Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurna szkoda tego gola.. ale niech maja jakąs pamiątke z Camp Nou ;)
1
Munir won do rezerw , Sandro i Adama czesćiej do pierwszego składu.
0
Sandro kolejny golll :)
4
Jak to mówi szwagier : o skurw**** :D
1
Adama o yebanyyy co zrobił !! :)
1
Jestt Adama ! :)
1
Nwm na co on jeszcze trzyma Munira na boisku a nie wpuści Adama.
1
Co jak co ale gracze Huesci przeżywaja miłą przygodę na Camp Nou :D
1
Pięknie Adriano :)
0
Nie ma za co, ;)
3
http://www.footylive-riderhd.com/2.html
HD lepszego nie znajdziecie ;)
7
Messi i Pique sie wkurzyli i czekaja juz na Lucho żeby stanąc w obronie Martina ;)
3
Montoya nawet na lewej śmiga
4
Szkoda że mu nie siadło !
0
Specjalnie go przesunął na lewą zeby ludzie nie widzieli jaki jest dobry Martin , ale mysle ze juz zobaczyli.
3
Douglas hahahahah
0
Tylko że z kim , wez takiego Pedro na zespoł z La Liga zobaczymy czy strzeli hat-tricka...
11
Martin zjada Douglasa i Alvesa , pełen spokoj i opanowanie na boisku.
0
Ale nie oszukujmy sie Pedro by nie miał tak łatwo z zespołem La Liga ;)
0
po przerwie dawac kolejne 5 i będzie 10-0 :D tego jeszcze nie grali :D
2
hahaha manitaaa ale zayebał Pedro :D
0
Iniestaaa ale ich rozklepali :D
1
Montoya w niejednym jest lepszy od Alvesa i Douglasa tylko że nie ma okazji tego pokazać.
3
Czemu Leo się nie wstawi za Martinem , przeciez jego Enrique nie wyyebie ze składu za to .
3
Tak jak mówiłem , beda tego kacapy żałowac ze sprzedają Montoye a zostawiają takiego Alvesa i Douglasa.
0
Douglas człowiek znikąd , Montoya prawdziwy Barcelonista, aż żal sie robi że kocha klub a musi odejsć...
1
Martin asysta , rRoberto goll !!!
1
No niezle drugi gol :)
0
No i mamy gola :)
1
Bartra snajper :D