Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Spotkan PSG nie zdarza mi się oglądac ale Juve za to tak i dla mnie zarząd powinien sprowadzić Pogbe, a jak zrobia i czy to moze jedak Verratti trafi na Camp Nou to juz ich decyzja, jedno jest pewne Barca potrzebuje wzmocnień w środku pola.
5
Szkoda że Adriano tak mało gra bo uwielbiam jego bomby na bramkę i rogaliki :) :D
0
Hmm Messi i Ronaldo w jednej druzynie nawet w takim meczu gwiazd ?:D jakos tego nie widzę :P
0
Osłabienia PSG są spore, lecz i bez tych zawodników mogą dużo namieszać.
0
Ale mi chodzi w meczach ligowych lub pucharowych..
0
Ja to ciągle ciekaw jestem co byłoby gdyby Martino został na ten sezon jeszcze, ale gdybać można, było mineło.
3
Dobry pomysł trzeba przyznać.
2
Rakitic jak widać nie ma dobrych układów z Enrique :D
0
Może Tobie tak, ale mnie nie ;)
0
Dwóch jakże wielkich i wspaniałych piłkarzy których juz nie ujrzymy w koszulce Barcy podczas meczu :(
7
Niech świętuje nalezy mu sie :)
0
Dla mnie ma i to duży, tylko pytanie czy się na niego postawi.
0
Ja tylko mówie że chciałbym aby już Ter Stegen bronił od przyszłego sezonu, sadzisz Mats bedzie siedział na ławie w takim wieku i marnował swój potencjał? Nie wydaje mi się.
0
Co jak co ale chciałbym zobaczyć Vermaelena juz w meczu Barcy jak sobie by radził :)
0
A po zakonczeniu sezonu podpisze kontrakt z innym zespołem i tyle będzie.
0
Dobry sędzia według mnie. Zobaczymy jak sobie poradzi w tym meczu.
0
Mobilizacja w kupie na całego ;)
3
32 lata na bramkarza to nie jest dużo, ale licze na to że od przyszłego sezonu juz bedzie bronił Ter Stegen bo wątpie by nadal mu odpowiadały tylko wystepy w LM, a Caludio na zmiennika choc jest bardzo dobry to mi sie marzy już Mats w bramce na stałe w meczach ligowych.
0
PSG i Valencia bardzo cięzkie spotkania, oby tylko nasi dali radę i zdobyli to czego w tych spotkaniach pragną.
14
Widac że MU wraca na dobre tory i do lidera nie tracą tak wiele a przeciez na początku sezonu było tragicznie z ich wynikami, ale to dobrze bo bez nich LM to nie to samo niech wracają. A jutro mam nadzieje ze Atletico znajdzie znowu sposób na Real, pieknie byłoby gdyby ich wyeliminowali z LM :)
2
Prawdziwy wojownik, nigdy nie zapomnę tego że dane mi było oglądac mecze Barcy z jego udziałem. Szkoda że te kontuzje go nękały bo jego marzeniem było grac do 40 roku zycia co sam powtarzał. Szacunek Tarzanie!
0
No bo fajny skłąd maja, przeciez dobrze grali tylko coś pękło i nie moga wyjsc na dobra drogę teraz..
1
Tylko zwróc uwagę na to jak graja, a co wazne nic nie grają. A jak sie złapie taki dołek to moze on trwac długo, wiedząc ze sie jest na ostatnim miejscu to jeszcze bardziej tylko zespoł dołuje psychicznie. Oczywscie zycze im tego by nie spadli ale z taka grą to dobrze nie wrózy.
0
Zawsze tak jest praktycznie z kazdym piłkarzem, w klubie sa zgrani z kolegami i co tydzień jakis mecz, do tego treningi, a w rep. tego nie ma tyle.
1
Czyli spadek z ligi wydaje się niemal pewny.. masakra jak mogło do takiej sytuacji dojść tym bardziej jakim fajnym składem dysponuje Barca B az wydaje się to nieprawdopodobne .. :/
2
Pewnie dlatego że pali i Pique miał obawy czy nadązy za napastnikiem wobec akcji bramkowej by nie złapał zadyszki :D
0
Jak widać czasem warto dac tez jemu wykonywanie wolnych, fajnie byłoby gdyby tak czesciej mu sie udawało :)
4
Masche to twardy chłop jakich mało :)
0
No to oby Sevilla tez miała na nich sposób.
0
No trudno zycie ;)