0

Szkoda że Zlatana kariera tak sie potoczyła w Barcelonie , napastnikiem jest rasowym , wszystko ma co trzeba , było mu dac jeszcze czasu , Neymar i Sanchez też go potrzebowali i wiemy dobrze co było pozniej ..

1

Bartra zagrał wczoraj kapitalnie , rośnie nam klasowy obrońca :)

0

A czy to wazne jak ? :P i tak sie zamieniaja pozycjami więc wiesz ;]

2

Dawniej było MVP a teraz jest NMS :)

0

Jak narazie strzela w LM , czekamy na bramki w lidze Luis :)

0

Bez rekordu Leo nie ma mowy ! :)

1

Oby tylko tak dalej , teraz trzeba odzyskać lidera w tabeli.

0

Piękny mecz , jest upragnione pierwsze miejsce ! Visca El Barca !

0

Pedro Pedro na trybunach

0

Bartra 3 piły wybronił !!

0

Ale mamy szczęscie ja prd !

0

Pedro co to miało byc .. Alvesa dzis brak !

0

OOO Fuck Neymar !!!!!!!!

0

Dawac tak jak z Espanyol !!

0

Messi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

kurna ja prd dlaczego !!!

0

Tylko nie Neymar....

0

Neymar cos kuleje....

0

A jednak Bartra na prawej

0

No cóż , każdy ma swoje zdanie...

5

Oj głupiutki zarząd z trenerem robią błąd , oj robią...

0

Tak zagrac aby wygrac !

0

Pięknie to wszystko ujął.

0

Oby Enrique nie przekombinował z takim rywalem jak PSG...

1

Dobrze gada , polać mu !

1

Claudio dobry jesteś , niezle bronisz i ratowałeś tyłek ale chciałbym osobiscie aby to Ter Stegen był pierwszym bramkarzem.

1

Ronaldo jest tylko jeden i to właśnie ten na obrazku a nie z Portugalii.

0

Oby dziś nie było kolejnego remisu , liczą się tylko 3 pkt , ale piłka to piłka wszystko sie może zdarzyć..

1

Trzeba trafic jak najlepiej , taki Leverkusen moze byc i powtóreczka Leo :)

0

Team pod wodza Pepa to było coś pieknego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?