1

Tylko sie mówi... ;)

0

Oo własnie dobrze ze mi przypomniałes, masz racje..

0

Uuu sędzia z Madrytu, może być ciekawie..

0

Jak myslicie, pewnie padnie ostatecznie na Valencie ?

2

Co to się teraz dzieje w piłce, kluby które tak niedawno były na szczycie i nie było na nich mocnych dzis gdzieś z dala od lidera.. Arsenal, Inter, Liverpool, United.. i to nie kryzys że tylko jeden sezon. No zobaczymy jak to będzie z Pedro, bo narazie to tylko plotki, konkretów brak.

0

Fajnie że Suarez złapał formę, wyczuł ten moment kiedy będzie najbardziej potrzebny drużynie ;)

8

Data urodzenia:
20.01.2002

Ludzie co tu dużo mówić...13 lat..

3

Zgadza sie 6 ;)

4

A tymczasem Tello na 1-0 dla Porto z Bragą ;)

1

Za to Munir jest lepszy.

1

Tak z pewnościa na boisku.

3

To juz nawet nie jest śmieszne. Ciągle tylko on, a Adama robi duzo więcej od niego lub Sandro.

13

I to się może podobać a nie autobus i liczyć na farta z kontry..

0

No to tylko życzyć mu upolowania sporej ilości bramek :P

0

Bardzo dobrze mu tak !

0

Dokładnie, dobrze mówisz !

2

Bardzo dobry artykuł. Co do Neymara zgadzam się przyda mu sie ławka bo ostatnio to spuścił z tonu i momentami za dużo tej " braziliany " że tak powiem, tak jak ostatnio zachował się samolubnie. Fajnie opisana sytuacja Bartry i Mathieu która ukazuje jak " ważny " był transfer Francuza i ile Barca na niego dała.. heh śmieszne jest to ile po drodze było dużo lepszych piłkarzy a zakończyło sie na Mathieu.. ;)

0

Nawet zespoły z La Liga ustawiają mecze, no masakra..

0

Tylko Munir i Munir.. gdzie są inni na choćby taki trening ? Sandro ? Adama ?

2

Myślę że to dobry pomysł, skoro Real szuka wymówek to niech Valencia to organizuje ;)

10

Przeciwnicy juz proszą na kolanach by Leo nie strzelał gola :D

2

Zeby czasem jeszcze nie było tak że ten jeden mecz będzie dla nich gorszy niż 2.. ;)

0

Oho czyżby to koniec Ronaldo w Realu skoro sam Perez tak rozmyśla ? o ile to prawda wgl jest.

0

No powiem Ci że ja też własnie się zastanawiałem o co biega jak zobaczyłem tylko usunięte komentarze :D

3

A jednak Neymar wyprzedził Pedro, no ale z drugiej strony praktycznie mało gra by z nim rywalizowac;)

1

Neymar to bardzo ważne ogniwo rep. Brazylli więc nic dziwnego ze został powołany.

1

Luis złapał odpowiednia formę ;)

0

Wywieranie na Barcelonie tego by Barca większa kase wyłozyła na kontrakt ...

7

Oby udało się zrealizowac te wszystkie pozostałe cele, łacznie z wymiana zarządu.

0

Widocznie musiał go czymś zdecydowanie wkurzyc, bez powodu napewno by do tego nie doszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?