Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróciła nasza rakieta :)
10
Oj Undiano wyleciał na dobre z pracy :D
0
No to Messi czekamy na dobry wystep i jakieś bramki :)
1
I co zapewne autobus? jak tak to idz pan w ciul z taka ich taktyką, no chyba że się myle.
2
A niech Ronaldo pauzuje, nie ze względu na Leo tylko na jego umiejętnosci aktorskie, myślał ze ciągle tak można bez konsekwencji.
0
Szkoda Błękitnych, Lech 4-1 :/
22
Ja tam wierzę że wróci Andres z wczesniejszych lat. A bramki z Chelsea nie zapomne do konca zycia.. !
12
Widac jak kocha Barce :) gdyby tak było to zgodził by sie na rok czy tam dwa byle tylko pomóc zespołowi :) no ale kasa sie liczy i niech ktos powie ze nie to parskne smiechem :) ludzie odszedł Valdes tez było kto go zastąpi a jak widac mamy dwóch świetnych bramkarzy, to samo Tarzan legenda klubu ale obrona swietnie sobie radzi, i na miejsce Alvesa tez beda następcy :)
1
To będzie cięzki mecz, ale jak jak Barca zagra na swoim dobrym poziomie to jestem spokojny o wynik :)
2
Widze ze co druga osoba teraz mowi ze na kasie mu zalezy a jak ja dzis powiedzialem to była nagonka :) takie oto rzeczy :)
0
Brawo Martin! :D
1
No to czas na Montoye, Adriano. Bartra? i na samym końcu Douglas. Ludzie damy rade swiat sie nie wali bo Alves odejdzie.
23
Najbardziej mnie cieszy poprawa w stałych fragmentach gry i zdobywane bramki :)
0
Maja poczucie humoru nie ma co.
2
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-powtorza-18-sekund-meczu-takiej-decyzji-uefa-jeszcze-nie-byl,nId,1713839
Beka w ciul :D
A Garguła dyskwalifikacja za ustawianie meczów :P
0
Z Tobą tez nie mam zamiaru sie kłócic, tak więc zakończmy ten temat.
0
Rozumiem Cię. Tak samo jest w mojej sytuacji.
2
El Pistolero to dopiero wystrzeli z bramkami w przyszłym sezonie cos czuje i będzie liczył sie w walce o KS :)
0
A niech żąda. Ja mu nie płacę. A osobiscie wole takiego Montoye, Adriano lub Bartra mógłby tam też spróbowac grać na PO.
0
Tak rozmawiałem z nim mam bardzo dobre kontakty dla Twojej wiadomości.
0
Tak więc zakonczmy te wojne słowną bo nie lubie takich rzeczy.
0
Ale to Ty wypaliłes do mnie z tekstem że codziennie po kilka razy piszę o tym, a tak sie składa ze jak jest news w dany dzien to jest tylko jeden komentarz, więc nwm o co Ci chodzi. Czy jesli dojdzie do naszego wspolnego komentowania to musi to tak wyglądac? jak na wojnie?
1
Choć jeden dobrze prawi co do Martina ;)
2
Przyszłość: „Moja sytuacja jest skomplikowana. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, porozmawiam z klubem”.
No prosze tak szybko to nastało? albo wymysł pismaków!
43
Bardzo dobra wiadomosc, bez niego lewa strona obrony to nie to samo.
2
Wez się ogarnij i nie wyjezdzaj mi tu z takimi tekstami. Czy ja mam dla niego brak szacunku? poczytaj troche to sie dowiesz ze szanuje Alvesa za to co zrobił dla Barcy, ale to juz nie ten sam poziom co dawniej, obniżył loty i jeśli by sie zgodził na kontrakt 2-letni o czym tez mozesz przeczytac to potem bys nie wypisywał Ty takich głupot. Hah do moderacji? :) śmieszne że to w jakis sposób nie jest dozwolone aby napisac :) ale prosze zgłaszaj sobie :)
1
A i od kogo ma te lepsze oferty? bo z tego co wiem nic takiego nie pisało kto ile mu da mu za sezon i jak długi kontrakt. Wiadome jest to że z PSG się cos kreciło ale prezydent zdementował plotki na ten temat.
1
Pisze bo to juz jest nudne ilez mozna to ciągnac, ciągle przekładają ta sprawę. No dobra pokaż mi gdzie napisałem to dziennie po kilka razy bo az jestem ciekawy i sobie nie przypominam? :)
0
Miło to słyszec Abi, wracaj wracaj :)
0
O proszę kolejne finały :D A on chyba i tak wielkiej kariery w FCB nie zrobi, choc go lubię jako piłkarza ;)