0

Ale taka prawda dla mnie to jak finał LM z City i Realem ;)

0

Ważne by wygrywac mecze które sa przed nami :)

3

Masakra ale wyszło z tym jego transferem.

1

Nie ośmieszaj się :) i co z tego że lepszego? Oni też są zawodnikami klasy światowej, nie amatorami z 5 ligi.

0

Dwa finały w ciągu paru dni, trzeba wygrać! Niech się City otworzy, Barca juz będzie wiedziec jak to wykorzystać :)

1

Hehe zdjęcie mega :D Ney potrzebujemy Cię dziś i w niedzielę w pełni formy !

2

Oby City wyszedł taki mecz jak z Burnley, bo tam nic nie grali :)

6

Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitic-Neymar-Suarez-Messi ;)

6

Oj Abi tez chciałbym aby Szef strzelił swojego pierwszego gola ;)

4

Ktoś będzie dziś świętował, miejmy nadzieje że to Barca na Camp Nou po 90 minutach :)

1

Wczoraj te 2 karne to były magiczne w kosmos :D

3

Nasri, Silva, Jovetić, Kompany, Navas, Dzeko. Jak dla Ciebie sa byle kim a nie gwiazdami to sorry o czym tu wgl rozmawiać, tak się znasz widocznie.

0

hahaha znowu ponad bramka co za karne

0

hahahah jaki strzał

21

Lubie bardzo Toure, ale oby nie miał chłop dobrego dnia :)

2

Oby jutro Barca pokazała im na Camp Nou szkołe gry :) A oni mimo takiego składu naszpikowanymi gwiazdami jeszcze długo mysle ze nic większego nie osiągną.

0

Jak tak dalej będzie strzelał to jak najbardziej rekord jest do pobicia.

1

Tytuł newsa trafiony w 10 ;)

1

Dlatego nie mozemy dopuscic do tego by City strzeliło pierwsze bramke, bo moga dostac takiego wiatru że jeszcze moga byc kłopoty tylko niepotrzebne.

2

Skubany, Leo nie zna żadnych granic :)

3

Gol Messiego zdecydowanie przeciez to kosmita :P :) Co do Ronaldo to jeśli nadal będzie w tak słabej formie, to juz widze te jego pokazy bezsilnosci w GD i machanie rękoma Panie sędzie gdzie ten karny.

2

Jaka wielka szkoda że El Guaje już nie gra w Barcelonie. no ale czas sie zmienia teraz mamy zabójcze trio :)

4

Dowiedziec się czasami coś na konferencjach od niego graniczy z cudem :P ale w sumie to i dobrze.

0

Jutro trzeba awansowac i mam nadzieję że Andres pomoże w tym :)

0

To juz jego problem :)

0

Haha :D nic dziwnego że robi teraz takie jazdy w Realu :D ból że Messi go dogonił a jemu nie wychodzi :D

0

Taka jest prawda tylko mówię.

1

Ronaldo pewnie płakał jak ostatnio strzelił gola i był pewny że jemu zalicza a tu sie odbiła od nogi Bale :D ale pewnie nie był świadomy tego bo się cieszył po bramce :P a jak wiemy zaliczyli go Bale :D

3

To już jutro, trzeba wytrzymac jeszcze :)

1

Zaraz będzie news o tym że Pep planuje wrócic do Barcy bo zjawił się na Camp Nou heh ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?