Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ten drugi wygląda jak Mascherano :D
2
Idż do lekarza bo cos nie halo z Tobą.
1
Taa juz widzę jak Isco przechodzi do Barcy. w 100 % wole Pogbe to byłby piekny transfer ale czy możliwy ?
0
Albo odejdzie albo zostanie. A jak będzie to się okaze.
1
Ja tam mimo wszystko bardzo lubie Martina i chciałbym aby dostawał szanse bo zasluguje na to, tylko musi grać zeby był w rytmie.
0
A co to za róznica jak i tak to wszystko trafi zawsze do prasy.
0
Dobry artykuł.Spokojnie Alexis, Neymar mieli tez trudny rok , Alexis nawet 2 ale jak było dalej i jest wiemy dobrze. Dajmy mu czas a napewno wróci ta seryjna maszynka do strzelania.
2
Tak trzymaj Adama. Skoro wolisz grać w Barcelonie to graj i sie rozwijaj tak dalej a napewno pierwsza drużyna Cie czeka.
0
Ważne chociaz że do Realu nie pójdzie.
0
Co tu dużo mówić : najlepszy duet świata :)
1
Jak przeczytałem tytuł to nie wiedzialem czego mam sie spodziewac w artykule :D ale na szczęscie strzela tylko bramki i asystuje ;)
0
Ten człowiek jest śmieszny, wielki mi prezydent jak z koziej du** trąbka.
0
Lepiej niech sie wszystko układa niz ma sie sypac proste..
0
Cały zarząd jest chory, odszedł juz Rosell teraz czas na tego drugiego pazia Bartomeu.
1
To niech kur** zaufają Montoi a nie tylko ciągle pier..... że tylko Alves najważniejszy. Owszem dobrze gra, ale Montoya az takiem słabym zawodnikiem nie jest.
0
Jak widac nauczył , sie tylko szkoda że tak długo to trwało bo teraz sytuacja w tabeli mogła być inna ale cóż trzeba walczyć. Szkoda że Bartra właśnie tak mało gra..
0
Żle zrobił że to powiedzial do prasy. Dobrze że tak to sie skończyło bo w chwili obecnej nie potrzeba nam konfliktów w drużynie.
0
Żałośni kibice , gorzej niz małe dzieci...
0
A wsadzic go do pierdla razem z Rosell. Niech sie jak najszybciej zrobi porządek w klubie bo to jest nie do pojęcia co sie dzieje w takim klubie jak Barcelona...
2
Figo prezydentem FIFA to już by totalnie piłka nozna na łeb upadła. Ni tylko Alba zawsze pragnie by Real wtopił bo ja też :P Co do Pepa i Bayernu to jak tak dalej będzie to wcale sie nie zdziwię jak Pep podziękuje im i odejdzie.
0
Ładna , prosta koszulka bez żadnych wymyslanek i o to chodzi.
2
No to czarna perła długo pogościła w nowym klubie. Szkoda że tak postepuje. Transfer Czyhrynskiego do Barcy to tez totalny niewypał. Ale nie oszukujmy sie czasu za dużo to on nie dostał patrzac ile go miał Neymar, Alexis. No cóz widocznie tak miało być.
0
Czeka go napewno kariera w NBA ;)
1
Szkoda że to tak sie potoczyło, 3 lata sagi o tym że Fabregas wraca do Barcy, w końcu sie to udało, pożniej słowa że cała kariere cche spedzic w Barcelonie by odejsc do Chelsea.. noo ale jego wybór życiowy.
0
Magiku wróc do swojej dawnej formy i spraw aby Twoja gra na boisku była czystą magią !
20
Niech juz beda te wybory i niech idzie będzie spokój..
0
To sobie chociaz Martin pogra.
3
Rafinha powinien zdecydowanie więcej dostawac szans bo świetnie gra na boisku a tego potrzebujemy. Dobrze że Pique wrócił do formy bo na początku sezonu to juz ploty były że odejdzie.
1
Nasza lewa rakieta :)
0
Dziwna godzina i dziwnie się to bedzie zapewne oglądac :P