0

Kaszanka jest akurat spoko :D

0

A idz pan w ciul ble :D

2

Ciekawe kiedy Andres zaliczy soja pierwszą asystę lub strzeli gola, długo to już trwa jakas klątwa na niego spadła.

18

Jak Barca się zmobilizuje i zagra dobry mecz wykorzystując fakt ich osłabien to na Camp Nou powinno byc juz tylko spokojnie w rewanzu :)

5

Fuuu nie moge na to patrzec jak mozna jeśc slimaki.. :/

0

No ja też wierzę w wygranie ligi tylko trzeba się zabrac do roboty. Ciekawe czemu taka decyzja o zmianie Neymara na Generała, to była trochę dziwna zmiana, com innego gdyby Ney cos dolegało ale juz o tym byśmy wiedzieli.

7

Real tez cos udupi po drodze napewno, a Barca musi sie już pilnować by takich błedów nie powtórzyć.

0

Brawo Panowie:) ale powiedzmy sobie szczerze że rywali to oni nie mają zadnych do walki jak było Atletico to jeszcze inaczej to wyglądało :)

0

Jak widac dla Was nic nie znaczy El Pistolero bo mu wczoraj słaby mecz wyszedł.

0

To że niektórzy tutaj są kibicem zawodnika jak zagra dobry mecz. A co nie masz mu za co dziekowac? za cenna bramke z Realem dającą utrzymanie przeagi nad RM tez nie?

0

Teraz juz nie można sobie pozwolic na takie rzeczy, juz nie ma 4 pkt . Musza z tego wyciągnac odpowiednie wnioski jesli marza o tytule w lidze.

0

Tylko że za niby takie " głupoty " sie płaci wysoka cene tak jak to miało miejsce dzis.

0

Zmiana Ney..czemu? to wie tylko Enrique.. :/

0

Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz.
To po co jest ten news.. ? Irytuje mnie juz ten obrazek z Busim zróbcie cos ztym redakcja..
Co do zmiany Neymara to dziwne naprawde, jak zaczał grac i zdobył bramke to zmiana..no ale.

1

Bład to błąd zawinił i tyle, tylko szkoda że wtedy na Matsa taki najazd był szczegolnie ze nie gra on duzo a Brawo cały czas w lidze wiec powinno sie zrozumiec taka sytuacje.

0

No szkoda że tak to sie potoczyło, z 0-2 zrobiło sie 2-2.. chociaz tyle ze nadal liderami jesteśmy.

2

Hahaa nagle Suarez słaby? :) a jak strzelał ostatnio piekne gole i rozgrywał kapitalne spotkania to było dobrze? :) dobre dobre ;)

0

Jak Ter Stegen puscił gola to był najazd, teraz Brawo zawinił i cisza? :)

1

Neymar gra zle jest zmieniany, Neymar zaczał grac dobrze zmiana hehe nie nadązy za tym :)

0

Ale lipa totalna a tak blisko było 3 pkt ..

1

Czyli jednak Sevilla kolejny mecz bez porazki bedzie u siebie.. ?

0

Było kurna 3 pkt a moze byc 1 ;/

0

o zesz ja prd ! tylko nie to !!!!!!!!!!!!!

1

ahahahah kibic dobry :D

0

Co to kurde za zmiana ???

0

Będzie kurcze nerwowo do ostatniej minuty...

0

Dobra pierwsza połowa, trzeba pilnowac w drugiej by sie nic nie popsuło :)

2

Juz myslalem ze karniak :P

0

Ale Banega zayebał.....

0

O kurde Neymar z wolnego !!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?