0

Tak musiałem.

1

Ja nawet jak bedę wzywany na obiad w czasie meczu to pitole to wole głodowac niz mecz Barcy choc minute opuścic :)

2

No ale na głownej jak zawsze to brak :) ale co tam ważne ze wiemy choc :)

14

Redakcja juz chyba pije bo jak zawsze składy podane godzine nawet przed meczem tak teraz 10 minut i cisza :D ale niech piją na zdrowie im ! :D

0

Juz dawno był podany.

0

Już mnie ciary dopadły jak to słucham i że po meczu możmey być liderami i ten hymn na koniec !! :)

0

Skład juz podany godzine temu...
Sorki miało byc wyżej ;)

1

Spacje dawaj i nie potrzeba Ci pisac 15 znaków...

3

Dobrze Leo taka prawda tylko wygrana się liczy i ponownie lider Wielkiej Barcy !

0

Prowadzić 1-2 i przegrać 3-2 w takim czasie ehh maja oni pecha... :/

0

Tyle złych rzeczy naczytalismy sie o Barcelonie, teraz role sie odwróciły :) VeB ! :)

1

Jak jutro nie wygramy i damy ciała ( tfu ! ) to będzie to porażka gorsza niz przegrany finał LM. Dlatego tylko 3 pkt wchodza w grę i odzyskanie pozycji lidera ! VeB !

1

Nie bądz taki pewny bo akurat w GD moze sie wszystko zmienic i Barca moze miec defensywe nie do przejscia i Real wielkie gó*** może wtedy zrobić za przeproszeniem.

2

Hhaha Pique juz gotowy jak widac :D

0

Mam tylko nadzieje że zostawia jakies pociski na jutro na bramkę i nie wystrzelaja dzis wszystkiego w nocy ;) :D

4

Ronaldo: Niemozliwe !
Bale: A jednak...

1

Cos pieknego byle jutro tylko wygrac !! :)

0

Widzę że Bilbao odwaliło zajebista robotę ! brawo jutro wygrac i mamy lidera !!!! :)

0

Piękna inicjatywa :)

2

Super wywiad. To prawda trzeba miec do niego ogromny szacunek bo chłop odwala dobra robotę z takim zespołem jak Rayo. Myślę ze spokojnie się utrzymaja w lidze.

0

A ja juz nawet nwm ile jestem. heh i zaraz bedzie komentarz usunięty :)

5

Jutro najlepiej będzie jak Mascherano zagra na DP, a Bartra na obronie. No ale to Enrique zdecyduje, ja sobie moge mówić ;P

0

Oj i jutro się szykuje chyba wysoki wynik z Rayo. Trzeba zagrać piekny mecz z wysokim wynikiem dla kibiców :)

0

Mają zycie, oj mają... ;)

0

Niezła ta kobitka na zdjęciu :P

0

Alba do Leo - " Posuń się " - Messi - nie ma miejsca :P

6

Tylko niech się czasem nie wystrzelaja dziś w nocy, na jutro dla kibiców musi zostać kilka bramek by mieli co oglądać :D

0

Dziwnie sie będzie przyzwyczaić nawet do tego jednego meczu o 12 heh :) ale ważne że Barca gra ! VeB :)

1

Ile ja bym dał oczywiście oprócz zakupu biletu by tam być.. nawet tutaj gdzie jest kamera która wszystko ukazuje .. :) no oby jutro ponad 80 tys przybyło :)

0

O prosze to u Leo sie rodzinka powiększy, nawet nie wiedziałem ;) hmm co do Pogby 200 mln ? chyba sobie żartują..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?