0

Orellana jak dziecko rzucac trawą w twarz hehe brak słów :)

0

Z Almeria powinniśmy sobie dac spokojnie radę, a on będzie choc teraz "czysty" :)

0

I ciul z tym że Ronaldo ma juz 4 przewagi, miał o wiele więcej a Leo i tak go dogonił. I tak najważniejsze jest dobro druzyny i tytuły a takie rekordy sa na drugim miejscu, choc nie dla Wszystkich.

1

Oby tylko teraz kontynuowac wygrane, Celta tez miała swoje okazje, dobrze ze ich nie wykorzystali bo kto wie jak ten mecz by sie potoczył np. gdyby nie interwencja Claudio w pierwszej połowie.

0

Tez wczoraj niezłego kiksa przy strzale zanotował, tylko tyle że to lewa noga była.

0

Jego wzrost przy tym golu miał ogromne znaczenie :) oby tylko więcej takich.

10

Widziałem ta sytuacje w skrócie i równiez nie było mowy o żadnym spalonym, no ale to już standardowe zachowanie sędziów w La Liga.

2

Fajnie że zdobył tak dwie ważne bramki :)

2

Dzięki Wam za skróty! :) widzę że Mathieu nam tyłek uratował ;) Brawo tak samo swoja interwencją wslizgiem, Neymar jak nie strzelił tej dobitki Leo to głowa mała, tak samo jak Messi sam na sam z bramkarzem w ostatnich minutach heh ale ważne ze sa 4 pkt przewagi utrzymane! VeB :)

0

Dzięki! :)

0

Bardzo smieszne hehe :)

0

A masz może jakis link?? :)

0

Siema all! mam pytanie gdzie moge obejrzeć powtórke meczu z wczoraj? albo skrót? bo nie byłem w stanie oglądac :D Będe wdzięczny za linki :)

1

Dobry skład jazda po 3 pkt Veb ! :)

0

Tylko żebys Ty Neymar pokazał sie z dobrej strony z nimi :)

0

Real sobie liczy ale żeby się czasem nie przeliczył czego im zycze :)

0

Ma tyle hajsu? ;)

0

Przykro sie czyta że tak o nim uwazasz, ale masz prawo do własnej opinii na jego temat. Dla mnie jest przyszłościa Barcy, tylko fajnie byłoby gdyby poprawił troche szybkośc.

6

Szczur, gówniana twarz hahaha :D

0

Noo juz 4 ale to tez nic Leo odrobi :P

0

Po to że Mathieu młody nie jest a Bartra tak i musi zdobywac doswiadczenie, bo jak nie teraz to kiedy jak bedzie mial 30 lat? on jest przyszłocią defensywy Barcy.

0

Wiem że jeden punkt jeszcze będzie ale po co sobie komplikowac sprawę jak mozna miec 4 ?

0

Trzeba to koniecznie wygrac, musimy utrzymac przewagę 4 pkt na pozycji lidera.

0

Wiem że Leo da rade :)

0

O zesz kurna Leo musi znowu gonić :/

1

Dobry skład, ale chciałbym zobaczyc Bartre za Mathieu, w rep. Hiszpanii nic nie pograł pasuje mu trzymac rytm jak ma być podstawą defensywy Barcy na długie lata.

3

Bartra musi zagrać. Według mnie obrona powinna być taka: Alves-Pique-Bartra-Adriano.

0

Nawet spoko żart, nie powinno byc tu nic obrażliwego :)

0

Hah że niby Real jest w stanie zdobyć wszystkie pozostałe punkty, a wczoraj było o tym że Barca sie napewno potknie, niech oni uważaja by sie nie potkneli bo moga nie wstać a co z tym idzie nie podnieśc zadnego pucharu na koniec sezonu.

0

Trzeba ten mecz obowiązkowo wygrac i utrzymac jakże cenną pozycję lidera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?