2

No to teraz pora się skupić na rozgrywkach ligowych i LM :)

2

Oby wreszcie zaczął regularnie notowac dobre wystepy bo stać go na to. Jeszcze może byc kimś ważnym w drużynie Barcy pod warunkiem że ogarnie grę.

0

Dybala nie jest wart 40 mln, chyba że City, Chelsea, PSG, MU wywala taka kase.

6

Niezle Deulofeu, oby tylko częsciej notował dobre występy, w klubie także.

0

Chyba im sie powaliło w tych łbach. Ney i Messi? hahahha.

0

Spekulacji na temat transferów jest pełno, ciekawe tylko jak to się zakończy i kto kogo kupi.

0

Cięzki miesiąc się zapowiada, oby tylko Barca wyszła zakonczyła go z jak najlepszym bilansem.

0

Mnie sie nie podobają zbytnio, ale to oni beda w nich ćwiczyć :)

0

Hehe to niezle :P co jak co ale napewno nie :D

12

To chociaz tyle dobrego jak narazie. Oby tylko nic nie podpisał i zakonczył kariere w FCB.

2

O matko on i ZP dobre sobie! :D A co do LM niech sie lepiej martwia o siebie bo z Atletico nie beda miec łatwo i to oni mogą odpaść.

0

Jeśli się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko.

0

Skoro sie nim interesują i wiedza jaka kasę trzeba wyłozyc to widocznie mają ;)

0

No własnie, ale to nie takie proste wszystko jak się wydaje napisać :)

0

Mam to rozumieć że jestem niby dziecko czy jak? :)

0

Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Na głupote nie ma rady.

0

Mają dzieciaki szczęscie tez bym tak chciał :)

0

Oby to kurde nie było nic poważnego, Leo jest nam bardzo potrzebny!

7

Śmieszny typ z niego. Lekarz sie kłania.

1

Co zrobić, są tacy dla których na boisku bawienie sie w rzeżnika to nic złego.

18

O tak Pogba do Barcy, to byłby genialny transfer :)

1

Juz mnie nosi bez meczu Barcy, trzeba czekac jeszcze do następnej niedzieli wrrr.

0

Gerrard wciąż w formie jak widac :)

6

Bo tak powinno być, Mats zasługuje na to.

2

Bardzo fajnie plany Neymara :)

16

Kolejna legenda Liverpool Gerard odchodzi, szkoda.

0

To niech sie zgodzi na kontrakt 2-letni i po sprawie.

0

I dobrze, po co miał ryzkować zdrowiem, jest kluczowy dla Barcy więc musi się oszczędzac w takich meczach.

0

Fajnie że Messi nie grał wczoraj, niech odpoczywa na kluczowy moment sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?