1

Ten moment gry El Pistolero biegnie i w ostatnim momencie oddaje strzał, a piłka leci obok rąk Ikera i wpada do siatki bezcenne! I ta radość Luisa ukazująca strzelanie z palców miazga! :)

0

Ale Busi juz będzie mógł więc spokojnie damy radę, powołac w jego miejsce Sampera i będzie ok :)

0

Mecz wyrównany, ale to Barca wykorzystała sytuacje i zgarnęła jakże ważne 3 pkt i trzeba się z tego cieszyć :)

0

Teraz taka moda co zrobisz, technologia i inne sprawy ida do przodu a nie do tyłu :P

0

No Rafa ma styl ;)

2

Mądre słowa, dokładnie liga nie jest wygrana jeszcze, to tylko duzy krok w przód. Trzeba sie z tego cieszyc że sie udało :) Co do Pique to gracz meczu czyścił i ratował, brawo Piket.

6

Dodam jeszcze od siebie że mecz sprawiedliwy, w pierwszej połowie Real miał lepsze okazje ale ich nie wykorzystał, sami nie trafili sedzia im tego nie zatrzymał wiec nie powinien miec nikt pretensji z Realu, w drugiej to Barca była lepsza, Neymar zwalił kilka sytuacji wiec po rowno, a to ze genialny El Pistolero trafił to Barca wygrała :) proste :) I sędziowanie też było dzis naprawde na dobrym poziomie, szczegolnie że nie wyrzucił nikogo przy rekordowej ilości jak na GD 11 żółtych kartek.

0

Mysle ze to kibic z Polski i albo sie wybrał na GD albo tez mieszka w Hiszpanii ;)

0

Wydawało mi się ze Jaga ale oki skoro Korona to spoko ;)

0

Nie, ta akcja z faulem była smieszna i nie lubie gdy zawodnicy takie cyrki odwalaja na boisku :)

0

Chyba cos Ci sie pomyliło bo ja nikogo nie sprzedawałem przed meczem.

3

Ważne by utrzymac ta przewagę. Mamy juz poniedziałek, więc mozna powiedziec ze poprzedni tydzien był niezwykle udany, dwie bardzo ważne wygrane nic bardziej nie cieszy :) VeB ! :)

0

Kibice wiedzą doskonale czego Barca potrzebuje podczas takich spotkań :) Kapitalna sprawa :)

0

Nie mówie że zagrał perfekcyjnie, mnie sie podobało to co zobaczyłem z jego strony :)

0

Dobry mecz Szefa :)

8

W Valencii strzelił Realowi to stwierdził ze i w Barcelonie nie będzie gorszy :)

0

Same dobre rzeczy :)

0

Brawo El Pistolero alez to strzelił genialnie !! :) i ta cieszynka po golu miazga ! :)

0

Już 6 raz teraz słucham hymnu Barcy z rzędu i nie moge przestać !! :)

5

Piekna niedziela az chce sie rozpoczynac nowy tydzien :)

1

Jest !! Mamy to :) druga połowa nalezała do Barcy, lider utrzymany , mecz wygrany czego chciec wiecej !! VeB !! :)

0

No nareszcie Neymar schodzi, słaby mecz dzis :/

0

Kapitalnie Claudio !

0

Sergio wchodzi

0

Nie no to juz przechodzi wszelkie granice co Neymar robi

0

11 kartka masakra

0


Nie wierze Neymar jak mogłes nie podac !!!!!!!!

0

Jak nikt nie wyleci przy 10 kartkach bedzie cud ;p

2

10 kartek juz lol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?