Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak musiałem.
1
Ja nawet jak bedę wzywany na obiad w czasie meczu to pitole to wole głodowac niz mecz Barcy choc minute opuścic :)
2
No ale na głownej jak zawsze to brak :) ale co tam ważne ze wiemy choc :)
14
Redakcja juz chyba pije bo jak zawsze składy podane godzine nawet przed meczem tak teraz 10 minut i cisza :D ale niech piją na zdrowie im ! :D
0
Juz dawno był podany.
0
Już mnie ciary dopadły jak to słucham i że po meczu możmey być liderami i ten hymn na koniec !! :)
0
Skład juz podany godzine temu...
Sorki miało byc wyżej ;)
1
Spacje dawaj i nie potrzeba Ci pisac 15 znaków...
3
Dobrze Leo taka prawda tylko wygrana się liczy i ponownie lider Wielkiej Barcy !
0
Prowadzić 1-2 i przegrać 3-2 w takim czasie ehh maja oni pecha... :/
0
Tyle złych rzeczy naczytalismy sie o Barcelonie, teraz role sie odwróciły :) VeB ! :)
1
Jak jutro nie wygramy i damy ciała ( tfu ! ) to będzie to porażka gorsza niz przegrany finał LM. Dlatego tylko 3 pkt wchodza w grę i odzyskanie pozycji lidera ! VeB !
1
Nie bądz taki pewny bo akurat w GD moze sie wszystko zmienic i Barca moze miec defensywe nie do przejscia i Real wielkie gó*** może wtedy zrobić za przeproszeniem.
2
Hhaha Pique juz gotowy jak widac :D
0
Mam tylko nadzieje że zostawia jakies pociski na jutro na bramkę i nie wystrzelaja dzis wszystkiego w nocy ;) :D
4
Ronaldo: Niemozliwe !
Bale: A jednak...
1
Cos pieknego byle jutro tylko wygrac !! :)
0
Widzę że Bilbao odwaliło zajebista robotę ! brawo jutro wygrac i mamy lidera !!!! :)
0
Piękna inicjatywa :)
2
Super wywiad. To prawda trzeba miec do niego ogromny szacunek bo chłop odwala dobra robotę z takim zespołem jak Rayo. Myślę ze spokojnie się utrzymaja w lidze.
0
A ja juz nawet nwm ile jestem. heh i zaraz bedzie komentarz usunięty :)
5
Jutro najlepiej będzie jak Mascherano zagra na DP, a Bartra na obronie. No ale to Enrique zdecyduje, ja sobie moge mówić ;P
0
Oj i jutro się szykuje chyba wysoki wynik z Rayo. Trzeba zagrać piekny mecz z wysokim wynikiem dla kibiców :)
0
Mają zycie, oj mają... ;)
0
Niezła ta kobitka na zdjęciu :P
0
Alba do Leo - " Posuń się " - Messi - nie ma miejsca :P
6
Tylko niech się czasem nie wystrzelaja dziś w nocy, na jutro dla kibiców musi zostać kilka bramek by mieli co oglądać :D
0
Dziwnie sie będzie przyzwyczaić nawet do tego jednego meczu o 12 heh :) ale ważne że Barca gra ! VeB :)
1
Ile ja bym dał oczywiście oprócz zakupu biletu by tam być.. nawet tutaj gdzie jest kamera która wszystko ukazuje .. :) no oby jutro ponad 80 tys przybyło :)
0
O prosze to u Leo sie rodzinka powiększy, nawet nie wiedziałem ;) hmm co do Pogby 200 mln ? chyba sobie żartują..