Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to teraz pora się skupić na rozgrywkach ligowych i LM :)
2
Oby wreszcie zaczął regularnie notowac dobre wystepy bo stać go na to. Jeszcze może byc kimś ważnym w drużynie Barcy pod warunkiem że ogarnie grę.
0
Dybala nie jest wart 40 mln, chyba że City, Chelsea, PSG, MU wywala taka kase.
6
Niezle Deulofeu, oby tylko częsciej notował dobre występy, w klubie także.
0
Chyba im sie powaliło w tych łbach. Ney i Messi? hahahha.
0
Spekulacji na temat transferów jest pełno, ciekawe tylko jak to się zakończy i kto kogo kupi.
0
Cięzki miesiąc się zapowiada, oby tylko Barca wyszła zakonczyła go z jak najlepszym bilansem.
0
Mnie sie nie podobają zbytnio, ale to oni beda w nich ćwiczyć :)
0
Hehe to niezle :P co jak co ale napewno nie :D
12
To chociaz tyle dobrego jak narazie. Oby tylko nic nie podpisał i zakonczył kariere w FCB.
2
O matko on i ZP dobre sobie! :D A co do LM niech sie lepiej martwia o siebie bo z Atletico nie beda miec łatwo i to oni mogą odpaść.
0
Jeśli się zgodzi na kontrakt 2-letni to spoko.
0
Skoro sie nim interesują i wiedza jaka kasę trzeba wyłozyc to widocznie mają ;)
0
No własnie, ale to nie takie proste wszystko jak się wydaje napisać :)
0
Mam to rozumieć że jestem niby dziecko czy jak? :)
0
Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Na głupote nie ma rady.
0
Mają dzieciaki szczęscie tez bym tak chciał :)
0
Oby to kurde nie było nic poważnego, Leo jest nam bardzo potrzebny!
7
Śmieszny typ z niego. Lekarz sie kłania.
1
Co zrobić, są tacy dla których na boisku bawienie sie w rzeżnika to nic złego.
18
O tak Pogba do Barcy, to byłby genialny transfer :)
1
Juz mnie nosi bez meczu Barcy, trzeba czekac jeszcze do następnej niedzieli wrrr.
0
Gerrard wciąż w formie jak widac :)
6
Bo tak powinno być, Mats zasługuje na to.
2
Bardzo fajnie plany Neymara :)
7
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11082585_847843398627667_2696568179353519144_n.jpg?oh=1c544ab35794271db116f234eda58953&oe=55A2B460&__gda__=1437184745_30de563bd3b5d920c8a39160c392a397
Tarzan wygląda jak Rambo, jeszcze mu tylko karabin dać :)
16
Kolejna legenda Liverpool Gerard odchodzi, szkoda.
0
To niech sie zgodzi na kontrakt 2-letni i po sprawie.
0
I dobrze, po co miał ryzkować zdrowiem, jest kluczowy dla Barcy więc musi się oszczędzac w takich meczach.
0
Fajnie że Messi nie grał wczoraj, niech odpoczywa na kluczowy moment sezonu.