2

Będzie cięzko , no ale walczyć zawsze trzeba ;)

0

Mądrze gada trzeba mu to przyznać , szkoda że dawniej do nas nie dolączył ;)

0

Barca pod jego opieką jako trenera gra dobrze , zdobywa tytuły więc dobry ruch.

0

Adama to będzie zawodnik klasy światowej , dobrze że wzoruje sie na takich piłkarzach :)

0

25 lat to nie tak mało , nalezy im się za to że tak wiernie słuzą klubowi.

0

Grał w Realu to wiadome że będzie lizał du.. im. Reus pasuje bardziej do Barcy takie moje zdanie.

0

Niech sie chłopak rozwija i pracuje nadal dobrze a sukces gwarantowany :)

0

Dziwnie Mou wygląda w kurtce Barcy , nie widze go i teraz w takim czyms :D

0

O ja prd yebłem jak to przeczytałem , co za typ :D

2

Adriano juz 15 bramek ? tak się wydaje że niby kiedy je strzelił .. ;)

0

No no kasa niezła jak na taka robote ;) powodzenia Henry ;)

0

Jak to dobrze że go mamy w klubie :)

14

Kurde ale by było zajebiście gdyby jednak został.. ale pewnie tak nie będzie..

1

Wiesz , te plotki zawsze w każdej chwili mogą sie przeobrazić w realizm.

0

Wspaniały człowiek i przykład do walki :)

0

Kupić i sprzedac za pół roku , totalna głupota , tak potrafi tylko zarząd Fc Barcelona.

0

No też może być , więc za bardzo formą Pedro się nie ciesze ;)

0

No mialem w pamięci akurat z Almerią więc napisałem.

0

Niech Pudziana sobie wezmą.

1

No tak Pedro zdobył hat-trick fajnie , ale pamiętajmy że to druyzna 3 -ligowa.. z taką Malagą , Rayo , Levante niech to zrobi to wtedy inaczej sie na to spojrzy. To tylko przykłady i moje zdanie.

0

W końcu jest Wielkim szefem a to o czymś świadczy ;)

1

Powiem Wam tak , Masip to bardzo dobry bramkarza i dziwie się że tacy zawodnicy ( wiem kochaja Barce ) i jest tylko trzecim bramkarzem. Przeciez on by mial miejsce zagwarantowane w niejednym lepszym klubie , to właśnie dziwi ze woli pograc od święta w pucharze niż w podstawowym składzie co mecz w innym klubie i rozwijac swoja karierę.

0

Teraz to potrafi Martina doecenić , i że zagrał zankomite spotkanie , tylko wcześniej tego nie mógł zrobić.. ciekawe czy możliwy jest jeszcze zwrot akcji że Martin pozostanie.. przecież on za Alves w tym momencie grałby bez zarzutu...

0

On ma przed soba niesamowita przyszłość. Yebany ma talent do gry aż miło patrzec . Tak trzymaj Adama ! :)

0

Poprosze o takie wyniki co tydzien :D ;) fajny mecz , super bramki , młodzież się spisała , Visca El Barca ! ;)

0

Ostatni wynik 8-0 pamiętam bodajze w meczu z Almerią ;)

5

Zajada Alvesa i Douglasa.

3

Dla nich sam występ na Camp Nou to jest cos a co dopiero strzelony gol ;)

0

Kurna szkoda tego gola.. ale niech maja jakąs pamiątke z Camp Nou ;)

1

Munir won do rezerw , Sandro i Adama czesćiej do pierwszego składu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?