Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale taka prawda dla mnie to jak finał LM z City i Realem ;)
0
Ważne by wygrywac mecze które sa przed nami :)
3
Masakra ale wyszło z tym jego transferem.
1
Nie ośmieszaj się :) i co z tego że lepszego? Oni też są zawodnikami klasy światowej, nie amatorami z 5 ligi.
0
Dwa finały w ciągu paru dni, trzeba wygrać! Niech się City otworzy, Barca juz będzie wiedziec jak to wykorzystać :)
1
Hehe zdjęcie mega :D Ney potrzebujemy Cię dziś i w niedzielę w pełni formy !
2
Oby City wyszedł taki mecz jak z Burnley, bo tam nic nie grali :)
6
Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitic-Neymar-Suarez-Messi ;)
6
Oj Abi tez chciałbym aby Szef strzelił swojego pierwszego gola ;)
4
Ktoś będzie dziś świętował, miejmy nadzieje że to Barca na Camp Nou po 90 minutach :)
1
Wczoraj te 2 karne to były magiczne w kosmos :D
3
Nasri, Silva, Jovetić, Kompany, Navas, Dzeko. Jak dla Ciebie sa byle kim a nie gwiazdami to sorry o czym tu wgl rozmawiać, tak się znasz widocznie.
0
hahaha znowu ponad bramka co za karne
0
hahahah jaki strzał
21
Lubie bardzo Toure, ale oby nie miał chłop dobrego dnia :)
2
Oby jutro Barca pokazała im na Camp Nou szkołe gry :) A oni mimo takiego składu naszpikowanymi gwiazdami jeszcze długo mysle ze nic większego nie osiągną.
0
Jak tak dalej będzie strzelał to jak najbardziej rekord jest do pobicia.
1
Tytuł newsa trafiony w 10 ;)
1
Dlatego nie mozemy dopuscic do tego by City strzeliło pierwsze bramke, bo moga dostac takiego wiatru że jeszcze moga byc kłopoty tylko niepotrzebne.
2
Skubany, Leo nie zna żadnych granic :)
3
Gol Messiego zdecydowanie przeciez to kosmita :P :) Co do Ronaldo to jeśli nadal będzie w tak słabej formie, to juz widze te jego pokazy bezsilnosci w GD i machanie rękoma Panie sędzie gdzie ten karny.
2
Jaka wielka szkoda że El Guaje już nie gra w Barcelonie. no ale czas sie zmienia teraz mamy zabójcze trio :)
4
Dowiedziec się czasami coś na konferencjach od niego graniczy z cudem :P ale w sumie to i dobrze.
0
Jutro trzeba awansowac i mam nadzieję że Andres pomoże w tym :)
0
To juz jego problem :)
0
Haha :D nic dziwnego że robi teraz takie jazdy w Realu :D ból że Messi go dogonił a jemu nie wychodzi :D
0
Taka jest prawda tylko mówię.
1
Ronaldo pewnie płakał jak ostatnio strzelił gola i był pewny że jemu zalicza a tu sie odbiła od nogi Bale :D ale pewnie nie był świadomy tego bo się cieszył po bramce :P a jak wiemy zaliczyli go Bale :D
3
To już jutro, trzeba wytrzymac jeszcze :)
1
Zaraz będzie news o tym że Pep planuje wrócic do Barcy bo zjawił się na Camp Nou heh ;)