Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już prędzej wolałbym De Boer, ale kto wie co przyniesie przyszłość. Narazie trzeba skupic sie i udanie zakończyć sezon.
3
Przeciez od zawsze wiadome jest że dla Ronaldo liczą się bardziej rekordy indiwidualne niz gra zespołowa.
3
Bo miejsce Leo jest tylko w Barcelonie i tylko głupiec by go sprzedał.
0
Niech będzie Valencia, będzie dobrze.
0
Brak słow by opisac to co robi. Crack!
0
Najważniejsze to wywalczyć awans ;)
0
Ale firmy bija kasę na takich produkcjach butów wielkich piłkarzy ;)
0
Zagrac pewnie zagra więc i rekord zaliczy :)
0
Taka różnica że jak Barca pierwsza strzeli to oni beda mieć jeszcze gorzej.
0
Mają bardzo małe szanse na Camp Nou, jak tylko Barca pierwsza strzeli to pozamiatane ;)
28
Oj ten atak dopiero pokaże swoja siłę :)
0
A żeby ich tak Barca do zadnych szans nie dopusciła :)
0
Fajnie będzie zobaczyc Yaya na Camp Nou :) byle tylko nie miał dobrego dnia bo kopa to on na bramkę i trzeba pilnowac takich strzałow by było jak najmniej.
0
Będzie cięzko ale Barca jak będzie chciała to może ich nie dopuścic do wielu akcji na boisku. Damy radę !
1
Tu ma rację piłka sprawia psikusa czasami. Trzeba zagrać na pełnych obrotach i pewnie awansować.
2
Ale konkretny tydzien się szykuje :) Cele ? awansować z City do dalszej fazy a pózniej na Camp Nou rozpracowac Real i 3 pkt !! VeB !
14
Haha Ronaldo się wkurza bo co inni nie moga strzelac tylko on ? Ma pecha :) Messi w 100 % zasługuje na to wyróznienie to co robi od początku 2015 roku. Zlatan niezle dowalił :P
1
To się nazywa podejście do pracy, brawo Panowie.
1
To jest nasz Ney ? :D masakra ale człowiek sie zmienia.. :D
0
To juz wolę Bartre niz Mathieu. Przeciez on ze swoja zwrotnościa nie wyrabiał totalnie w ostatnie GD.. a w ataku Realu ma kto straszyc rajdami..
0
Powiem tak, zajebiście będzie jak Leo cos strzeli ale rekordy trzeba na drugie miejsce odstawić, najważniejszy jest awans !!
0
No też się zgadzam z tym, ale to nie my decydujemy.. ;)
1
Liczymy na Ciebie dalej Messi mistrzu ! :)
0
Tez chciałbym to wiedziec :D
0
Leo ma już rozkład na 11 kolejek, strzelic 18 bramek :P
11
Leo tylko zwiedza sobie i poluje :P
1
Bartra będzie w przyszłości dzielił i rządził w defensywie Barcy, jestem pewien ;)
1
No to niech szybko powróci do zdrowia by nie musiał w tym chodzić za długo ;)
1
Dobrze Ney mysli :P
14
No to zyczyć tylko kolejnych 300 ale w Barcy :) a zdjęcie genialne :D