Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co pisac 15 znaków skoro wystarczy wcisnąc spacje kilka razy?
0
Munir, Munir, Munir.. tyle w tym temacie.
2
Dobrze podsumowałes sprawę.
3
To będzie trwac jeszcze do lata z takim podejściem. Albo przedłuza albo odchodzi. A nie ciągle tylko tych news nawalone non stop i się to śmieszne robi już.
0
Haha no niezle to wykombinowali ;D
2
Pięknie Barca. A co do chłopca to podobny do tego z serialu rodzinka.pl szczegolnie na pierwszym zdjęciu :)
0
Po tym news jutro zapewne będzie kontrola antydopingowa na na treningu Barcy ;)
8
Śmieszy mnie juz ta sytuacja z Alvesem. Pisało wczesniej że do końca ubiegłego tygodnia miał czekac Alves, teraz nagle następny tydzień. Jeden Alves a drugi zarząd nie potrafia się zdecydowac.
2
Ale ja tego nie ogladam czesto, czasem sobie z nudów właczyłem i tak mi przypadł Cena ;)
1
Każdy lubi co innego :)
1
Dla mnie ulubiony zawodnik :)
1
Mały przybij piątke hehe :P
1
Czasem oglądam na necie bo lubie strasznie goscia John Cena :D
0
Noo cieszy taka wiadomość że obrona też potrafi strzelac :)
0
A niech sobie w lidze wygrywaja, ważne aby Barca ich pokonała :)
1
Gdybym nie znał go to w życiu bym nie pomyslał że to moze byc piłkarz rep. Polski :D
http://wars-stars.pl/files/stars/acdbeac23a156dbf2a5f0cf4b52e8138d31dea52l.jpg
0
Generał musi zostać, oby nie poszedł na kase od tych arabów :/
0
Jeszcze może być tak że tyle plotek a nikt nie dołączy do Barcy z tych wymienianych i Barca kupi Murawskiego :D
1
Marzenia sie spełniaja trzeba tylko w nie uwierzyć :)
1
Musiał skubany ćwiczyc na kolegach z zespołu podczas treningu :D
0
Pogba do Barcy a Juve niech sobie pozniej mysli co dalej :)
0
Bartra cos ostatnio nie dostaje szans, nawet w rep. która i tak gra słabo bez niego w składzie.
1
No pomoc wygląda słabo, ktos taki jak Pogba w tej chwili dałby wiele jakości Barcelonie.
0
Zgadza się, a teraz dom ;)
1
Kurcze, zle wygląda sytuacja młodych..
0
Hehe no wtedy to juz miazga :D
17
Barcelona - Almeria 8-0 rok 2010
Pamiętacie? macie cos przeciwko powtórce? ;)
0
Ale co zrobić on będzie sie upierał ze ja kłamie :)
1
Hehe dzięki :) i co ważne ja miałem jako pierwszy ten avatar a on "zmałpił" i jeszcze pretensje miał ze to ja mu gwizdnąłem :)
0
Mecze o 20 dobra godzina :)