0

No to Roni zabalował ;)

1

Wszystko pieknie ładnie , ale Neymar nie nadaje sie na kapitana reprezentacji , piłkarz z niego kapitalny ale nie kapitan .. ;)

0

Mimo że maja mnóstwo pieniędzy , pamiętaja o innych potrzebujących i nie przechodza obok obojętnie. Szacunek dla takich piłkarzy .

1

w 2015 najlepsza druzyną bedzie Barca ( mam taka nadzieje ) ;)

0

Hmm to prędzej on pomoże reprezentacji niz ona jemu , Ney sam na boisku potrafi zdobyc pieknego gola ;)

0

To byłaby bardzo dobra opcja dla Sampera. Jeśli tylko otrzymywałby dużo minut to z pewnością zebrał by sporo doświadczenia.

0

hehe Neymar dobre dobre :D Alba też samotnik :D

3

Oby El Nino odżył w Atletico , byłoby genialnie znowu go widziec w dawnej formie gdy wbijał bramki az miło.

2

Fajny filmik , szkoda Valdesa .

1

Niech sobie wsadza daleko swoje miliony , lepiej zeby Martin został i grał.

0

Iniesta wygląda jak jakiś zwykły pracownik :D

2

Dzisiejsze realia piłki a dawniejsze to róznica ogromna.

8

Pamiętam tak jakby to wczoraj było jak David przychodził do Barcy i była prezentacja na Camp Nou..ale to zleciało...

1

"Każdego dnia budzę się z uśmiechem na ustach i mówię sobie: „Fantastycznie, jadę na trening z kolegami i będę ciężko pracować”. Nie ma nic lepszego."

No tak żeby tak sie fantastycznie człowiek czuł gry do roboty musi rano wstawac. Na trening to ja też bym leciał zadowolony ;)

1

Off top
Co tam się w Trucji dzieje , nie dziwne gdyby to była 4 ligowa drużyna a tu takie jajca a mecz trwa ;p
Trabzonspor
9 - 0
Manisaspor

9

Moim zdaniem Bravo i tak tez zaglosowałem.

11

Carlos to był gośc na boisku.. a jego wolne z lewej nogi majstersztyk.. szczegolnie ten z filmiku gdzie zawinął takiego rogala ze wydawało sie że piłka poleci poza bramke a tu niespodzianka zmieniła tor lotu i pyk brameczka !

0

Busquets czuje sie nietykalny w druzynie , może byc kompletnie bez formy a i tak zagra.. i to wku**** najbardziej..

0

No prosze , wiec jak widac wcale tam zle nie maja.

4

Wspaniały gest ze strony Luisa , brawo ! ;)

1

5 Euro to jak darmo... chciałbym tam być , marzenie

0

Tak w ogóle to Zdrowych i Wesołych Świąt Życze Wszystkim , a także wiele wspaniałych chwil z Barcą w nowym roku ;)

1

Alves niech się cieszy że wgl się znalazł w tej setce...

2

Dobrze mówisz Mou , Messi zostaje w Barcelonie.

0

Widze ze ta sprawa nie będzie miała końca..

2

Ciekawa jak ta sprawa sie ostatecznie zakończy, dobrze byłoby aby nam zmniejszono karę , ale to mało prawdopodobne.

0

Wysoko się ceni jak widac, a o tym tenisiscie to ja pierwsze słysze.

0

No w Barcelonie to on za wiele nie pogra raczej...

0

Pedro wygląda jakby miał śrubę :D

0

Niech sobie teraz spokojnie odpocznie ,a pożniej wróci do Barcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?