0

Kurna szkoda tego gola.. ale niech maja jakąs pamiątke z Camp Nou ;)

1

Munir won do rezerw , Sandro i Adama czesćiej do pierwszego składu.

0

Sandro kolejny golll :)

4

Jak to mówi szwagier : o skurw**** :D

1

Adama o yebanyyy co zrobił !! :)

1

Jestt Adama ! :)

1

Nwm na co on jeszcze trzyma Munira na boisku a nie wpuści Adama.

1

Co jak co ale gracze Huesci przeżywaja miłą przygodę na Camp Nou :D

1

Pięknie Adriano :)

0

Nie ma za co, ;)

3

http://www.footylive-riderhd.com/2.html

HD lepszego nie znajdziecie ;)

7

Messi i Pique sie wkurzyli i czekaja juz na Lucho żeby stanąc w obronie Martina ;)

3

Montoya nawet na lewej śmiga

4

Szkoda że mu nie siadło !

0

Specjalnie go przesunął na lewą zeby ludzie nie widzieli jaki jest dobry Martin , ale mysle ze juz zobaczyli.

3

Douglas hahahahah

0

Tylko że z kim , wez takiego Pedro na zespoł z La Liga zobaczymy czy strzeli hat-tricka...

11

Martin zjada Douglasa i Alvesa , pełen spokoj i opanowanie na boisku.

0

Ale nie oszukujmy sie Pedro by nie miał tak łatwo z zespołem La Liga ;)

0

po przerwie dawac kolejne 5 i będzie 10-0 :D tego jeszcze nie grali :D

2

hahaha manitaaa ale zayebał Pedro :D

0

Iniestaaa ale ich rozklepali :D

1

Montoya w niejednym jest lepszy od Alvesa i Douglasa tylko że nie ma okazji tego pokazać.

3

Czemu Leo się nie wstawi za Martinem , przeciez jego Enrique nie wyyebie ze składu za to .

3

Tak jak mówiłem , beda tego kacapy żałowac ze sprzedają Montoye a zostawiają takiego Alvesa i Douglasa.

0

Douglas człowiek znikąd , Montoya prawdziwy Barcelonista, aż żal sie robi że kocha klub a musi odejsć...

1

Martin asysta , rRoberto goll !!!

1

No niezle drugi gol :)

0

No i mamy gola :)

1

Bartra snajper :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?