0

Co za mecz !!!!!!

0

Gollllllllllll Neymar !!!!! yea!!!!!!!!!!

0

hahahah on to perfidnie wbił do bramki swojej :D

0

Kapitalny samoboj :D

0

hahaha jestt 2-2 !!!!!!!!!!!!!!!!

1

No dawac kura karnego skoro u nich był i to przed linią !

0

Co oni dziś graja to masakra ;/

0

ja prd ale padaka ;/

0

hahahah no chyba go poyebało

0

Jak ogladam piłke tak w zyciu nie widzialem takiej sytuacji :D

0

hahahahahahah

1

Ale koszą ja prd !!

0

Messi, Suarez fantastyczna robota !!!

0

Neymar ołł yeaaaaaaaa!!!!

0

ja prd no to niezle...

0

Nasi wyglądaja jak świetliki z daleka fajnee te koszulki :D

0

Kontrola płci :D hehehe

0

To się jeszcze okaże czy tak będzie.

0

No to jazda po awans Panowie , jazda !! Vamoss !

0

Gdyby miał zapewnione miejsc e pierwszym składzie to byłaby to dla niego świetna opcja na wypożyczenie. Spokojnie by sobie poradził bo to kawał chłopa, jak i równiez zdobył cenne doświadczenie.

0

Oby tylko obyło sie bez kontuzji ale za to z upragnionym awansem !

1

No to sobie trochę pojeżdzą.

0

Polskaaaa !! oleee oleee oleee oleee nie damy się nie damy się !!! :)

1

Nie znam gościa nawet, ale to tylko do czasu jak Laporta wygra wybory to już go nie bedzie a zastapi ktos inny.

0

Nie rozumiem Cię napisałem Ci juz nara wiec po kiego piszesz ? aaa no to chcesz się dowartościować zapomniałem...

1

Oby mu sie udało ;) chciałbym właśnie Ter Stegena jako pierwszego golkipera ale póki co Bravo nie pojdzie na ławę nie ma na to szans.

0

Nie słucham takich jak Ty bo to sie żle kończy w zyciu.

0

Dawno się tak nie uśmiałem... :)

0

Nie ma to jak teraz sie jakos wytłumaczyc bo głupio sie robi... dobra nara...

1

No napewno Cie posłucham. A jak sie do mnie zwracasz to " Ci " pisze się z dużej litery, sorry ale kultura tego wymaga skoro już się tak czepiasz że nie potrafie pisać nic z sensem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?