Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bartra snajper :D
1
Nie rozumiem jak Douglas może byc lepszy od Martina , to przechodzi ludzkie pojęcie....
0
No to jazda z nimi :)
0
Suarez tez w koncu zacznie ładowac bramy , Neymar , Alexis tez potrzebowali czasu a jak wiemy Ney nie kosztował mało, mimo wszystko że to był jego 1 sezon w Europie . Teraz drugi sezon i dopiero pokazuje na co go stać.
0
No spisani na straty napewno nie sa , bo my w mega formie nie jesteśmy i niewiadomo czy będziemy jak przyjdzie dzień meczu.
3
Aż się smutno robi jak sie to czyta...
1
Co ja widze !! Martin w 1 składzie !! pięknie , nareszcie dostał ta szansę , niech pokaze ze wszyscy sie mylili i jest lepszy od tego Douglasa.
1
Oho zaczynają się spekulacje .
0
Tak planuja planuja a jeszcze sie okaze że kara nie zostanie zmniejszona.
0
No gra dlatego mowie że jego miejsce jest tylko na środku a nie na skrzydłach.
0
Bardzo napięty grafik wyszedł i cięzkie mecze , obyśmy sobie poradzili.
1
No zobaczymy jak to będzie. Może w koncu da ta szansę Montoi..
0
W sumie to i dobrze jak Kun zagra, będzie lepsze widowisko a i sie przekonamy na ile naszych stać.
0
Dokładnie Suarez powinien grać na środu ataku bo to jest jego miejsce i tu się czuje jak ryba w wodzie tak jak było w Liverpoolu.
2
I tak pewnie nie wystawi Martina znając życie.. chyba że to co mówił ostatnio , że w każdej chwili może sie jego sytuacja zmienić .. ale i tak w to nie wierzę..
Co do składu to fajnie by było zobaczyć taki :
Masip-Montoya-Bartra-Mascherano-Adriano-Samper-Rafinha-Roberto-Munir-Sandro-Adama
4
Ehh szkoda że to juz sie skonczyło.. Mistrz pod każdym względem ! Oglądać Cie w barwach Barcy to było cos niesamowitego , dzieki !
0
Taki a nie inny układ losowania to wina Tuska...
0
Szkoda że Kun do nas nie trafił jak były ku temu okazje...
5
Neymar rozsądnie głosował trzeba przyznać.
0
Bravo nam tyłek uratował , dobra ocena .
0
Ten mecz to czysta formalnosc , licze na rezerwy że pokaża się z dobrej strony.
0
I fajnie , Tarzan wez zastąp tego nieudanego Zubizarrete...
0
Zapowiada się cięzka przeprawa.
0
Dla nas dobra wiadomość , dla City nie bo choć maja Fernando i Fernandinho to nie to samo co Yaya.
0
Człowiek Legenda , wielki szacunek Tarzanie za to wszystko co uczyniłeś dla Barcy i z nią zdobyłeś . Tak bym chciał aby mógł wrocic.. :(
0
Trzeba sie będzie wiele natrudzić aby przejść dalej z City, maja dobrze poukładany zespół teraz i zawodników.
0
Jak tak dalej Enrique będzie kombinował ze składem i taktyka to cięzko może być o przejście do kolejnej rundy LM ( wypluwam słowo jak cos ) ale róznie to może być .
0
Im też coś nie idzie najlepiej , niby taki fajny skład a lipa , oby sie i oni odblokowali i minął ten zły okres.
5
Adama , Sandro obowiązkowo mają zagrać !
0
Będzie cięzko ale damy radę ! ( tak myślę ) bo z Enrique to róznie może być..