Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Roni zabalował ;)
1
Wszystko pieknie ładnie , ale Neymar nie nadaje sie na kapitana reprezentacji , piłkarz z niego kapitalny ale nie kapitan .. ;)
0
Mimo że maja mnóstwo pieniędzy , pamiętaja o innych potrzebujących i nie przechodza obok obojętnie. Szacunek dla takich piłkarzy .
1
w 2015 najlepsza druzyną bedzie Barca ( mam taka nadzieje ) ;)
0
Hmm to prędzej on pomoże reprezentacji niz ona jemu , Ney sam na boisku potrafi zdobyc pieknego gola ;)
0
To byłaby bardzo dobra opcja dla Sampera. Jeśli tylko otrzymywałby dużo minut to z pewnością zebrał by sporo doświadczenia.
0
hehe Neymar dobre dobre :D Alba też samotnik :D
3
Oby El Nino odżył w Atletico , byłoby genialnie znowu go widziec w dawnej formie gdy wbijał bramki az miło.
2
Fajny filmik , szkoda Valdesa .
1
Niech sobie wsadza daleko swoje miliony , lepiej zeby Martin został i grał.
0
Iniesta wygląda jak jakiś zwykły pracownik :D
2
Dzisiejsze realia piłki a dawniejsze to róznica ogromna.
8
Pamiętam tak jakby to wczoraj było jak David przychodził do Barcy i była prezentacja na Camp Nou..ale to zleciało...
1
"Każdego dnia budzę się z uśmiechem na ustach i mówię sobie: „Fantastycznie, jadę na trening z kolegami i będę ciężko pracować”. Nie ma nic lepszego."
No tak żeby tak sie fantastycznie człowiek czuł gry do roboty musi rano wstawac. Na trening to ja też bym leciał zadowolony ;)
1
Off top
Co tam się w Trucji dzieje , nie dziwne gdyby to była 4 ligowa drużyna a tu takie jajca a mecz trwa ;p
Trabzonspor
9 - 0
Manisaspor
9
Moim zdaniem Bravo i tak tez zaglosowałem.
11
Carlos to był gośc na boisku.. a jego wolne z lewej nogi majstersztyk.. szczegolnie ten z filmiku gdzie zawinął takiego rogala ze wydawało sie że piłka poleci poza bramke a tu niespodzianka zmieniła tor lotu i pyk brameczka !
0
Busquets czuje sie nietykalny w druzynie , może byc kompletnie bez formy a i tak zagra.. i to wku**** najbardziej..
0
No prosze , wiec jak widac wcale tam zle nie maja.
4
Wspaniały gest ze strony Luisa , brawo ! ;)
1
5 Euro to jak darmo... chciałbym tam być , marzenie
0
Tak w ogóle to Zdrowych i Wesołych Świąt Życze Wszystkim , a także wiele wspaniałych chwil z Barcą w nowym roku ;)
1
Alves niech się cieszy że wgl się znalazł w tej setce...
2
Dobrze mówisz Mou , Messi zostaje w Barcelonie.
0
Widze ze ta sprawa nie będzie miała końca..
2
Ciekawa jak ta sprawa sie ostatecznie zakończy, dobrze byłoby aby nam zmniejszono karę , ale to mało prawdopodobne.
0
Wysoko się ceni jak widac, a o tym tenisiscie to ja pierwsze słysze.
0
No w Barcelonie to on za wiele nie pogra raczej...
0
Pedro wygląda jakby miał śrubę :D
0
Niech sobie teraz spokojnie odpocznie ,a pożniej wróci do Barcy ;)