3

A przed meczem mialem takie natchnienie zeby grać zadna z druzyn nie strzeli gola kurs był 29 .. ;/ jak zwykle człowiek wierzył ze wygramy a tu masz ..

0

Za co on doliczył 4 min to nwm ...

0

P.r.o.s.z.ę o c.u.d z V.a.l.e.n.c.i.i .... :/

3

Myslalem ze Enrique zmądrzał po meczu z PSG ale niestety on jeszcze bardziej zgłupiał .

0

Ludzie Messi to człowiek i nie zawsze bedzie nam strzelał bramki i hat-tricki !! są tez inni od tego nie tylko on !

0

z tym to cięzko ...

0

Powiedziec Wam coś ? pozostaje sie nam tylko modlić o cud z Valencii...

6

Oby wyyyebali Enrique bo to jest kpina co on robi .. :/

22

0

Słabo to wygląda strasznie ... :/

0

Andres pomóż !

0

Kurde a juz miałem pisac gooll :D

0

No to jazda po zwycięstwo !

0

W drugiej połowie myślę że cos strzelimy i 3 pkt nasze.

0

Reka była karny byc powinien dla nas

0

kurde nieciekawie sie robiło...

0

Blisko było Leo :)

4

Dla mnie skład byłby świetny gdyby Mascherano zagrał za Busquetsa , no ale jest jak jest , trzeba zdobyc 3 pkt ! Vamos !

9

Leo strzel dzis hat-tricka za to dla nas :) hehe

1

Plan Contry to... Contra :D

0

No nic , piszą że Chelsea i Milan go niechcą , a przecież kiedyś to był najlepszy napastnik świata za którym się biły kluby aby go kupić , Chelsea za niego tyle kasy wywaliła a co się stało to już wiemy ...

0

Wspaniałe czasy , szkoda że już nie ma w zespole takich piłkarzy jak Puyol , Eto'o , Marquez...

0

Gdyby chcieli to wiele można by poprawić jeszcze , choć tragicznie nie jest.

0

Mascherano za Busquetsa na DP , a on niech idzie posiedzieć na ławę , na Pique podziałało więc i jemu to dobrze by zrobiło.

0

Tylko ciekawe kiedy pomoże...

0

Kto by pomyślał że los Fernando Torresa się tak potoczy , szkoda go .

2

Wypożyczenie w jego przypadku byłoby dobrą opcją. Ograł by się jak należy poprzez regularne występy i wrócił z doświadczeniem.

1

A powiedz mi od czego zaczynał Pedro ? tez był zielony i niedoświadczony . Adama i Sandro by sobie poradzili mają charakter do gry jak oglądam ich mecze , Munir na chwile obecną niestety ale musi być w rezerwach.

0

Ciekaw jestem jakim ustawieniem jutro zagramy .

0

Bartra zasłużył na taka ocenę , uratował zespoł przed strata bramki i to przy jednej akcji 3-krotnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?