Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zycze im jak najlepiej, duzo goli i asyst.
0
Są 3 pkt ! :) super odrobione gole w tym meczu , VeB ! :)
2
Rafa brawo świetny wystep dzis !
0
Rafa twardy chłop
0
za tego debila lecisz.
3
A pitolisz i tyle.
8
To że Suarez nie zdobył gola nie znaczy że zagrał tragicznie.
0
Szkoda kurde akcji....
0
No i brak oczywistego karnego , no jaja
0
Ale zamieszanie
0
hahaa bajka Messi !!!!!!!!!!!!
0
Rafa kapitalnie !!!!!!!!!
0
Zaczynamy od początku....
0
No ja prd a by to szlak Pique jaki bład teraz ;/
0
Kapitalnie Pique !
0
hahaha jaka reklama
0
http://www.slipstreamtv.co/sl1p2.html
0
Yeaa bramka do szatni najlepsze co moze byc ! Neymar ;)
0
No masakra... :/
0
haha strzał rozpaczy
0
ja yebie ale fart....
1
Suarez dzis pecha ma
0
Ale Leo ma te podania...
0
ale brutal.....
0
jajaajja szkodaaa !!
0
Wow Suarez niezle
0
Zdjęcie na obrazku beka :D gdzie reka bramkarza jest, Ney chciał pomoc i ta reke " wykopac " :D
0
Dobry skład, super że Rafinha gra od pierwszej minuty.
0
Dziwny z niego jest człowiek, bardzo dziwny.
0
Nareszcie jakas solidna wygrana bo ostatnio to nawet ze słabymi zespołami była kicha totalna..