Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Widze ze co niektorzy medycyne robia bo juz nawet wiedza jaka przerwa bedzie :D
1
Za takie cos ku... czerwona !!!!!!!!!
0
ku... chyba złamanie
0
Ja prd cos z kostka ;/
4
Ooo fuck Busquets...
0
Ja pitoleeeeeeeee
2
Neymar jaki samolubb masakra
0
Messi jaka piła.....
2
Brawo Mats !
1
Hehe no to zaraz zmiana :D
2
Villarreal chyba nie sądzi ze to odrobi ? :D
1
Neymar !!! Mamy finał !!!!!!!!!!!!!!
1
Ooo super Montoya gra :) no to po awans do finału ! Vamoss !!!
0
A kto ma w nim pływac ? :D
61
Jak to wypali to super :D nie będzie nic lepszego jak Barca-Espanyol na stadione Realu :D
0
No czekamy czekamy czas najwyższy by wrócił do zdrowia...
0
Nie wydaje mi sie by tak było.
0
No to trzeba im troszkę popsuc te wybitne statystyki :)
0
Pierwsze słysze o nim... :)
2
Chciałbym mieć taka wystawę w domu.. Leo mistrz !!
0
Jest Leo, brak Ronaldo, cos nowego widzę :)
1
Ciekawe jak to będzie z Mascherano i Suarez, ryzyko czy też Szef na ławkę, lepiej dać Matheiu z Pique na obronę a Busquets na DP. Suarez myśle ze nie złapie kartki.
0
Jak widac w kadrze Villarreal sami najlepsi, więc nie maja nic do stracena i od początku pewnie rusza do ataku.
14
60 tys euro ja pitole ... :D
0
Awansować, liczyć na to że Espanyol także to zrobi i finał na Bernabeu noo cos pieknego :D
18
Nie możemy pozwolic dzis na to by Villarreal strzelił pierwszy jakąs bramke, bo beda tylko niepotrzebne nerwy.. trzeba uczynić pierwszy krok i awansowac do wielkiego finału! A póżniej walczyc z całych sił o Lige i LM :)
2
Ale nie rozumiem takiego postępowania, niby miał obiecane że będzie grał i liczy sie na niego a teraz co jest ? jak tak ma byc to niech lepiej odejdzie, będzie sobie grał choć w podstawowej jedenastce, jeszcze może cos z niego będzie.
22
Zycze Villarreal aby zajał wysoka pozycje na koniec sezonu, bo ich trener odwala dobra robotę, oczywiscie cały zespoł tez, ale jutro awans tylko dla Barcy ! :)
0
Takie podejścia piłkarzy mi sie podobaja :) jak tylko będzie nadal tak sie rozwijał to będzie napadziorem z najwyzszej półki..
1
Ło matko ale Ronaldo wygląda na tym zdjęciu :D 9 karnych Ronaldo 2 Messi... ;)