Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za mecz !!!!!!
0
Gollllllllllll Neymar !!!!! yea!!!!!!!!!!
0
hahahah on to perfidnie wbił do bramki swojej :D
0
Kapitalny samoboj :D
0
hahaha jestt 2-2 !!!!!!!!!!!!!!!!
1
No dawac kura karnego skoro u nich był i to przed linią !
0
Co oni dziś graja to masakra ;/
0
ja prd ale padaka ;/
0
hahahah no chyba go poyebało
0
Jak ogladam piłke tak w zyciu nie widzialem takiej sytuacji :D
0
hahahahahahah
1
Ale koszą ja prd !!
0
Messi, Suarez fantastyczna robota !!!
0
Neymar ołł yeaaaaaaaa!!!!
0
ja prd no to niezle...
0
Nasi wyglądaja jak świetliki z daleka fajnee te koszulki :D
0
Kontrola płci :D hehehe
0
To się jeszcze okaże czy tak będzie.
0
No to jazda po awans Panowie , jazda !! Vamoss !
0
Gdyby miał zapewnione miejsc e pierwszym składzie to byłaby to dla niego świetna opcja na wypożyczenie. Spokojnie by sobie poradził bo to kawał chłopa, jak i równiez zdobył cenne doświadczenie.
0
Oby tylko obyło sie bez kontuzji ale za to z upragnionym awansem !
1
No to sobie trochę pojeżdzą.
0
Polskaaaa !! oleee oleee oleee oleee nie damy się nie damy się !!! :)
1
Nie znam gościa nawet, ale to tylko do czasu jak Laporta wygra wybory to już go nie bedzie a zastapi ktos inny.
0
Nie rozumiem Cię napisałem Ci juz nara wiec po kiego piszesz ? aaa no to chcesz się dowartościować zapomniałem...
1
Oby mu sie udało ;) chciałbym właśnie Ter Stegena jako pierwszego golkipera ale póki co Bravo nie pojdzie na ławę nie ma na to szans.
0
Nie słucham takich jak Ty bo to sie żle kończy w zyciu.
0
Dawno się tak nie uśmiałem... :)
0
Nie ma to jak teraz sie jakos wytłumaczyc bo głupio sie robi... dobra nara...
1
No napewno Cie posłucham. A jak sie do mnie zwracasz to " Ci " pisze się z dużej litery, sorry ale kultura tego wymaga skoro już się tak czepiasz że nie potrafie pisać nic z sensem.