Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orellana jak dziecko rzucac trawą w twarz hehe brak słów :)
0
Z Almeria powinniśmy sobie dac spokojnie radę, a on będzie choc teraz "czysty" :)
0
I ciul z tym że Ronaldo ma juz 4 przewagi, miał o wiele więcej a Leo i tak go dogonił. I tak najważniejsze jest dobro druzyny i tytuły a takie rekordy sa na drugim miejscu, choc nie dla Wszystkich.
1
Oby tylko teraz kontynuowac wygrane, Celta tez miała swoje okazje, dobrze ze ich nie wykorzystali bo kto wie jak ten mecz by sie potoczył np. gdyby nie interwencja Claudio w pierwszej połowie.
0
Tez wczoraj niezłego kiksa przy strzale zanotował, tylko tyle że to lewa noga była.
0
Jego wzrost przy tym golu miał ogromne znaczenie :) oby tylko więcej takich.
10
Widziałem ta sytuacje w skrócie i równiez nie było mowy o żadnym spalonym, no ale to już standardowe zachowanie sędziów w La Liga.
2
Fajnie że zdobył tak dwie ważne bramki :)
2
Dzięki Wam za skróty! :) widzę że Mathieu nam tyłek uratował ;) Brawo tak samo swoja interwencją wslizgiem, Neymar jak nie strzelił tej dobitki Leo to głowa mała, tak samo jak Messi sam na sam z bramkarzem w ostatnich minutach heh ale ważne ze sa 4 pkt przewagi utrzymane! VeB :)
0
Dzięki! :)
0
Bardzo smieszne hehe :)
0
A masz może jakis link?? :)
0
Siema all! mam pytanie gdzie moge obejrzeć powtórke meczu z wczoraj? albo skrót? bo nie byłem w stanie oglądac :D Będe wdzięczny za linki :)
1
Dobry skład jazda po 3 pkt Veb ! :)
0
Tylko żebys Ty Neymar pokazał sie z dobrej strony z nimi :)
0
Real sobie liczy ale żeby się czasem nie przeliczył czego im zycze :)
0
Ma tyle hajsu? ;)
0
Przykro sie czyta że tak o nim uwazasz, ale masz prawo do własnej opinii na jego temat. Dla mnie jest przyszłościa Barcy, tylko fajnie byłoby gdyby poprawił troche szybkośc.
6
Szczur, gówniana twarz hahaha :D
0
Noo juz 4 ale to tez nic Leo odrobi :P
0
Po to że Mathieu młody nie jest a Bartra tak i musi zdobywac doswiadczenie, bo jak nie teraz to kiedy jak bedzie mial 30 lat? on jest przyszłocią defensywy Barcy.
0
Wiem że jeden punkt jeszcze będzie ale po co sobie komplikowac sprawę jak mozna miec 4 ?
0
Trzeba to koniecznie wygrac, musimy utrzymac przewagę 4 pkt na pozycji lidera.
0
Wiem że Leo da rade :)
0
O zesz kurna Leo musi znowu gonić :/
1
Dobry skład, ale chciałbym zobaczyc Bartre za Mathieu, w rep. Hiszpanii nic nie pograł pasuje mu trzymac rytm jak ma być podstawą defensywy Barcy na długie lata.
3
Bartra musi zagrać. Według mnie obrona powinna być taka: Alves-Pique-Bartra-Adriano.
0
Nawet spoko żart, nie powinno byc tu nic obrażliwego :)
0
Hah że niby Real jest w stanie zdobyć wszystkie pozostałe punkty, a wczoraj było o tym że Barca sie napewno potknie, niech oni uważaja by sie nie potkneli bo moga nie wstać a co z tym idzie nie podnieśc zadnego pucharu na koniec sezonu.
0
Trzeba ten mecz obowiązkowo wygrac i utrzymac jakże cenną pozycję lidera!