Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko sie mówi... ;)
0
Oo własnie dobrze ze mi przypomniałes, masz racje..
0
Uuu sędzia z Madrytu, może być ciekawie..
0
Jak myslicie, pewnie padnie ostatecznie na Valencie ?
2
Co to się teraz dzieje w piłce, kluby które tak niedawno były na szczycie i nie było na nich mocnych dzis gdzieś z dala od lidera.. Arsenal, Inter, Liverpool, United.. i to nie kryzys że tylko jeden sezon. No zobaczymy jak to będzie z Pedro, bo narazie to tylko plotki, konkretów brak.
0
Fajnie że Suarez złapał formę, wyczuł ten moment kiedy będzie najbardziej potrzebny drużynie ;)
8
Data urodzenia:
20.01.2002
Ludzie co tu dużo mówić...13 lat..
3
Zgadza sie 6 ;)
4
A tymczasem Tello na 1-0 dla Porto z Bragą ;)
1
Za to Munir jest lepszy.
1
Tak z pewnościa na boisku.
3
To juz nawet nie jest śmieszne. Ciągle tylko on, a Adama robi duzo więcej od niego lub Sandro.
13
I to się może podobać a nie autobus i liczyć na farta z kontry..
0
No to tylko życzyć mu upolowania sporej ilości bramek :P
0
Bardzo dobrze mu tak !
0
Dokładnie, dobrze mówisz !
2
Bardzo dobry artykuł. Co do Neymara zgadzam się przyda mu sie ławka bo ostatnio to spuścił z tonu i momentami za dużo tej " braziliany " że tak powiem, tak jak ostatnio zachował się samolubnie. Fajnie opisana sytuacja Bartry i Mathieu która ukazuje jak " ważny " był transfer Francuza i ile Barca na niego dała.. heh śmieszne jest to ile po drodze było dużo lepszych piłkarzy a zakończyło sie na Mathieu.. ;)
0
Nawet zespoły z La Liga ustawiają mecze, no masakra..
0
Tylko Munir i Munir.. gdzie są inni na choćby taki trening ? Sandro ? Adama ?
2
Myślę że to dobry pomysł, skoro Real szuka wymówek to niech Valencia to organizuje ;)
10
Przeciwnicy juz proszą na kolanach by Leo nie strzelał gola :D
2
Zeby czasem jeszcze nie było tak że ten jeden mecz będzie dla nich gorszy niż 2.. ;)
0
Oho czyżby to koniec Ronaldo w Realu skoro sam Perez tak rozmyśla ? o ile to prawda wgl jest.
0
No powiem Ci że ja też własnie się zastanawiałem o co biega jak zobaczyłem tylko usunięte komentarze :D
3
A jednak Neymar wyprzedził Pedro, no ale z drugiej strony praktycznie mało gra by z nim rywalizowac;)
1
Neymar to bardzo ważne ogniwo rep. Brazylli więc nic dziwnego ze został powołany.
1
Luis złapał odpowiednia formę ;)
0
Wywieranie na Barcelonie tego by Barca większa kase wyłozyła na kontrakt ...
7
Oby udało się zrealizowac te wszystkie pozostałe cele, łacznie z wymiana zarządu.
0
Widocznie musiał go czymś zdecydowanie wkurzyc, bez powodu napewno by do tego nie doszło.