1

Już prędzej wolałbym De Boer, ale kto wie co przyniesie przyszłość. Narazie trzeba skupic sie i udanie zakończyć sezon.

3

Przeciez od zawsze wiadome jest że dla Ronaldo liczą się bardziej rekordy indiwidualne niz gra zespołowa.

3

Bo miejsce Leo jest tylko w Barcelonie i tylko głupiec by go sprzedał.

0

Niech będzie Valencia, będzie dobrze.

0

Brak słow by opisac to co robi. Crack!

0

Najważniejsze to wywalczyć awans ;)

0

Ale firmy bija kasę na takich produkcjach butów wielkich piłkarzy ;)

0

Zagrac pewnie zagra więc i rekord zaliczy :)

0

Taka różnica że jak Barca pierwsza strzeli to oni beda mieć jeszcze gorzej.

0

Mają bardzo małe szanse na Camp Nou, jak tylko Barca pierwsza strzeli to pozamiatane ;)

28

Oj ten atak dopiero pokaże swoja siłę :)

0

A żeby ich tak Barca do zadnych szans nie dopusciła :)

0

Fajnie będzie zobaczyc Yaya na Camp Nou :) byle tylko nie miał dobrego dnia bo kopa to on na bramkę i trzeba pilnowac takich strzałow by było jak najmniej.

0

Będzie cięzko ale Barca jak będzie chciała to może ich nie dopuścic do wielu akcji na boisku. Damy radę !

1

Tu ma rację piłka sprawia psikusa czasami. Trzeba zagrać na pełnych obrotach i pewnie awansować.

2

Ale konkretny tydzien się szykuje :) Cele ? awansować z City do dalszej fazy a pózniej na Camp Nou rozpracowac Real i 3 pkt !! VeB !

14

Haha Ronaldo się wkurza bo co inni nie moga strzelac tylko on ? Ma pecha :) Messi w 100 % zasługuje na to wyróznienie to co robi od początku 2015 roku. Zlatan niezle dowalił :P

1

To się nazywa podejście do pracy, brawo Panowie.

1

To jest nasz Ney ? :D masakra ale człowiek sie zmienia.. :D

0

To juz wolę Bartre niz Mathieu. Przeciez on ze swoja zwrotnościa nie wyrabiał totalnie w ostatnie GD.. a w ataku Realu ma kto straszyc rajdami..

0

Powiem tak, zajebiście będzie jak Leo cos strzeli ale rekordy trzeba na drugie miejsce odstawić, najważniejszy jest awans !!

0

No też się zgadzam z tym, ale to nie my decydujemy.. ;)

1

Liczymy na Ciebie dalej Messi mistrzu ! :)

0

Tez chciałbym to wiedziec :D

0

Leo ma już rozkład na 11 kolejek, strzelic 18 bramek :P

11

Leo tylko zwiedza sobie i poluje :P

1

Bartra będzie w przyszłości dzielił i rządził w defensywie Barcy, jestem pewien ;)

1

No to niech szybko powróci do zdrowia by nie musiał w tym chodzić za długo ;)

1

Dobrze Ney mysli :P

14

No to zyczyć tylko kolejnych 300 ale w Barcy :) a zdjęcie genialne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?