0

Zycze im jak najlepiej, duzo goli i asyst.

0

Są 3 pkt ! :) super odrobione gole w tym meczu , VeB ! :)

2

Rafa brawo świetny wystep dzis !

0

Rafa twardy chłop

0

za tego debila lecisz.

3

A pitolisz i tyle.

8

To że Suarez nie zdobył gola nie znaczy że zagrał tragicznie.

0

Szkoda kurde akcji....

0

No i brak oczywistego karnego , no jaja

0

Ale zamieszanie

0

hahaa bajka Messi !!!!!!!!!!!!

0

Rafa kapitalnie !!!!!!!!!

0

Zaczynamy od początku....

0

No ja prd a by to szlak Pique jaki bład teraz ;/

0

Kapitalnie Pique !

0

hahaha jaka reklama

0

0

Yeaa bramka do szatni najlepsze co moze byc ! Neymar ;)

0

No masakra... :/

0

haha strzał rozpaczy

0

ja yebie ale fart....

1

Suarez dzis pecha ma

0

Ale Leo ma te podania...

0

ale brutal.....

0

jajaajja szkodaaa !!

0

Wow Suarez niezle

0

Zdjęcie na obrazku beka :D gdzie reka bramkarza jest, Ney chciał pomoc i ta reke " wykopac " :D

0

Dobry skład, super że Rafinha gra od pierwszej minuty.

0

Dziwny z niego jest człowiek, bardzo dziwny.

0

Nareszcie jakas solidna wygrana bo ostatnio to nawet ze słabymi zespołami była kicha totalna..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?