Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Zlatana kariera tak sie potoczyła w Barcelonie , napastnikiem jest rasowym , wszystko ma co trzeba , było mu dac jeszcze czasu , Neymar i Sanchez też go potrzebowali i wiemy dobrze co było pozniej ..
1
Bartra zagrał wczoraj kapitalnie , rośnie nam klasowy obrońca :)
0
A czy to wazne jak ? :P i tak sie zamieniaja pozycjami więc wiesz ;]
2
Dawniej było MVP a teraz jest NMS :)
0
Jak narazie strzela w LM , czekamy na bramki w lidze Luis :)
0
Bez rekordu Leo nie ma mowy ! :)
1
Oby tylko tak dalej , teraz trzeba odzyskać lidera w tabeli.
0
Piękny mecz , jest upragnione pierwsze miejsce ! Visca El Barca !
0
Pedro Pedro na trybunach
0
Bartra 3 piły wybronił !!
0
Ale mamy szczęscie ja prd !
0
Pedro co to miało byc .. Alvesa dzis brak !
0
OOO Fuck Neymar !!!!!!!!
0
Dawac tak jak z Espanyol !!
0
Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kurna ja prd dlaczego !!!
0
Tylko nie Neymar....
0
Neymar cos kuleje....
0
A jednak Bartra na prawej
0
No cóż , każdy ma swoje zdanie...
5
Oj głupiutki zarząd z trenerem robią błąd , oj robią...
0
Tak zagrac aby wygrac !
0
Pięknie to wszystko ujął.
0
Oby Enrique nie przekombinował z takim rywalem jak PSG...
1
Dobrze gada , polać mu !
1
Claudio dobry jesteś , niezle bronisz i ratowałeś tyłek ale chciałbym osobiscie aby to Ter Stegen był pierwszym bramkarzem.
1
Ronaldo jest tylko jeden i to właśnie ten na obrazku a nie z Portugalii.
0
Oby dziś nie było kolejnego remisu , liczą się tylko 3 pkt , ale piłka to piłka wszystko sie może zdarzyć..
1
Trzeba trafic jak najlepiej , taki Leverkusen moze byc i powtóreczka Leo :)
0
Team pod wodza Pepa to było coś pieknego...