0

Alves pauzował bedzie

0

Mój mistrz !!!!!!!! :)

0

Mats !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

hahahaha karny nosz ku....

0

Oj Neymar .... ;)

1

Spalony masakra

1

Szkoda mi jedynie Toure i Kuna z City :)

0

Leo to sie juz bawi pod bramka z nimi ;)

0

Masakra co to było !!!!!!!!!!!!!!!

0

Aj El Pistolero blisko :)

3

Messi kosmita ! :D piekny tytuł w przerwie :)

0

Cos czuję ze 1-0 się skonczy ;)

0

Nosz kurnaaaaa ;p

0

O ja Cie nie pitole ;p

0

haaha ale Leo objechał Milnera :D

0

Ale kosy ja pitole !!!

0

Gol Messi jakie podanie !!!!!!!!!!!!

0

Messi w obronie !! :)

1

Jest i Pep :)

0

ooo masakra !!!

0

Ciaryyy !

0

Trzeba tak zrobic by tego nie spitolić, czyli wygrac ;)

0

Dobry skład, teraz tylko dopełnic formalności i awansowac. VeB ! :)

1

O jejku powiedział co wiedział, tez o tym wiedziałem juz po ostatnim gwizdku meczu w Anglii.

22

Dziś powinien być taki doping jaki zafundowała grupa kibiców na wyjezdzie z City !!

2

Bo taka jest prawda 2-1 i rewanż na Camp Nou to jest nic pewnego . City tego nie odpusci i pewnie uderzy od samego początku. Trzeba pilnowac Aguero bo wiemy co robił w ostatnim meczu, i do tego wraca Yaya Toure. To nie będzie łatwy mecz dla Barcy. Trzeba będzie się napocic by wywalczyć awans.

0

No by czasem teraz nie nastąpił jakis nagły spadek formy bo to byłaby katastrofa.

3

No no ładnie :) fajnie jest oglądac Polaków w czołowych klubach :) szkoda tylko że jak narazie nie doczekaliśmy się Polaka w Barcelonie w noge hehe ale kto wie moze kiedyś ;)

2

Rivaldo to był gosc :)

0

Smieszne jest to co mówisz i wytykasz :) naszpikowanymi gwiazdami a klasa światowa to dla mnie to samo, więc Ty widocznie zle to rozumiesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?