0

Po ostatnim meczu z Sociedad i decyzjach Enrique nic mnie nie zdziwiłoby w spotkaniu z Elche.

0

Oba terminy dobre, byle nowym prezidento został Laporta :)

5

To było pewne że Real w końcu przestanie wygrywać, czas aby obniżyli loty :)

0

Hmm w takim wieku rezygnacja , no ale cóż to jego decyzja.

14

Prosze wracaj Laporta zrób z tym porządek !

0

Tęsknic napewno nie beda :D

8

Messi będzie od dzis chodził tak ubrany ! :D w końcu to nasz bohater :D

http://zapodaj.net/images/5f04efe6b8a67.jpg

0

Messi zostaje. A jak tylko Laporta wroci to juz wgl nie bedzie gadania ;)

1

Trzeba czekac na wybory i nowe decyzje w klubie.

0

Super :) zasluguje na to :)

4

Zauważcie jedno :D nie ma osoby w komentarzach która by nie miała nawet jednego polecongo :D kazdy ma kolor :D jak nigdy :D

1

Yeaaa coś pieknego !! Laporta witamy !!

1

Ale bez sensu troche takie cos nie czytac a komentowac.

9

Zubizarreta mówił tak samo w przedzień zwolnieniia ze wszystko jest ok itp. a na drugi dzień żegnamy.

2

3 minuty temu dodany news a juz minute po skomentowane , nwm jak to robicie ze w niecałe 2 minuty taki tekst czytacie..a ten jest nawet spory.

1

Na początku sezonu byłem zadowolony z Enrique bo myslalem ze naprawde da to cos zespołowi , ale nadszedł właśnie czas w którym widac jaki to trener..

0

No to zaczyna się. Myślę że Leo i tak zostanie w Barcelonie. Zmieni się zarząd i trener i miejmy nadzieję ze wszystko wróci do normy.

0

A ja będę spał spokojnie gdy prezydentem klubu zostanie Laporta.

1

Już czekam z niecierpliowscia na konferencję i wypowiedż Enrique.

10

Messi nie daj się takiemu trenerowi jak Enrique, spraw aby wyleciał z klubu.

0

Hehe dobre jajca...

0

Wkurza mnie ten Enrique, uważa sie za wielkiego Pana, ale szybko się z Barcą pozegna.

3

Bo Messi dał bardzo bardzo duzo Barcelonie i kibice mu tego nie zapomną, więc oczywiste jest kto jest dla nich ważniejszy.

0

Niestety ale z takiego dyrektora sportowego to zdanego pozytku nie było..

6

Borat jak zawsze czuwa nad wszystkim ! :D

2

Czesć , skoro nowy to wpisowe musi byc dla ekipy , dawaj flaszke :)

2

Enrique na zdjęciu :
" Chciałem wykiwac Messiego ale to on wykiwał mnie .. " :D

3

No to ciekawe kogo zatrudnia za Enrique . Może faktycznie dobrym wyborem byłby Bielsa z Marsylii ?

8

Messi musi zostac to jest najważniejsze. Zarząd i trener out w trybie natychmiastowym ! Powinny byc za wszelką cene wybory juz w tym roku !

2

Co jak co ale nie widzialem jeszcze takich słabych not , ale co tu duużo mowic nalezą sie im takie ! a Enrique ? 0 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?