29

Cos pieknego !!! piękna niedziela !! :)

2

Mamy lidera i go nie oddamy ! VeB ! :)

0

Pięknie Suarez nalazała mu się za dzis to co robi ! :)

0

Suarez i po co ? ja pitole...

1

I tak byłby gol na 99 % wiec nwm po jaką chol*** Alves takie cudo odstawił ...

0

2

0

No to Alvesa nie zobaczymy ww GD..

0

Ja pitole po co to było !!! ;/

0

Ku*** Alves ;/

0

Hhahaha Messi jest Hat- trick !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No to co Leo hat-trick ? :D

0

Rafa za Magika :) dobry mecz Andresa :)

0

4-0 !! Messii ! :)

3

Hhahaha 2-0 było, Messi nie strzela karnego, powtórka a ludzie piszą na innych stronach ze jak Lessi nie moze to sedzia pomoze jak zawsze hahaha, przeciez 2-0 i tak juz było po meczu co innego gdyby to miał byc gol na 1-0 :D żałosne :D

0

tak :)

0

Hahah Alba sie wykartkował :D

2

Hahah ale bramkarz drugi raz go wyczuł :D

0

Leo Messi i 3-0 !! mamy lidera !!! ale fart :D

1

Powtórka :D

0

Nie no masakra jakaś....

0

Karny :D

3

Waka Waka Pique !! :)

2

Trzeba strzelic kolejna bramkę bo może być zle przez jakis błąd...

7

Ładnie dziś Iniesta gra

0

Musimy strzelic na 2-0 bo to 1-0 to takie na granicy z ryzykiem, jeden błąd i moze byc złe.

0

Ooo masakra Leo :D

0

Noo nareszcie :D

0

Suarez ma dzis w ciul sytuacji bramkowych ;)

0

Ajajaja szkoda....

1

Yeaa El Pistolero !!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?