0

Rafa wczoraj zagrał super spotkanie, oby takich duzo więcej.

4

Wielka szkoda ze kontuzje mu tak popsuły plany odnośnie gry w Barcelonie. Oby mu sie jak najlepiej wiodło.

1

Trzeba ten mecz wygrac i skupic sie na odzyskaniu pozycji lidera. Real jak widać też nie jest maszynką i napewno nie załączy w którymś meczu. Oby Barca wtedy to wykorzystała.

0

Ja osobiście bym sie bardzo cieszył gdyby został w klubie. Ale jaką decyzję podejmie on sam i klub to juz ich sprawa.

0

Powoli niech Generał wróci w pełni do zdrowia.

0

Jejku ale długii artykuł , szacun za napisanie ! :) heh nwm czy wytrwam by go przeczytac... :)

0

Strzelac jak najwięcej i niech każdy daje coś od siebie :)

1

Szkoda ze nie dali Undiano.. ( żart oczywiscie ) ;)

0

I to mi sie podoba, czekac tylko na koniec panowania Bartomeu.

0

Hahaha juz kiedyś było o tym info że Adidas zasponsoruje wiekszosc kasy na transfer Leo . Bzdury jakich mało.

2

Munir powinien wrócic do rezerw a za to Adama i Sandro powinni troszke więcej dostawać szans na pierwszy skład, byle nie dużo bo taki młody piłkarz wie czego sie wymaga w grze Barcy i nie kazdy sobie radzi z taka presją duzą, pomalutku a do przodu.

0

Torres miał rozmach :D

13

No tak Real będzie miał więcej czasu na odpoczynek , ale za to Barca gra dalej a to się chyba bardziej liczy dla klubu : trofea na koniec sezonu.

0

Bo tak mi się spodobało to napisałem.

20

Najlepszy fakt wczoraj to odpadnięcie Realu :) a niech się im teraz zacznie pod górkę , czas najwyzszy aby to losy sie odwróciły.

41

Premierowy ale za to jaki, kapitalne uderzenie bez dwóch zdań.

0

I dobrze trzeba dawac szanse tym młodym chłopakom bo pokazali co potrafią.

0

I super. Niech startuje i wygra te wybory.

3

Cieszy fakt że cos mądrego można usłyszeć czasem w tych mediach.

2

Super mecz :) Bramka Mathieu palce lizac , nie wiedziałem że potrafi tak z wolnego uderzyć :P cieszy dzis dobry wystep Rafy, Adama i Ter Stegena :) oby tak dalej i trzymać się dobrej ścieżki. Visca El Barca ! :)

1

Ładnie Adriano na koniec 4-0 :)

0

Pedro i mamy 3-0 :)

0

hehe karniak :P

0

Roberto miazga :)

0

Mathieu o yebany :D

0

Hah Pique robi kuku :D

0

Ale piła oj Adriano...

2

Kurde a tak liczyłem na Halilovicia...

1

Zwolnienie Zubizarrety
"Bardzo mu ufałem, to wielki pracownik, oddany duszą i ciałem FC Barcelonie. Wykonał bardzo dobrą pracę i był niesprawiedliwie krytykowany.

Same bzdury.Wielka praca a to dobre. I był jak najabrdziej sprawiedliwie krytykowany !

0

Adama jaki koks na zdjęciu :) on będzie wielki ma wspaniała przyszłosc przed sobą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?