Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Będzie cięzko , no ale walczyć zawsze trzeba ;)
0
Mądrze gada trzeba mu to przyznać , szkoda że dawniej do nas nie dolączył ;)
0
Barca pod jego opieką jako trenera gra dobrze , zdobywa tytuły więc dobry ruch.
0
Adama to będzie zawodnik klasy światowej , dobrze że wzoruje sie na takich piłkarzach :)
0
25 lat to nie tak mało , nalezy im się za to że tak wiernie słuzą klubowi.
0
Grał w Realu to wiadome że będzie lizał du.. im. Reus pasuje bardziej do Barcy takie moje zdanie.
0
Niech sie chłopak rozwija i pracuje nadal dobrze a sukces gwarantowany :)
0
Dziwnie Mou wygląda w kurtce Barcy , nie widze go i teraz w takim czyms :D
0
O ja prd yebłem jak to przeczytałem , co za typ :D
2
Adriano juz 15 bramek ? tak się wydaje że niby kiedy je strzelił .. ;)
0
No no kasa niezła jak na taka robote ;) powodzenia Henry ;)
0
Jak to dobrze że go mamy w klubie :)
14
Kurde ale by było zajebiście gdyby jednak został.. ale pewnie tak nie będzie..
1
Wiesz , te plotki zawsze w każdej chwili mogą sie przeobrazić w realizm.
0
Wspaniały człowiek i przykład do walki :)
0
Kupić i sprzedac za pół roku , totalna głupota , tak potrafi tylko zarząd Fc Barcelona.
0
No też może być , więc za bardzo formą Pedro się nie ciesze ;)
0
No mialem w pamięci akurat z Almerią więc napisałem.
0
Niech Pudziana sobie wezmą.
1
No tak Pedro zdobył hat-trick fajnie , ale pamiętajmy że to druyzna 3 -ligowa.. z taką Malagą , Rayo , Levante niech to zrobi to wtedy inaczej sie na to spojrzy. To tylko przykłady i moje zdanie.
0
W końcu jest Wielkim szefem a to o czymś świadczy ;)
1
Powiem Wam tak , Masip to bardzo dobry bramkarza i dziwie się że tacy zawodnicy ( wiem kochaja Barce ) i jest tylko trzecim bramkarzem. Przeciez on by mial miejsce zagwarantowane w niejednym lepszym klubie , to właśnie dziwi ze woli pograc od święta w pucharze niż w podstawowym składzie co mecz w innym klubie i rozwijac swoja karierę.
0
Teraz to potrafi Martina doecenić , i że zagrał zankomite spotkanie , tylko wcześniej tego nie mógł zrobić.. ciekawe czy możliwy jest jeszcze zwrot akcji że Martin pozostanie.. przecież on za Alves w tym momencie grałby bez zarzutu...
0
On ma przed soba niesamowita przyszłość. Yebany ma talent do gry aż miło patrzec . Tak trzymaj Adama ! :)
0
Poprosze o takie wyniki co tydzien :D ;) fajny mecz , super bramki , młodzież się spisała , Visca El Barca ! ;)
0
Ostatni wynik 8-0 pamiętam bodajze w meczu z Almerią ;)
5
Zajada Alvesa i Douglasa.
3
Dla nich sam występ na Camp Nou to jest cos a co dopiero strzelony gol ;)
0
Kurna szkoda tego gola.. ale niech maja jakąs pamiątke z Camp Nou ;)
1
Munir won do rezerw , Sandro i Adama czesćiej do pierwszego składu.