Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten moment gry El Pistolero biegnie i w ostatnim momencie oddaje strzał, a piłka leci obok rąk Ikera i wpada do siatki bezcenne! I ta radość Luisa ukazująca strzelanie z palców miazga! :)
0
Ale Busi juz będzie mógł więc spokojnie damy radę, powołac w jego miejsce Sampera i będzie ok :)
0
Mecz wyrównany, ale to Barca wykorzystała sytuacje i zgarnęła jakże ważne 3 pkt i trzeba się z tego cieszyć :)
0
Teraz taka moda co zrobisz, technologia i inne sprawy ida do przodu a nie do tyłu :P
0
No Rafa ma styl ;)
17
A nasi juz ida na imprezę ledwo skonczyli mecz ! :D
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11069876_887920867920725_9196610680541725172_n.jpg?oh=c293c57d1bc4a5a340bdbc4165ce1ef7&oe=557BCEA7&__gda__=1434383565_6fb91c55e51b4af31a107f8b6ddf8b8e
2
Mądre słowa, dokładnie liga nie jest wygrana jeszcze, to tylko duzy krok w przód. Trzeba sie z tego cieszyc że sie udało :) Co do Pique to gracz meczu czyścił i ratował, brawo Piket.
6
Dodam jeszcze od siebie że mecz sprawiedliwy, w pierwszej połowie Real miał lepsze okazje ale ich nie wykorzystał, sami nie trafili sedzia im tego nie zatrzymał wiec nie powinien miec nikt pretensji z Realu, w drugiej to Barca była lepsza, Neymar zwalił kilka sytuacji wiec po rowno, a to ze genialny El Pistolero trafił to Barca wygrała :) proste :) I sędziowanie też było dzis naprawde na dobrym poziomie, szczegolnie że nie wyrzucił nikogo przy rekordowej ilości jak na GD 11 żółtych kartek.
0
Mysle ze to kibic z Polski i albo sie wybrał na GD albo tez mieszka w Hiszpanii ;)
0
Wydawało mi się ze Jaga ale oki skoro Korona to spoko ;)
0
Nie, ta akcja z faulem była smieszna i nie lubie gdy zawodnicy takie cyrki odwalaja na boisku :)
0
Chyba cos Ci sie pomyliło bo ja nikogo nie sprzedawałem przed meczem.
3
Ważne by utrzymac ta przewagę. Mamy juz poniedziałek, więc mozna powiedziec ze poprzedni tydzien był niezwykle udany, dwie bardzo ważne wygrane nic bardziej nie cieszy :) VeB ! :)
0
Kibice wiedzą doskonale czego Barca potrzebuje podczas takich spotkań :) Kapitalna sprawa :)
0
Nie mówie że zagrał perfekcyjnie, mnie sie podobało to co zobaczyłem z jego strony :)
0
Dobry mecz Szefa :)
8
W Valencii strzelił Realowi to stwierdził ze i w Barcelonie nie będzie gorszy :)
0
Same dobre rzeczy :)
0
Brawo El Pistolero alez to strzelił genialnie !! :) i ta cieszynka po golu miazga ! :)
0
Już 6 raz teraz słucham hymnu Barcy z rzędu i nie moge przestać !! :)
5
Piekna niedziela az chce sie rozpoczynac nowy tydzien :)
1
Jest !! Mamy to :) druga połowa nalezała do Barcy, lider utrzymany , mecz wygrany czego chciec wiecej !! VeB !! :)
0
No nareszcie Neymar schodzi, słaby mecz dzis :/
0
Kapitalnie Claudio !
0
Sergio wchodzi
0
Nie no to juz przechodzi wszelkie granice co Neymar robi
0
11 kartka masakra
0
Nie wierze Neymar jak mogłes nie podac !!!!!!!!
0
Jak nikt nie wyleci przy 10 kartkach bedzie cud ;p
2
10 kartek juz lol