Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ma rację gdyby nie Leo to nie byłoby tych pucharów tyle w ostatnich latach.
2
Oby tak Real dziś zaliczył kolejną wpadkę... :)
2
Tez myślałem ze Messi zostaje tylko do końce tego sezonu..
0
To sa właśnie całe media, byle jak najwięcej namieszac i nazmyslać. Choć i tak Enrique powinien wyleciec.
0
Ale teraz będzie pojawiać się nazwisk, masakra.
1
To co może Rijkard ? jak myślicie ?
5
Brawo Yaya. Szkoda że juz nie gra w barwach Barcy..
1
FIFA nie zezwoliłaby na taki trasnfer nawet..
1
Szkoda go bo tak naprawde jak pisze w artykule był rozrzucany na boisku na rózne pozycje co dobra opcją nie było.. bardziej jednak żałuje odejscia Alexisa jeszcze na dodatek w takiej formie.. to był błąd !
0
Na Atletico dobrze byłoby gdyby był gotowy do gry. Ale szczerze to wolę Bartrę z Pique bo serio fajnie ten duet wygląda i co najwazniejsze dobrze sie to na boisku sprawdza.
1
Jak najwięcej sukcesów mu zyczę ! :)
3
Bardzo dobry tekst który pokazuje jak to wszystko mozna wyjasnic i uspokoić. Swoja drogą na 100 % nawet City by takiej kasy nie wyłożyło.. to są po prostu kosmiczne pieniądze. Tak więc Messi zostaje i tyle w tym temacie :)
0
Żadnej niespodzianki nie ma ;)
0
Ładny tekst ze strony Pinto :)
1
Szkoda kurcze bo Xavi jest nam potrzebny teraz. Ale nie ma co ryzykowac dłuzszą kontuzja..
0
Juz widze jak Messi leci do City lub Chelsea.. bezcenne ! :) moga płacic nawet i mastercard ale Messi i tak zostanie , nie wszystko można kupić jak sie ma kase .. ;)
0
Co do transferu Leo do Chelsea do mina ich na obrazku mówi wszystko :D
7
Enrique na Atletico wystawi Munira i Pedro xd
3
Za uja Bartomeu nie ma wyglądu na prezidento. Dla dobra druzyny i całej Barcy najlepiej będzie jak od czerwca zakonczy się jego rola.
1
I ma racje , niech się skupi na grze.
0
I dobrze , dobrze niech ładuje bramy sa potrzebne !! :)
0
Przeciez godzina i dzien tygodnia maja na to duże znaczenie...
0
Piękne zakończenie dnia Manita :) Visca El Barca :)
0
a co masz ? bo ja ze Elche nie strzeli
3
Strzał rozpaczy :D
2
Pedro nie wierzę....
0
Ooooooooo yebanyyy Neymar !!!!!
4
Messi o skur**** :)
2
Cos pięknego Alba :)
3
Przecież on tego nie pisze :)