Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to dziś jest szansa dla Leo :)
0
Montoya to juz nie dostał szansy, śmieszne. No ale jazda po 3 pkt!
1
60 mln za niego duża kwota a ma 20 lat tylko. Pedro juz sobie nie pogra za wiele a tym bardziej nie wywalczy miejsca w składzie przy takim ataku jaki mamy. Dla niego bedzie lepiej jak znajdzie klub z wyzszej półki który mu zagwarantuje pewne miejsce w składzie, a Barca na tym zarobi bo mysle ze 25-30 mln to spokojnie za niego mozna dostać.
12
Pogba Pogba! :) jestem przekonany że Francuz by do Barcy pasował idealnie.
0
Nareszcie jakaś dobra wiadomosc co do niego.
0
Neymar to niech posmakuje ławke choc dziś bo to co ostatnio gra to bardzo słabo, przyda mu sie takie coś.
2
Widzę że kibice znają się na rzeczy :)
0
Nie takie cuda się widziało w piłce ;)
0
Ciekawe jak na Almerie wpłynie nowy trener, oby tylko nie dało im to skrzydeł dzis z Barcą.
0
Gdzie jak gdzie ale na Camp Nou i na dodatek z Almeria trzeba wygrac!
8
Oby wrócił z formą jak najszybciej, a dziś przerwa niech siedzi na ławce może to mu pomoże.
5
Brawo-Montoya-Pique-Bartra-Adriano-Mascherano-Rafinha-Xavi-Pedro-Suarez-Messi ;)
0
Niech wraca szybko do zdrowia.
6
No Neymar musi się zabrać do roboty bo teraz jego najlepszej dyspozycji Barca potrzebuje. Szkoda Muniaina że sie mu taka kontuzja zdarzyła.
0
Spoczko dobrze że pomogło ;)
1
No to Leo oby cos Ci wpadło do siatki w pogoni za Ronaldo, a Barca niech zdobedzie 3 pkt :)
0
Żenujące zachowanie kibiców Celty.
2
Hahah Valdes w Realu poszaleli maja rozmach sku******** :D Bramka Sergio Garcia najlepsza :)
13
Dla Neymara akurat ławka dobrze zrobi moze sie ogarnie bo kiepsko ostatnio.
0
Ktos maczał paluchy by mecz jednak odbył sie o 16 do ktorej Barca nie ma szczescia, przypadek ? :D
1
Taka jest piłka, nieprzewidywalna. Wyjdz na dwór to Ci pomoze a komputer bedzie ocalały :D
0
Idealny obrazek.. no po prostu mega...
0
Pewnie nie uda się anulowac i będzie musiał sie pilnować, by nie wypaść czasem ze składu jesli przyjdzie czas na mocniejszego przeciwnika.
0
Oby udało się zatrzymać Generała jeszcze w FCB.
2
No zeby napisac komentarz pod artykułem musi się on składac z min. 15 znaków ;)
1
„Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”.
Hahaha no to dowalił :D
0
Mówiłem juz tez o tym, komedia normalnie.
0
Hehe no trzymasz spacje i nie trzeba pisac czegos takiego ;)
7
Czytam i nwm czy się smiac czy płakac.
0
Generał obowiązkowo musi zostać, działac w tej sprawie! A co do Alvesa to tak to jest gdy teraz on rządzi, ale jak mu dadza kontrakt na 3 lata i kasa taka sama to porażka.