Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A po meczu z Barcą będziesz płakał ( oby ) ;)
0
Ogarnij sie tyle Ci powiem...
1
No wiem o tym dlatego pisze że po 0-2 dla Villarreal w 10 min Elche odrobiło na 2-2....
4
Pierwsze 8 spotkań było imponujące, wydawało się że wróciła ta silna Barca którą oglądalismy za czasów Pepa. No ale przyszły mecze z bardziej wymagającymi rywalami i się posypało trochę.
0
Kurcze jak pięknie byłoby gdyby dziś Valencia po cięzkiej walce pokonała Real, stać ją na to ale będzie cięzko.
0
Damy radę, dziś będzie dobry wieczór :)
1
Skoro nie ma szans na gre nawet w rezerwach to dla niego dobra opcja, szkoda aby sobie kariere zatrzymywał w miejscu.
1
Dziś gramy piekny mecz i zdobywamy 3 pkt.
9
Słabo to wygląda ostatnio, bardzo słabo...
0
Villarreal z 0-2 w 10 min na 2-2 ale mecz z Elche :D
1
Ale tutaj to Luis nie miałes zbyt dobrych zamiarów wobec Stevena.... :D
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/14854.gif?0
0
Wystarczy ze wiem co mi sie nie podoba w jego grze , wytykac tego publicznie nie musze. Pozdro.
2
Chciałbym aby zagrał Montoya.Ale pewnie trzeci raz z rzędu nie dostanie szansy.
0
Podziwiam i szanuję Gerrarda bo być wiernym przez 26 lat jednemu klubowi to mało który piłkarz tak potrafi. Respect Steven !
0
I bardzo dobrze , takie statystyki dobrze świadczą o nim, to będzie dobry zawodnik Barcy na przyszłosć jeśli nadal będzie się tak rozwijał.
0
Gdy patrze na realia piłki w tamtych czasach a obecnie to przecieram oczy ze zdumienia.
0
Potrzebujemy teraz Ney w pełni formy jak i całego zespołu. Wszyscy musza zabrac sie do roboty jeśli mamy wygrac jakies trofea na koniec sezonu.
0
Jak zagramy bez błedów większych i pełni skoncentrowani nie odpuszczając do ostatniej minuty to możemy zdobyć upragnione 3 pkt.
0
Real w końcu wtopi tylko czekać aż się im uśmieszek skończy na twarzach i polecą w dół łacznie ze strata lidera.
0
Jak mozna chwalic Alvesa nie rozumiem. No ale spoko to decyzja trenera...
0
Jak jutro nie wygramy to będzie już totalna klapa. Trzeba przełamać tą złą serie i pewnie wygrać.
0
No cóz każdy ma swoja opinię na ten temat.
9
Mówcie co chcecie ale szkoda Songa. Talent do gry w piłke to on ma , ale w Barcelonie mu nie wyszło i jak sam mówi fakt że mało szans dostawał by cos pokazać.Życze mu dużo sukcesów.
0
Licze na piekny mecz w wykonaniu Barcy , niech ten 2015 zacznie sie od mocnego wejścia.
0
Ciekaw jestem czy Enrique da zagrac jeszcze Montoi w meczu z Sociedad czy to były tylko takie " dwa " mecze ...
5
I tu ma racje , Real wiecznie wygrywał nie będzie , tylko trzeba grac swoje i czekać na ten moment.
0
Szczerze ? wolę takiego Sandro czy Adama niż jego :)
0
To Martin powinien zostać a Alves odejść jego najlepszy okres minął, nie mówie ze jest słaby ale Barca potrzebuje czegoś nowego i młodszego. Montoya to strzał w 10.
0
Trzeba zagrać w pełni skoncentrowanym i na 200 % a 3 pkt sa w naszym zasięgu.
0
Jakie stroje były dawniej a jakie są teraz masakra..