Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co było ryzykowac , sezon jest długi i czekaja nas ważne mecze i Neymar musi być w pełni sił.
3
Bo mam swoja opinie na ten temat ?
0
Nasz Magik jeszcze będzie czarował ;)
6
Nie wydaje mi się Ze będzie bornił Bravo , etat LM jest Ter Stegena wiec i tym razem Enrique na niego zapewne postawi. Ja wierzę bardzo w Matsa.
0
Enrique i tak za wysoka ocene dostał.. Czemu Bale chciałby odejść z Realu do United ?
0
W kosza porażka , Barca B łomot ...
0
Ja i tak nie przepadam za Busquets , wole Mascherano ale on na bank nie odejdzie...
1
Dobra decyzja trzeba się zabezpieczac na przyszłosc juz.
0
No formą to on nie czaruje , ale on to akurat powinien zostać.
3
Łooo niezły łomot dostali.. ciekawe czy oni byli na boisku wgl...
1
hahahahahha wszystko pasuje do siebie :D
0
Neymar strzeli gola i będzie tańczył czeczere czecze a Lima zaśpiewa :D
20
A tam picollo maja , ja bym im dał bimbru to by dopiero śmigali na boisku az miło :D
3
Forma Pique rośnie i to bardzo cieszy , oby jak najczęsciej trafiał tak jak wczoraj ;)
3
Oby rok 2015 był świetny dla Barcy , a Andres jeszcze pokaże swoja dawną wspaniała formę.
0
Oby Suarez wystrzelił tak jak w Liverpool w połowie sezonu.
0
2012 rok najlepszy :)
0
Szacunek za to wszystko co osiągnał i jakim wspaniałym był piłkarzem :)
0
Transfer Bravo wyszedł na dobre.Pewny punkt w bramce,choć szkoda mi że Ter Stegen nie jest pierwszym bramkarzem ale mam nadzieje że już niedługo to nastapi.
0
Nie znam go , ale mam nadzieje że pomoże drużynie :)
0
Barca ma niesamowita pake jeśli chodzi o piłkarzy ręcznych, same gwiazdy. Brawo Panowie i oby tak dalej .
1
Fajnie statystyki , ale trzeba się zabrac ostro do pracy , w 2015 trzeba odzyskac lidera i wygrac lige jak i inne trofea . Choc łatwo nie będzie.
0
Chłop się wypowiedział z klasą , krótko i na temat.
1
Najbardziej cieszy gol Pique zdobyty po stałym fragmencie gry , a jak wiemy u nas to kuleje :)
0
Ciekaw jestem co tak naprawde wydarzy sie w kwestii Montoi. No ale to tylko wiedza już oni . Oby Enrique nie poprzestał tylko na tych dwóch meczach Martina i dał mu więcej szans a sam Montoya został w klubie.
6
Spoko , tylko z jakiej okazji w tej jedenastce jest James ? chyba pomyłka...
1
Dobrze że sie rozumiemy :)
0
Jordi śmigał dzis jak rakieta na skrzydle :)
2
Uważam że jeśli Arsenal byłby skłonny wyłożyc ta kase co był news o tym to Barca powinna sprzedac Pedro. Taka kasa to sporo , a można powoli wprowadzać Sandro i Adama , ktos powie ze są młodzi , spoko Pedro tez zaczynał jako młodziak a nie w wieku 24 lat np...
2
1. 5/10
2. 4,5/10
3. Zdecydowanie nie !
4. Bez sensu maja byc tylko pionowe..
5. Laporta
6. 2015
7. Nie