Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no fakt dzięki za poprawienie :)
0
Tak będzie lepszy a Tobie nic do tego jaka jest moja opinia.
0
Nie ma co ryzykowac , juz wczoraj było widac że cos jest nie tak w 1 połowie , pozniej rozchodził . Ale ma kto zastapić więc niech wypoczywa. Co do Montoi to jest śmieszne , Lucho pier*** że sytuacja moze sie zmienic to zamiast teraz to zrobic i dac mu szanse w takim meczu z Getafe to nie .. pier*** o szopenie...
0
Aż chciałoby sie być na takim treningu.. ;)
1
Dać im wolne do sylwestra niech się zabawią byle na drugi dzien na trening nie przychodzili :D
0
Jego magia sprawia że ąz chce sie oglądac mecze :) szczegolnie za czasów Pepa to było cos jakie mecze rozgrywał .. :) Andres kolejnej setki ! :)
0
I co tu myslec teraz ? Martin komunikuje ze odchodzi a Enrique że sytuacja może się zmienic...
0
Mówię tylko jak jest.
0
Za ta bramke należy mu się :)
0
Kolejna głupia decyzja całego zarządu i trenera. Beda tego ciołki żałować.
0
Oj to Ronaldo chyba nie przeszedł kontroli jak on o własne nogi sie potyka biedak.. a nasi się rozpędzaja i to cieszy :)
0
Trzeba eliminowac takie sytuacje ze świata sportu , on ma byc piekny a nie żeby krew się lała z przemocy.
1
hahahah yebłem , nasz rycerz ;D
http://i1.manchestereveningnews.co.uk/incoming/article8271252.ece/alternates/s615/pique_outfit.jpg
5
Gdyby był Leverkusen i powtórka Leo to nie mam nic przeciwko :)
0
Trzeba sie tylko postarac bo jak widac jeśli sie chce to i można ? można.
0
Dobrze że wygraliśmy i zapewnilismy sobie 1 miejsce , mamy przewagę nad innymi .
0
Fajnie to wygląda wszystko z góry na zdjęciu . Camp Nou najlepsze :)
1
No to kolejnych 150 wsytepów i zwycięstw ! :)
4
Mamy zapewnionego klasowego obronće na długie lata :)
0
No coz tak to się musiało skończyć... szkoda ;/
1
Bramka Neymara tez zasługuje na brawa :)
2
Takie żarty to świadczą tylko o Twoim poziomie...
0
Ale mi nie chodzi kunra teraz o gwałty itp , tylko o sprawy związane z piłka.
0
Też mi to na pioruna nie wygląda , ale spoko skoro tak pisza :D
0
Trzeba czerpać kase z najlepszych zródeł.
0
Ale jaja masakra
http://zkarnego.interia.pl/odloty/news-piorun-trafil-pilkarza-podczas-meczu-w-peru,nId,1572848#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=15226&iwa_block=tiles&iwa_testab=a
0
Nawet jednego meczu nie dadza zagrać Montoi , oprócz tego co grał już w tym sezonie , szkoda że nie może się pokazać , no ale to już ich decyzja ..
0
Kolejny cel wygrac z Getafe i kontynuowac ostatnią bardzo dobra serię zwycięstw , trzeba naciskać na Real.
2
Wyjdz chłopie i nie wracaj. żeby Ciebie czasem nie urządzili , nikomu się nie życzy czegoś takiego...
0
To co sie ostatnio dzieje to masakra..