0

Po co pisac 15 znaków skoro wystarczy wcisnąc spacje kilka razy?

0

Munir, Munir, Munir.. tyle w tym temacie.

2

Dobrze podsumowałes sprawę.

3

To będzie trwac jeszcze do lata z takim podejściem. Albo przedłuza albo odchodzi. A nie ciągle tylko tych news nawalone non stop i się to śmieszne robi już.

0

Haha no niezle to wykombinowali ;D

2

Pięknie Barca. A co do chłopca to podobny do tego z serialu rodzinka.pl szczegolnie na pierwszym zdjęciu :)

0

Po tym news jutro zapewne będzie kontrola antydopingowa na na treningu Barcy ;)

8

Śmieszy mnie juz ta sytuacja z Alvesem. Pisało wczesniej że do końca ubiegłego tygodnia miał czekac Alves, teraz nagle następny tydzień. Jeden Alves a drugi zarząd nie potrafia się zdecydowac.

2

Ale ja tego nie ogladam czesto, czasem sobie z nudów właczyłem i tak mi przypadł Cena ;)

1

Każdy lubi co innego :)

1

Dla mnie ulubiony zawodnik :)

1

Mały przybij piątke hehe :P

1

Czasem oglądam na necie bo lubie strasznie goscia John Cena :D

0

Noo cieszy taka wiadomość że obrona też potrafi strzelac :)

0

A niech sobie w lidze wygrywaja, ważne aby Barca ich pokonała :)

1

Gdybym nie znał go to w życiu bym nie pomyslał że to moze byc piłkarz rep. Polski :D
http://wars-stars.pl/files/stars/acdbeac23a156dbf2a5f0cf4b52e8138d31dea52l.jpg

0

Generał musi zostać, oby nie poszedł na kase od tych arabów :/

0

Jeszcze może być tak że tyle plotek a nikt nie dołączy do Barcy z tych wymienianych i Barca kupi Murawskiego :D

1

Marzenia sie spełniaja trzeba tylko w nie uwierzyć :)

1

Musiał skubany ćwiczyc na kolegach z zespołu podczas treningu :D

0

Pogba do Barcy a Juve niech sobie pozniej mysli co dalej :)

0

Bartra cos ostatnio nie dostaje szans, nawet w rep. która i tak gra słabo bez niego w składzie.

1

No pomoc wygląda słabo, ktos taki jak Pogba w tej chwili dałby wiele jakości Barcelonie.

0

Zgadza się, a teraz dom ;)

1

Kurcze, zle wygląda sytuacja młodych..

0

Hehe no wtedy to juz miazga :D

17

Barcelona - Almeria 8-0 rok 2010
Pamiętacie? macie cos przeciwko powtórce? ;)

0

Ale co zrobić on będzie sie upierał ze ja kłamie :)

1

Hehe dzięki :) i co ważne ja miałem jako pierwszy ten avatar a on "zmałpił" i jeszcze pretensje miał ze to ja mu gwizdnąłem :)

0

Mecze o 20 dobra godzina :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?