Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kaszanka jest akurat spoko :D
0
A idz pan w ciul ble :D
2
Ciekawe kiedy Andres zaliczy soja pierwszą asystę lub strzeli gola, długo to już trwa jakas klątwa na niego spadła.
18
Jak Barca się zmobilizuje i zagra dobry mecz wykorzystując fakt ich osłabien to na Camp Nou powinno byc juz tylko spokojnie w rewanzu :)
5
Fuuu nie moge na to patrzec jak mozna jeśc slimaki.. :/
0
No ja też wierzę w wygranie ligi tylko trzeba się zabrac do roboty. Ciekawe czemu taka decyzja o zmianie Neymara na Generała, to była trochę dziwna zmiana, com innego gdyby Ney cos dolegało ale juz o tym byśmy wiedzieli.
7
Real tez cos udupi po drodze napewno, a Barca musi sie już pilnować by takich błedów nie powtórzyć.
0
Brawo Panowie:) ale powiedzmy sobie szczerze że rywali to oni nie mają zadnych do walki jak było Atletico to jeszcze inaczej to wyglądało :)
0
Jak widac dla Was nic nie znaczy El Pistolero bo mu wczoraj słaby mecz wyszedł.
0
To że niektórzy tutaj są kibicem zawodnika jak zagra dobry mecz. A co nie masz mu za co dziekowac? za cenna bramke z Realem dającą utrzymanie przeagi nad RM tez nie?
0
Teraz juz nie można sobie pozwolic na takie rzeczy, juz nie ma 4 pkt . Musza z tego wyciągnac odpowiednie wnioski jesli marza o tytule w lidze.
0
Tylko że za niby takie " głupoty " sie płaci wysoka cene tak jak to miało miejsce dzis.
0
Zmiana Ney..czemu? to wie tylko Enrique.. :/
0
Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz.
To po co jest ten news.. ? Irytuje mnie juz ten obrazek z Busim zróbcie cos ztym redakcja..
Co do zmiany Neymara to dziwne naprawde, jak zaczał grac i zdobył bramke to zmiana..no ale.
1
Bład to błąd zawinił i tyle, tylko szkoda że wtedy na Matsa taki najazd był szczegolnie ze nie gra on duzo a Brawo cały czas w lidze wiec powinno sie zrozumiec taka sytuacje.
0
No szkoda że tak to sie potoczyło, z 0-2 zrobiło sie 2-2.. chociaz tyle ze nadal liderami jesteśmy.
2
Hahaa nagle Suarez słaby? :) a jak strzelał ostatnio piekne gole i rozgrywał kapitalne spotkania to było dobrze? :) dobre dobre ;)
0
Jak Ter Stegen puscił gola to był najazd, teraz Brawo zawinił i cisza? :)
1
Neymar gra zle jest zmieniany, Neymar zaczał grac dobrze zmiana hehe nie nadązy za tym :)
0
Ale lipa totalna a tak blisko było 3 pkt ..
1
Czyli jednak Sevilla kolejny mecz bez porazki bedzie u siebie.. ?
0
Było kurna 3 pkt a moze byc 1 ;/
0
o zesz ja prd ! tylko nie to !!!!!!!!!!!!!
1
ahahahah kibic dobry :D
0
Co to kurde za zmiana ???
0
Będzie kurcze nerwowo do ostatniej minuty...
0
Dobra pierwsza połowa, trzeba pilnowac w drugiej by sie nic nie popsuło :)
2
Juz myslalem ze karniak :P
0
Ale Banega zayebał.....
0
O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!