1

Bartra snajper :D

1

Nie rozumiem jak Douglas może byc lepszy od Martina , to przechodzi ludzkie pojęcie....

0

No to jazda z nimi :)

0

Suarez tez w koncu zacznie ładowac bramy , Neymar , Alexis tez potrzebowali czasu a jak wiemy Ney nie kosztował mało, mimo wszystko że to był jego 1 sezon w Europie . Teraz drugi sezon i dopiero pokazuje na co go stać.

0

No spisani na straty napewno nie sa , bo my w mega formie nie jesteśmy i niewiadomo czy będziemy jak przyjdzie dzień meczu.

3

Aż się smutno robi jak sie to czyta...

1

Co ja widze !! Martin w 1 składzie !! pięknie , nareszcie dostał ta szansę , niech pokaze ze wszyscy sie mylili i jest lepszy od tego Douglasa.

1

Oho zaczynają się spekulacje .

0

Tak planuja planuja a jeszcze sie okaze że kara nie zostanie zmniejszona.

0

No gra dlatego mowie że jego miejsce jest tylko na środku a nie na skrzydłach.

0

Bardzo napięty grafik wyszedł i cięzkie mecze , obyśmy sobie poradzili.

1

No zobaczymy jak to będzie. Może w koncu da ta szansę Montoi..

0

W sumie to i dobrze jak Kun zagra, będzie lepsze widowisko a i sie przekonamy na ile naszych stać.

0

Dokładnie Suarez powinien grać na środu ataku bo to jest jego miejsce i tu się czuje jak ryba w wodzie tak jak było w Liverpoolu.

2

I tak pewnie nie wystawi Martina znając życie.. chyba że to co mówił ostatnio , że w każdej chwili może sie jego sytuacja zmienić .. ale i tak w to nie wierzę..
Co do składu to fajnie by było zobaczyć taki :
Masip-Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano-Samper-Rafinha-Roberto-Munir-Sandro-Adama

4

Ehh szkoda że to juz sie skonczyło.. Mistrz pod każdym względem ! Oglądać Cie w barwach Barcy to było cos niesamowitego , dzieki !

0

Taki a nie inny układ losowania to wina Tuska...

0

Szkoda że Kun do nas nie trafił jak były ku temu okazje...

5

Neymar rozsądnie głosował trzeba przyznać.

0

Bravo nam tyłek uratował , dobra ocena .

0

Ten mecz to czysta formalnosc , licze na rezerwy że pokaża się z dobrej strony.

0

I fajnie , Tarzan wez zastąp tego nieudanego Zubizarrete...

0

Zapowiada się cięzka przeprawa.

0

Dla nas dobra wiadomość , dla City nie bo choć maja Fernando i Fernandinho to nie to samo co Yaya.

0

Człowiek Legenda , wielki szacunek Tarzanie za to wszystko co uczyniłeś dla Barcy i z nią zdobyłeś . Tak bym chciał aby mógł wrocic.. :(

0

Trzeba sie będzie wiele natrudzić aby przejść dalej z City, maja dobrze poukładany zespół teraz i zawodników.

0

Jak tak dalej Enrique będzie kombinował ze składem i taktyka to cięzko może być o przejście do kolejnej rundy LM ( wypluwam słowo jak cos ) ale róznie to może być .

0

Im też coś nie idzie najlepiej , niby taki fajny skład a lipa , oby sie i oni odblokowali i minął ten zły okres.

5

Adama , Sandro obowiązkowo mają zagrać !

0

Będzie cięzko ale damy radę ! ( tak myślę ) bo z Enrique to róznie może być..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?