2

Vamos Barcelona ! - Słyszymy w całym kraju
Razem tworzymy Bordo-Granatowy naród
Budujemy pomału drużyne przyszłości
Nowy styl, nowi gracze, nowe możliwości
Lata młodości u wielu przeminęły
Ale każdy z nich podbił europejskie areny
Xavi, Alexis, Puyol, Villa, Victor Valdes - to im się należą podziękowania za walkę
Tworzymy Barce nie chodzi tu o graczy
Chodzi o fanów, którymi są Polacy!
Moi rodacy zaczynamy od nowa
Visca el Barca, Viva Catalonia !

Zajebisty tekst w tej piosence :)

3

Polecam zajebista piosenka o naszym kochanym klubie :)

2

Niech wraca do zdrowia, każda siła na boisku będzie potrzebna teraz.

1

Pięknie brac sie za Real niech im cos wynajda nieprawidłowego.Co do Ronaldo jak mu dadzą karę 2 spotkan to będzie jakis żart.Nie mówię tu o 4 miesiącach jak Suarez ale 2 spotkania za takie chamstwo ? Kpina będzie.

0

Wspaniały piłkarz.Szkoda że przychodzi taki czas że tacy piłakrze musza kończyc kariery.

1

Spadać od nich, możecie sobie pomarzyć jeśli chodzi o transfer definitywny.Jedynie wypożyczenie może ale gdyby mieli zapewnione miejsce w składzie.

2

Mimo tego że nie przepadamy czasem za Busquets podczas ustalania składu, i że dobrze byłoby gdyby posiedział na ławie to na sprzedaz on nie powinien być.

7

Wybierze to co będzie dla niego najlepsze ;)

4

Oglądałem ten mecz i to była jedna wielka tragedia... skład taka paka a oni przegrywaja z kims takim, masakra.

1

Wywalczyć awans z Atletico i wygrac z Villarreal będzie pięknie :)

4

Niech wybiorą nowego prezydenta a potem sie zajmą sprowadzeniem klasowego dyrektora sportowego.

0

Szkoda że dzis nie było wygranej..a myślałem że ostatni mecz to będzie taki początek odskoczni w górę tabeli.

0

Zapowiada sie ciekawy rewanz ! oby Barca wyszła z niego górą :)

0

100 tys Euro na tydzień.. no ja prd ta piłka jest coraz gorsza !

1

Cieszą statystyki dla oka ale także gra na boisku ;)

4

Oby jeszcze Generał długo pograł w barwach FCB ! 100 lat !

0

Jestes zwykłym Trollem i tyle w temacie.

0

Ja prd Barca w kosza taka paka a wtapia z jakims sredniakiem.. tego sie ogladac nieda.. ;/

0

Za to jak kłamiesz że niby Cie oczerniam a to tylko prawda.

0

Bana powinieneś dostać.

0

Kurde ale Barca w kosza odwala kaszane.. mam ich na kuponie ...

0

I co więcej dla takich ludzi jak Ty co tak kłamią perfidnie nie powinno być miejsca na takiej stronie.

0

Wiesz co nie wkurzaj mnie dobra , bajki to sobie mozesz takie przed snem opowiadac sobie.Sam sie o niego pytał skąd go mam a teraz że ja ukradłem jak ja go pierwszy miałem.Załosne wiesz to co zmyślasz.

3

Lubie Pedro za to że biega bo boisku jak nakręcony zegarek, zawsze ma siłę na walkę.Ale nie oszukujmy sie to nie ten sam Pedro co za czasów Pepa..

1

To przeciez wiadome że Leo jest oddany Barcelonie na boisku. Takiego wspaniałego zawodnika jak Messi juz nie będzie. Cieszmy się tym że możemy go oglądać w naszym kochanym klubie FCB :)

1

Podoba mi sie styl Rafy, niech tak dalej się rozwija Barca potrzebuje takich zawodników jak on.Oby tylko dostawał więcej minut i przedłużyc z nim kontrakt !

1

Wczoraj młody nie zagrał na miare swoich możliwośći, ale kazdemu się to może zdarzyc przeciez do tej pory grał bardzo dobrze.

1

Ukarac Ronaldo i to solidnie nie ze względu aby było łatwiej w lidze i żeby Leo mógł go dogonic, tylko po to że takie sytuacje sa bezczelne w sporcie.

0

A co ja takiego na niego mówię ? oświec mnie bo nie rozumiem... a za tego dupka to lecisz.

33

Jeszcze się nie zdziwie jak Leo wyprzedzi Ronaldo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?