6

Widze ze co niektorzy medycyne robia bo juz nawet wiedza jaka przerwa bedzie :D

1

Za takie cos ku... czerwona !!!!!!!!!

0

ku... chyba złamanie

0

Ja prd cos z kostka ;/

4

Ooo fuck Busquets...

0

Ja pitoleeeeeeeee

2

Neymar jaki samolubb masakra

0

Messi jaka piła.....

2

Brawo Mats !

1

Hehe no to zaraz zmiana :D

2

Villarreal chyba nie sądzi ze to odrobi ? :D

1

Neymar !!! Mamy finał !!!!!!!!!!!!!!

1

Ooo super Montoya gra :) no to po awans do finału ! Vamoss !!!

0

A kto ma w nim pływac ? :D

61

Jak to wypali to super :D nie będzie nic lepszego jak Barca-Espanyol na stadione Realu :D

0

No czekamy czekamy czas najwyższy by wrócił do zdrowia...

0

Nie wydaje mi sie by tak było.

0

No to trzeba im troszkę popsuc te wybitne statystyki :)

0

Pierwsze słysze o nim... :)

2

Chciałbym mieć taka wystawę w domu.. Leo mistrz !!

0

Jest Leo, brak Ronaldo, cos nowego widzę :)

1

Ciekawe jak to będzie z Mascherano i Suarez, ryzyko czy też Szef na ławkę, lepiej dać Matheiu z Pique na obronę a Busquets na DP. Suarez myśle ze nie złapie kartki.

0

Jak widac w kadrze Villarreal sami najlepsi, więc nie maja nic do stracena i od początku pewnie rusza do ataku.

14

60 tys euro ja pitole ... :D

0

Awansować, liczyć na to że Espanyol także to zrobi i finał na Bernabeu noo cos pieknego :D

18

Nie możemy pozwolic dzis na to by Villarreal strzelił pierwszy jakąs bramke, bo beda tylko niepotrzebne nerwy.. trzeba uczynić pierwszy krok i awansowac do wielkiego finału! A póżniej walczyc z całych sił o Lige i LM :)

2

Ale nie rozumiem takiego postępowania, niby miał obiecane że będzie grał i liczy sie na niego a teraz co jest ? jak tak ma byc to niech lepiej odejdzie, będzie sobie grał choć w podstawowej jedenastce, jeszcze może cos z niego będzie.

22

Zycze Villarreal aby zajał wysoka pozycje na koniec sezonu, bo ich trener odwala dobra robotę, oczywiscie cały zespoł tez, ale jutro awans tylko dla Barcy ! :)

0

Takie podejścia piłkarzy mi sie podobaja :) jak tylko będzie nadal tak sie rozwijał to będzie napadziorem z najwyzszej półki..

1

Ło matko ale Ronaldo wygląda na tym zdjęciu :D 9 karnych Ronaldo 2 Messi... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?