1

No to kurde nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi jak widać bo ja jestem przeciwny tym DNA i dlatego tak pisze :D

2

No to jest szansa że Atletico cos ugra z Realem, remis byłby nawet w ostateczności świetny ale stać Atletico na wygraną, zobaczymy. Co do Ronaldo to jest jaki jest i nie przepadam za nim ale juz 30 lat jejku jak to leci pamiętam jak przychodził dopiero do Realu i tamte czasy jeszcze za Pepa miał dopiero 24 lata.. leci jak głupi ten czas !

1

To moja opinia ale dla mnie Rafa jest juz lepszy od Thiago. Trzeba z nim obowiązkowo przedłużyc kontrakt bo to jest przyszłość Barcy.

1

Całe szczęscie że gra nadal w Barcelonie.Nie możemy go stracić.

4

"Musimy przedłużyć dwa kontrakty dotyczące koszulek: z Nike i Qatar Airways"

Z nike owszem , ale tak serio to jestem chory i katar to ja mam ale w nosie ...

0

Taki juz los na tym świecie na każdego z nas przyjdzie pora..

3

Aaa pytanie mam DNA Barcy to on posiada ? bo jak nie to odpada... ;)

0

Za żadne pieniądze to nie może się stac !

0



haha ta jest dobra reklama :D

2

Hahaha zajebista reklama :D Leo karateka :D

1

"Musimy pozostać możliwie jak najbardziej skoncentrowani. W lidze pozostaje nam oczekiwanie na potknięcie Realu, które z pewnością nadejdzie. Aby zachować szanse, musimy wygrywać nasze spotkania."

Bardzo dobrze powiedziane przez Matsa. Czekam tylko az nadejdzie jego chwila na miano 1 bramkarza.

2

A pamiętam jak niektórzy mowili przed transferem że on jest za słaby na Europe bo to nie to poziom w Brazylii a drugie że go połamia na boisku .. jak widac obie wersje sie nie sprawdziły a Ney gra kapitalnie i niech tak zostanie ;)

0

Może i narazie nie strzela ale asystuje a to tez potrzebne aby ktos mogl zdobyc gola. Luis napewno sie niedlugo odblokuje.

1

Spoko, niech zostanie ale niech także Montoya dostaje szanse bo też na to zasługuje i mówcie sobie co chcecie na ten temat.

0

Oby tym razem obyło sie bez przykrych niespodzianek za jego sprawą.

2

Ja juz nwm w co im wierzyc a w co nie.. za dużo tych kłamstw...

6

Ten drugi wygląda jak Mascherano :D

2

Idż do lekarza bo cos nie halo z Tobą.

1

Taa juz widzę jak Isco przechodzi do Barcy. w 100 % wole Pogbe to byłby piekny transfer ale czy możliwy ?

0

Albo odejdzie albo zostanie. A jak będzie to się okaze.

1

Ja tam mimo wszystko bardzo lubie Martina i chciałbym aby dostawał szanse bo zasluguje na to, tylko musi grać zeby był w rytmie.

0

A co to za róznica jak i tak to wszystko trafi zawsze do prasy.

0

Dobry artykuł.Spokojnie Alexis, Neymar mieli tez trudny rok , Alexis nawet 2 ale jak było dalej i jest wiemy dobrze. Dajmy mu czas a napewno wróci ta seryjna maszynka do strzelania.

2

Tak trzymaj Adama. Skoro wolisz grać w Barcelonie to graj i sie rozwijaj tak dalej a napewno pierwsza drużyna Cie czeka.

0

Ważne chociaz że do Realu nie pójdzie.

0

Co tu dużo mówić : najlepszy duet świata :)

1

Jak przeczytałem tytuł to nie wiedzialem czego mam sie spodziewac w artykule :D ale na szczęscie strzela tylko bramki i asystuje ;)

0

Ten człowiek jest śmieszny, wielki mi prezydent jak z koziej du** trąbka.

0

Lepiej niech sie wszystko układa niz ma sie sypac proste..

0

Cały zarząd jest chory, odszedł juz Rosell teraz czas na tego drugiego pazia Bartomeu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?