0

No to dziś jest szansa dla Leo :)

0

Montoya to juz nie dostał szansy, śmieszne. No ale jazda po 3 pkt!

1

60 mln za niego duża kwota a ma 20 lat tylko. Pedro juz sobie nie pogra za wiele a tym bardziej nie wywalczy miejsca w składzie przy takim ataku jaki mamy. Dla niego bedzie lepiej jak znajdzie klub z wyzszej półki który mu zagwarantuje pewne miejsce w składzie, a Barca na tym zarobi bo mysle ze 25-30 mln to spokojnie za niego mozna dostać.

12

Pogba Pogba! :) jestem przekonany że Francuz by do Barcy pasował idealnie.

0

Nareszcie jakaś dobra wiadomosc co do niego.

0

Neymar to niech posmakuje ławke choc dziś bo to co ostatnio gra to bardzo słabo, przyda mu sie takie coś.

2

Widzę że kibice znają się na rzeczy :)

0

Nie takie cuda się widziało w piłce ;)

0

Ciekawe jak na Almerie wpłynie nowy trener, oby tylko nie dało im to skrzydeł dzis z Barcą.

0

Gdzie jak gdzie ale na Camp Nou i na dodatek z Almeria trzeba wygrac!

8

Oby wrócił z formą jak najszybciej, a dziś przerwa niech siedzi na ławce może to mu pomoże.

5

Brawo-Montoya-Pique-Bartra-Adriano-Mascherano-Rafinha-Xavi-Pedro-Suarez-Messi ;)

0

Niech wraca szybko do zdrowia.

6

No Neymar musi się zabrać do roboty bo teraz jego najlepszej dyspozycji Barca potrzebuje. Szkoda Muniaina że sie mu taka kontuzja zdarzyła.

0

Spoczko dobrze że pomogło ;)

1

No to Leo oby cos Ci wpadło do siatki w pogoni za Ronaldo, a Barca niech zdobedzie 3 pkt :)

0

Żenujące zachowanie kibiców Celty.

2

Hahah Valdes w Realu poszaleli maja rozmach sku******** :D Bramka Sergio Garcia najlepsza :)

13

Dla Neymara akurat ławka dobrze zrobi moze sie ogarnie bo kiepsko ostatnio.

0

Ktos maczał paluchy by mecz jednak odbył sie o 16 do ktorej Barca nie ma szczescia, przypadek ? :D

1

Taka jest piłka, nieprzewidywalna. Wyjdz na dwór to Ci pomoze a komputer bedzie ocalały :D

0

Idealny obrazek.. no po prostu mega...

0

Pewnie nie uda się anulowac i będzie musiał sie pilnować, by nie wypaść czasem ze składu jesli przyjdzie czas na mocniejszego przeciwnika.

0

Oby udało się zatrzymać Generała jeszcze w FCB.

2

No zeby napisac komentarz pod artykułem musi się on składac z min. 15 znaków ;)

1

„Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”.

Hahaha no to dowalił :D

0

Mówiłem juz tez o tym, komedia normalnie.

0

Hehe no trzymasz spacje i nie trzeba pisac czegos takiego ;)

7

Czytam i nwm czy się smiac czy płakac.

0

Generał obowiązkowo musi zostać, działac w tej sprawie! A co do Alvesa to tak to jest gdy teraz on rządzi, ale jak mu dadza kontrakt na 3 lata i kasa taka sama to porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?