Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Vamos Barcelona ! - Słyszymy w całym kraju
Razem tworzymy Bordo-Granatowy naród
Budujemy pomału drużyne przyszłości
Nowy styl, nowi gracze, nowe możliwości
Lata młodości u wielu przeminęły
Ale każdy z nich podbił europejskie areny
Xavi, Alexis, Puyol, Villa, Victor Valdes - to im się należą podziękowania za walkę
Tworzymy Barce nie chodzi tu o graczy
Chodzi o fanów, którymi są Polacy!
Moi rodacy zaczynamy od nowa
Visca el Barca, Viva Catalonia !
Zajebisty tekst w tej piosence :)
3
2
Niech wraca do zdrowia, każda siła na boisku będzie potrzebna teraz.
1
Pięknie brac sie za Real niech im cos wynajda nieprawidłowego.Co do Ronaldo jak mu dadzą karę 2 spotkan to będzie jakis żart.Nie mówię tu o 4 miesiącach jak Suarez ale 2 spotkania za takie chamstwo ? Kpina będzie.
0
Wspaniały piłkarz.Szkoda że przychodzi taki czas że tacy piłakrze musza kończyc kariery.
1
Spadać od nich, możecie sobie pomarzyć jeśli chodzi o transfer definitywny.Jedynie wypożyczenie może ale gdyby mieli zapewnione miejsce w składzie.
2
Mimo tego że nie przepadamy czasem za Busquets podczas ustalania składu, i że dobrze byłoby gdyby posiedział na ławie to na sprzedaz on nie powinien być.
7
Wybierze to co będzie dla niego najlepsze ;)
4
Oglądałem ten mecz i to była jedna wielka tragedia... skład taka paka a oni przegrywaja z kims takim, masakra.
1
Wywalczyć awans z Atletico i wygrac z Villarreal będzie pięknie :)
4
Niech wybiorą nowego prezydenta a potem sie zajmą sprowadzeniem klasowego dyrektora sportowego.
0
Szkoda że dzis nie było wygranej..a myślałem że ostatni mecz to będzie taki początek odskoczni w górę tabeli.
0
Zapowiada sie ciekawy rewanz ! oby Barca wyszła z niego górą :)
0
100 tys Euro na tydzień.. no ja prd ta piłka jest coraz gorsza !
1
Cieszą statystyki dla oka ale także gra na boisku ;)
4
Oby jeszcze Generał długo pograł w barwach FCB ! 100 lat !
0
Jestes zwykłym Trollem i tyle w temacie.
0
Ja prd Barca w kosza taka paka a wtapia z jakims sredniakiem.. tego sie ogladac nieda.. ;/
0
Za to jak kłamiesz że niby Cie oczerniam a to tylko prawda.
0
Bana powinieneś dostać.
0
Kurde ale Barca w kosza odwala kaszane.. mam ich na kuponie ...
0
I co więcej dla takich ludzi jak Ty co tak kłamią perfidnie nie powinno być miejsca na takiej stronie.
0
Wiesz co nie wkurzaj mnie dobra , bajki to sobie mozesz takie przed snem opowiadac sobie.Sam sie o niego pytał skąd go mam a teraz że ja ukradłem jak ja go pierwszy miałem.Załosne wiesz to co zmyślasz.
3
Lubie Pedro za to że biega bo boisku jak nakręcony zegarek, zawsze ma siłę na walkę.Ale nie oszukujmy sie to nie ten sam Pedro co za czasów Pepa..
1
To przeciez wiadome że Leo jest oddany Barcelonie na boisku. Takiego wspaniałego zawodnika jak Messi juz nie będzie. Cieszmy się tym że możemy go oglądać w naszym kochanym klubie FCB :)
1
Podoba mi sie styl Rafy, niech tak dalej się rozwija Barca potrzebuje takich zawodników jak on.Oby tylko dostawał więcej minut i przedłużyc z nim kontrakt !
1
Wczoraj młody nie zagrał na miare swoich możliwośći, ale kazdemu się to może zdarzyc przeciez do tej pory grał bardzo dobrze.
1
Ukarac Ronaldo i to solidnie nie ze względu aby było łatwiej w lidze i żeby Leo mógł go dogonic, tylko po to że takie sytuacje sa bezczelne w sporcie.
0
A co ja takiego na niego mówię ? oświec mnie bo nie rozumiem... a za tego dupka to lecisz.
33
Jeszcze się nie zdziwie jak Leo wyprzedzi Ronaldo ;)