0

Nie oglądam wgl Realu od tego zacznijmy ;]

0

Nie stawia sie spotkan po kursie @ 1,20 od tego zacznijmy.

3

PSG beka hahahaha

0

Jak nie zablokują się pod własna bramką to nic im nie pomoże :D

0

Ale sie zmienił od tamtej pory :) Fajnie że nadal gra w FCB bo Barca będzie miała z niego pozytek :)

0

hahaha Wilki ale wał ;D

0

Wilki z 1-3 na 4-4 ;D

0

Jak to bez gola jak strzelił teraz ;D

0

Bayern 6-0 Lewy ;d

10

Dokładnie, jutro trzeba się dobrze skoncentrowac bo jak to mówi zespołom którym grozi spadek potrafia sie spiąc na takie mecze i zrobić niespodzianke, ale jak tylko nie zrobia autobusu to meka ich czeka ;)

0

Wcale im się nie dziwie przeciez tym to juz rzygac idzie że tak powiem...

0

Nie, nie żartuję. To jasne ze moge miec swoja opinię na ten temat, bo sorry ale skoro ma gdzies kontrakt od Barcy na 1 rok i chce tylko na 3 to bezsens bo Barcelonie trzeba czegoś nowego na PO a Alves chce jeszcze jeden duzy kontrakt więc pewnie sporo by sobie zawołał, a opłacac go przez 3 sezony to nie bardzo dobre dla Barcy i budzetu. Ale oni tam rządza zrobia jak bedą uważać.

2

Rosell już też mówił ze nic nie popełniono a skonczyło sie wiemy jak. To samo czeka Bartomeu. Jeden wielki bubel z ich udziałem przez te lata odkąd prezydenturę zaczał Rosell.

0

Mówiłem ostatnio że długo to on chyba nie posiedzi w Europie i trafi do NBA. Zobaczymy jak sie jego los potoczy.

0

Messi juz tyle lat na samym szczycie, ciągle bije jakies rekordy, crack Barcy !

1

Hmm to jak chca sprowadzic Mate to juz lepiej zainwestowac i kupić Reusa.

0

Gdyby tak dziś Deportivo urwało choc punkt Realowi marzenie...

0

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, okaze sie jak to będzie z nimi.

9

Oby Magik szybko wyzdrowiał. No to pogra sobie chociaz Rafa to tez cieszy :)

0

Po tym co BVB odniosła na przełomie ostatnich lat to nie widze jej w 2 lidze, sorry ale nie. To tak jakby Barca spadła... wgl nie wyobrażam sobie tego.

4

A o Pogbie ani słowa szkoda .. ;) Jeśli Alves sie nie zgadza na rok kontraktu to niech idzie sobie gdzie indziej. Martin go zastapi, a międzyczasie Barca może sprowadzi kogoś na PO.

2

Coś czuje że to będzie dla Levante smutna niedziela.. :P

5

Neymar akurat tym razem ocena 5 zasłuzona, słaby występ oby na kolejne mecze juz wróciło wszystko do normy bo go potrzebujemy.

0

Heh fajna inicjatywa ze strony Barcy ;)

4

BVB sie odbija od dna :) niech sie pną w góre bo nie moga spaść :)

0

4-2 BVB

1

BVB 3-2 Reus asysta ;)

1

Z takim atakiem spokojnie możemy myślec o trofeach na koniec sezonu. A jak widac dopiero zaczyna sie to wszytko rozkręcać.

13

Mascherano to jest kozak, niedosc ze odwala na boisku konkretna robote to jeszcze zapitala na treningach mimo wolnego. Brawo Szefie !

4

Kupa kłamstw na każdym kroku od poczatku panowania tego zarządu i nic więcej. Oby to sie jak najszybciej zakończyło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?