty po stałym fragmencie gry , a jak wiemy u nas to kuleje :)

0

Ciekaw jestem co tak naprawde wydarzy sie w kwestii Montoi. No ale to tylko wiedza już oni . Oby Enrique nie poprzestał tylko na tych dwóch meczach Martina i dał mu więcej szans a sam Montoya został w klubie.

6

Spoko , tylko z jakiej okazji w tej jedenastce jest James ? chyba pomyłka...

1

Dobrze że sie rozumiemy :)

0

Jordi śmigał dzis jak rakieta na skrzydle :)

2

Uważam że jeśli Arsenal byłby skłonny wyłożyc ta kase co był news o tym to Barca powinna sprzedac Pedro. Taka kasa to sporo , a można powoli wprowadzać Sandro i Adama , ktos powie ze są młodzi , spoko Pedro tez zaczynał jako młodziak a nie w wieku 24 lat np...

2

1. 5/10
2. 4,5/10
3. Zdecydowanie nie !
4. Bez sensu maja byc tylko pionowe..
5. Laporta
6. 2015
7. Nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?