Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądam wgl Realu od tego zacznijmy ;]
0
Nie stawia sie spotkan po kursie @ 1,20 od tego zacznijmy.
3
PSG beka hahahaha
0
Jak nie zablokują się pod własna bramką to nic im nie pomoże :D
0
Ale sie zmienił od tamtej pory :) Fajnie że nadal gra w FCB bo Barca będzie miała z niego pozytek :)
0
hahaha Wilki ale wał ;D
0
Wilki z 1-3 na 4-4 ;D
0
Jak to bez gola jak strzelił teraz ;D
0
Bayern 6-0 Lewy ;d
10
Dokładnie, jutro trzeba się dobrze skoncentrowac bo jak to mówi zespołom którym grozi spadek potrafia sie spiąc na takie mecze i zrobić niespodzianke, ale jak tylko nie zrobia autobusu to meka ich czeka ;)
0
Wcale im się nie dziwie przeciez tym to juz rzygac idzie że tak powiem...
0
Nie, nie żartuję. To jasne ze moge miec swoja opinię na ten temat, bo sorry ale skoro ma gdzies kontrakt od Barcy na 1 rok i chce tylko na 3 to bezsens bo Barcelonie trzeba czegoś nowego na PO a Alves chce jeszcze jeden duzy kontrakt więc pewnie sporo by sobie zawołał, a opłacac go przez 3 sezony to nie bardzo dobre dla Barcy i budzetu. Ale oni tam rządza zrobia jak bedą uważać.
2
Rosell już też mówił ze nic nie popełniono a skonczyło sie wiemy jak. To samo czeka Bartomeu. Jeden wielki bubel z ich udziałem przez te lata odkąd prezydenturę zaczał Rosell.
0
Mówiłem ostatnio że długo to on chyba nie posiedzi w Europie i trafi do NBA. Zobaczymy jak sie jego los potoczy.
0
Messi juz tyle lat na samym szczycie, ciągle bije jakies rekordy, crack Barcy !
1
Hmm to jak chca sprowadzic Mate to juz lepiej zainwestowac i kupić Reusa.
0
Gdyby tak dziś Deportivo urwało choc punkt Realowi marzenie...
0
Każdy ma swoje zdanie na ten temat, okaze sie jak to będzie z nimi.
9
Oby Magik szybko wyzdrowiał. No to pogra sobie chociaz Rafa to tez cieszy :)
0
Po tym co BVB odniosła na przełomie ostatnich lat to nie widze jej w 2 lidze, sorry ale nie. To tak jakby Barca spadła... wgl nie wyobrażam sobie tego.
4
A o Pogbie ani słowa szkoda .. ;) Jeśli Alves sie nie zgadza na rok kontraktu to niech idzie sobie gdzie indziej. Martin go zastapi, a międzyczasie Barca może sprowadzi kogoś na PO.
2
Coś czuje że to będzie dla Levante smutna niedziela.. :P
5
Neymar akurat tym razem ocena 5 zasłuzona, słaby występ oby na kolejne mecze juz wróciło wszystko do normy bo go potrzebujemy.
0
Heh fajna inicjatywa ze strony Barcy ;)
4
BVB sie odbija od dna :) niech sie pną w góre bo nie moga spaść :)
0
4-2 BVB
1
BVB 3-2 Reus asysta ;)
1
Z takim atakiem spokojnie możemy myślec o trofeach na koniec sezonu. A jak widac dopiero zaczyna sie to wszytko rozkręcać.
13
Mascherano to jest kozak, niedosc ze odwala na boisku konkretna robote to jeszcze zapitala na treningach mimo wolnego. Brawo Szefie !
4
Kupa kłamstw na każdym kroku od poczatku panowania tego zarządu i nic więcej. Oby to sie jak najszybciej zakończyło.