Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A przed meczem mialem takie natchnienie zeby grać zadna z druzyn nie strzeli gola kurs był 29 .. ;/ jak zwykle człowiek wierzył ze wygramy a tu masz ..
0
Za co on doliczył 4 min to nwm ...
0
P.r.o.s.z.ę o c.u.d z V.a.l.e.n.c.i.i .... :/
3
Myslalem ze Enrique zmądrzał po meczu z PSG ale niestety on jeszcze bardziej zgłupiał .
0
Ludzie Messi to człowiek i nie zawsze bedzie nam strzelał bramki i hat-tricki !! są tez inni od tego nie tylko on !
0
z tym to cięzko ...
0
Powiedziec Wam coś ? pozostaje sie nam tylko modlić o cud z Valencii...
6
Oby wyyyebali Enrique bo to jest kpina co on robi .. :/
22
0
Słabo to wygląda strasznie ... :/
0
Andres pomóż !
0
Kurde a juz miałem pisac gooll :D
0
No to jazda po zwycięstwo !
0
W drugiej połowie myślę że cos strzelimy i 3 pkt nasze.
0
Reka była karny byc powinien dla nas
0
kurde nieciekawie sie robiło...
0
Blisko było Leo :)
4
Dla mnie skład byłby świetny gdyby Mascherano zagrał za Busquetsa , no ale jest jak jest , trzeba zdobyc 3 pkt ! Vamos !
9
Leo strzel dzis hat-tricka za to dla nas :) hehe
1
Plan Contry to... Contra :D
0
No nic , piszą że Chelsea i Milan go niechcą , a przecież kiedyś to był najlepszy napastnik świata za którym się biły kluby aby go kupić , Chelsea za niego tyle kasy wywaliła a co się stało to już wiemy ...
0
Wspaniałe czasy , szkoda że już nie ma w zespole takich piłkarzy jak Puyol , Eto'o , Marquez...
0
Gdyby chcieli to wiele można by poprawić jeszcze , choć tragicznie nie jest.
0
Mascherano za Busquetsa na DP , a on niech idzie posiedzieć na ławę , na Pique podziałało więc i jemu to dobrze by zrobiło.
0
Tylko ciekawe kiedy pomoże...
0
Kto by pomyślał że los Fernando Torresa się tak potoczy , szkoda go .
2
Wypożyczenie w jego przypadku byłoby dobrą opcją. Ograł by się jak należy poprzez regularne występy i wrócił z doświadczeniem.
1
A powiedz mi od czego zaczynał Pedro ? tez był zielony i niedoświadczony . Adama i Sandro by sobie poradzili mają charakter do gry jak oglądam ich mecze , Munir na chwile obecną niestety ale musi być w rezerwach.
0
Ciekaw jestem jakim ustawieniem jutro zagramy .
0
Bartra zasłużył na taka ocenę , uratował zespoł przed strata bramki i to przy jednej akcji 3-krotnie :)