Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to kurde nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi jak widać bo ja jestem przeciwny tym DNA i dlatego tak pisze :D
2
No to jest szansa że Atletico cos ugra z Realem, remis byłby nawet w ostateczności świetny ale stać Atletico na wygraną, zobaczymy. Co do Ronaldo to jest jaki jest i nie przepadam za nim ale juz 30 lat jejku jak to leci pamiętam jak przychodził dopiero do Realu i tamte czasy jeszcze za Pepa miał dopiero 24 lata.. leci jak głupi ten czas !
1
To moja opinia ale dla mnie Rafa jest juz lepszy od Thiago. Trzeba z nim obowiązkowo przedłużyc kontrakt bo to jest przyszłość Barcy.
1
Całe szczęscie że gra nadal w Barcelonie.Nie możemy go stracić.
4
"Musimy przedłużyć dwa kontrakty dotyczące koszulek: z Nike i Qatar Airways"
Z nike owszem , ale tak serio to jestem chory i katar to ja mam ale w nosie ...
0
Taki juz los na tym świecie na każdego z nas przyjdzie pora..
3
Aaa pytanie mam DNA Barcy to on posiada ? bo jak nie to odpada... ;)
0
Za żadne pieniądze to nie może się stac !
0
haha ta jest dobra reklama :D
2
Hahaha zajebista reklama :D Leo karateka :D
1
"Musimy pozostać możliwie jak najbardziej skoncentrowani. W lidze pozostaje nam oczekiwanie na potknięcie Realu, które z pewnością nadejdzie. Aby zachować szanse, musimy wygrywać nasze spotkania."
Bardzo dobrze powiedziane przez Matsa. Czekam tylko az nadejdzie jego chwila na miano 1 bramkarza.
2
A pamiętam jak niektórzy mowili przed transferem że on jest za słaby na Europe bo to nie to poziom w Brazylii a drugie że go połamia na boisku .. jak widac obie wersje sie nie sprawdziły a Ney gra kapitalnie i niech tak zostanie ;)
0
Może i narazie nie strzela ale asystuje a to tez potrzebne aby ktos mogl zdobyc gola. Luis napewno sie niedlugo odblokuje.
1
Spoko, niech zostanie ale niech także Montoya dostaje szanse bo też na to zasługuje i mówcie sobie co chcecie na ten temat.
0
Oby tym razem obyło sie bez przykrych niespodzianek za jego sprawą.
2
Ja juz nwm w co im wierzyc a w co nie.. za dużo tych kłamstw...
6
Ten drugi wygląda jak Mascherano :D
2
Idż do lekarza bo cos nie halo z Tobą.
1
Taa juz widzę jak Isco przechodzi do Barcy. w 100 % wole Pogbe to byłby piekny transfer ale czy możliwy ?
0
Albo odejdzie albo zostanie. A jak będzie to się okaze.
1
Ja tam mimo wszystko bardzo lubie Martina i chciałbym aby dostawał szanse bo zasluguje na to, tylko musi grać zeby był w rytmie.
0
A co to za róznica jak i tak to wszystko trafi zawsze do prasy.
0
Dobry artykuł.Spokojnie Alexis, Neymar mieli tez trudny rok , Alexis nawet 2 ale jak było dalej i jest wiemy dobrze. Dajmy mu czas a napewno wróci ta seryjna maszynka do strzelania.
2
Tak trzymaj Adama. Skoro wolisz grać w Barcelonie to graj i sie rozwijaj tak dalej a napewno pierwsza drużyna Cie czeka.
0
Ważne chociaz że do Realu nie pójdzie.
0
Co tu dużo mówić : najlepszy duet świata :)
1
Jak przeczytałem tytuł to nie wiedzialem czego mam sie spodziewac w artykule :D ale na szczęscie strzela tylko bramki i asystuje ;)
0
Ten człowiek jest śmieszny, wielki mi prezydent jak z koziej du** trąbka.
0
Lepiej niech sie wszystko układa niz ma sie sypac proste..
0
Cały zarząd jest chory, odszedł juz Rosell teraz czas na tego drugiego pazia Bartomeu.