Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves pauzował bedzie
0
Mój mistrz !!!!!!!! :)
0
Mats !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
hahahaha karny nosz ku....
0
Oj Neymar .... ;)
1
Spalony masakra
1
Szkoda mi jedynie Toure i Kuna z City :)
0
Leo to sie juz bawi pod bramka z nimi ;)
0
Masakra co to było !!!!!!!!!!!!!!!
0
Aj El Pistolero blisko :)
3
Messi kosmita ! :D piekny tytuł w przerwie :)
0
Cos czuję ze 1-0 się skonczy ;)
0
Nosz kurnaaaaa ;p
0
O ja Cie nie pitole ;p
0
haaha ale Leo objechał Milnera :D
0
Ale kosy ja pitole !!!
0
Gol Messi jakie podanie !!!!!!!!!!!!
0
Messi w obronie !! :)
1
Jest i Pep :)
0
ooo masakra !!!
0
Ciaryyy !
0
Trzeba tak zrobic by tego nie spitolić, czyli wygrac ;)
0
Dobry skład, teraz tylko dopełnic formalności i awansowac. VeB ! :)
1
O jejku powiedział co wiedział, tez o tym wiedziałem juz po ostatnim gwizdku meczu w Anglii.
22
Dziś powinien być taki doping jaki zafundowała grupa kibiców na wyjezdzie z City !!
2
Bo taka jest prawda 2-1 i rewanż na Camp Nou to jest nic pewnego . City tego nie odpusci i pewnie uderzy od samego początku. Trzeba pilnowac Aguero bo wiemy co robił w ostatnim meczu, i do tego wraca Yaya Toure. To nie będzie łatwy mecz dla Barcy. Trzeba będzie się napocic by wywalczyć awans.
0
No by czasem teraz nie nastąpił jakis nagły spadek formy bo to byłaby katastrofa.
3
No no ładnie :) fajnie jest oglądac Polaków w czołowych klubach :) szkoda tylko że jak narazie nie doczekaliśmy się Polaka w Barcelonie w noge hehe ale kto wie moze kiedyś ;)
2
Rivaldo to był gosc :)
0
Smieszne jest to co mówisz i wytykasz :) naszpikowanymi gwiazdami a klasa światowa to dla mnie to samo, więc Ty widocznie zle to rozumiesz.