Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Cos pieknego !!! piękna niedziela !! :)
2
Mamy lidera i go nie oddamy ! VeB ! :)
0
Pięknie Suarez nalazała mu się za dzis to co robi ! :)
0
Suarez i po co ? ja pitole...
1
I tak byłby gol na 99 % wiec nwm po jaką chol*** Alves takie cudo odstawił ...
0
2
0
No to Alvesa nie zobaczymy ww GD..
0
Ja pitole po co to było !!! ;/
0
Ku*** Alves ;/
0
Hhahaha Messi jest Hat- trick !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to co Leo hat-trick ? :D
0
Rafa za Magika :) dobry mecz Andresa :)
0
4-0 !! Messii ! :)
3
Hhahaha 2-0 było, Messi nie strzela karnego, powtórka a ludzie piszą na innych stronach ze jak Lessi nie moze to sedzia pomoze jak zawsze hahaha, przeciez 2-0 i tak juz było po meczu co innego gdyby to miał byc gol na 1-0 :D żałosne :D
0
tak :)
0
Hahah Alba sie wykartkował :D
2
Hahah ale bramkarz drugi raz go wyczuł :D
0
Leo Messi i 3-0 !! mamy lidera !!! ale fart :D
1
Powtórka :D
0
Nie no masakra jakaś....
0
Karny :D
3
Waka Waka Pique !! :)
2
Trzeba strzelic kolejna bramkę bo może być zle przez jakis błąd...
7
Ładnie dziś Iniesta gra
0
Musimy strzelic na 2-0 bo to 1-0 to takie na granicy z ryzykiem, jeden błąd i moze byc złe.
0
Ooo masakra Leo :D
0
Noo nareszcie :D
0
Suarez ma dzis w ciul sytuacji bramkowych ;)
0
Ajajaja szkoda....
1
Yeaa El Pistolero !!!!!!!!